Moje výtvory v Photoshopu; Tučňáci

Odpovědět
Womenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 32
Registrován: sob 25. kvě 2013 15:23:26
Skype: Womenka455

Moje výtvory v Photoshopu; Tučňáci

Příspěvek od Womenka »

Jelikož můj malý bratr spí, pustila jsem si záznam z charitativního livestreamu, do pozadí nějakou hudbu, zapla photoshop, abych zahnala dlouhou chvíli. Chtěla jsem nejdříve jednoduše svojeho tučňáka "vyndat" (oříznout :D) z player card. ,,Tak ale mod dlouhou chvíli nezaženu" řekla jsem si. No, tak jsem hledala věci, které má můj tučňák na sobě nejlépe v PNG (stejně jsem ale všechny musela upravovat, něco mazat apod.) a jela.

Dopadlo to, dle mého, celkem dobře.
PodrobnostiObrázek
Na webu:
Obrázek
PS: Pardon a ty boty, jak jsem ty nahoře musela upravovat (credit haha), tak jsem si z těhdle trošku vzala a už se mi to nechce upravovat :D)

Kdyby někdo měl zájem, nemám problém se s ním domluvit a vytvořit mu něco podobného taky :))

Pro nemembery nebo membery, kteří nemají dostupné některé itemy (které chcou na obrázku):
Color:
Head item:
Face Item:
Body item:
Hand item:
Feet item:

NEBO
Pro membery kteří chtějí svého tučňáka / nemembery kteří chtějí tučňáka někoho jiného:
Screen vašeho tučňáka a já si ty věci dohledám :)

NEBO

Pro membery kteří chtějí svého tučňáka / nemembery kteří chtějí tučňáka někoho jiného:

Color:
Head item:
Face Item:
Body item:
Hand item:
Feet item:

A screen :D

Jelikož dneska budu mít další volnou chvíli (Reps. učila bych se děják ale nemám dopsaný sešit, takže se na písemku budu učit asi 4 hodiny před tou písemkou :D), tak bych mohla tak 3 stihnout ještě dnes :)) Pomozte dobré věci! :D Zahnat mojí dlouhou chvíli! :D

Takže se těším na vaše objednávky! :)

(omluvte pravopisné chyby, ještě opravdu nejsem češtinářský vystudovalý profesionál :D)
Naposledy upravil(a) Womenka dne pon 03. čer 2013 8:38:20, celkem upraveno 1 x.
Felicisa
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: sob 25. kvě 2013 15:40:50

Re: Moje výtvory v Photoshopu; Tučňáci

Příspěvek od Felicisa »

FAKT HEZKÝ !!! Udělala bys mi to taky ? No máš mě v přátelích tak tu snad nebudu házet screen :DD
[flash_animace]http://cpdavidd.kx.cz/obcanka.swf?cid=271[/flash_animace]
Womenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 32
Registrován: sob 25. kvě 2013 15:23:26
Skype: Womenka455

Re: Moje výtvory v Photoshopu; Tučňáci

Příspěvek od Womenka »

Felicisa píše:FAKT HEZKÝ !!! Udělala bys mi to taky ? No máš mě v přátelích tak tu snad nebudu házet screen :DD
Tady to je :)
PodrobnostiObrázek
___________________________________________________________________________
Zkoušela jsem si něco vyhlodat z mojí fantazie a co se nestalo? Vymyslela jsem RainbowLover15! :D
PodrobnostiObrázek
(Já osobně, kdybych všeeeechny tyhle věci, co má ona na sobě měla (jak v RL (s čenýma legínama :3) tak i v CP), tak bych je nosila furt <3)
Naposledy upravil(a) Valada06 dne ned 02. čer 2013 23:55:31, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doplněn spoiler.
Womenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 32
Registrován: sob 25. kvě 2013 15:23:26
Skype: Womenka455

Re: Moje výtvory v Photoshopu; Tučňáci

Příspěvek od Womenka »

Když jsem viděla ty šaty, nemohla jsem odolat a prostě jsem musela. Dámy a pánové, Mrs. Perfect AKA Paní Dokonalá :)
PodrobnostiObrázek
No nic, uz jdu spát, sladké sny :)
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Moje výtvory v Photoshopu; Tučňáci

Příspěvek od Valada06 »

Tvé výtvory jsou moc hezké, ale obrázky moc veliké, dávej je prosím do spoileru, ať tu nezaberou tolik místa na stránce. Děkuji. :)
Obrázek
Womenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 32
Registrován: sob 25. kvě 2013 15:23:26
Skype: Womenka455

Re: Moje výtvory v Photoshopu; Tučňáci

Příspěvek od Womenka »

Valada06 píše:Tvé výtvory jsou moc hezké, ale obrázky moc veliké, dávej je prosím do spoileru, ať tu nezaberou tolik místa na stránce. Děkuji. :)
Pardon, už je budu tedy dávat do spoilerů :)
Odpovědět