Holky

Odpovědět
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Holky

Příspěvek od MartinNiemiec »

Blooman píše:
Knedlik píše:
Blooman píše:Holky to maj mnohem těžší jak kluci.. a to ve všem ;)
No ve všem ne.... V něčem to maj těšší kluci ale je pravda že ty ženský problémy jsou horší nežto co maj chlapy :DD

No ve všem... zatim co žena uklízí a vaří.. tak se chlap dívá na top gear ;)
Jé já se dívám na Top Gear Mamka pořád uklízí atd... a taťka nic..... a pořád je sama s linci. :DD a s rybami
Obrázek
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Holky

Příspěvek od Tojsemja »

Blooman píše:No ve všem... zatim co žena uklízí a vaří.. tak se chlap dívá na top gear ;)
Tak teď jsi mě dostal. Ono to totiž tak v naší rodině funguje. :DD

A souhlasím. V drtivé většině to vy, ženy, máte o dost složitější. S manželstvím ten pojem dostává teprve grády, uklízet, vařit, prát, vysávat, žehlit, prát, povlíkat, mýt, čistit, starat se o děti. Přitom ještě zvládáte nonstop komunikaci s kamarádkami a denně hrajete bridž. Jak? Sám nevím. Ale je to pro vás asi takvý problém, jako pro nás, muže, vstát z gauče a zapnout televizi. :D
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Holky

Příspěvek od Blooman »

Tojsemja píše:
Blooman píše:No ve všem... zatim co žena uklízí a vaří.. tak se chlap dívá na top gear ;)
Tak teď jsi mě dostal. Ono to totiž tak v naší rodině funguje. :DD

A souhlasím. V drtivé většině to vy, ženy, máte o dost složitější. S manželstvím ten pojem dostává teprve grády, uklízet, vařit, prát, vysávat, žehlit, prát, povlíkat, mýt, čistit, starat se o děti. Přitom ještě zvládáte nonstop komunikaci s kamarádkami a denně hrajete bridž. Jak? Sám nevím. Ale je to pro vás asi takvý problém, jako pro nás, muže, vstát z gauče a zapnout televizi. :D

Kojit... atd.. atd..
potkana
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 105
Registrován: stř 14. dub 2010 15:17:12
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Holky

Příspěvek od potkana »

Tojsemja píše:
Blooman píše:No ve všem... zatim co žena uklízí a vaří.. tak se chlap dívá na top gear ;)
Tak teď jsi mě dostal. Ono to totiž tak v naší rodině funguje. :DD

A souhlasím. V drtivé většině to vy, ženy, máte o dost složitější. S manželstvím ten pojem dostává teprve grády, uklízet, vařit, prát, vysávat, žehlit, prát, povlíkat, mýt, čistit, starat se o děti. Přitom ještě zvládáte nonstop komunikaci s kamarádkami a denně hrajete bridž. Jak? Sám nevím. Ale je to pro vás asi takvý problém, jako pro nás, muže, vstát z gauče a zapnout televizi. :D
""
jooo tk to ziju asi v hodne divny rodine protoze muj tata zastava funkci uklizece a varice..ja peru pradlo..a mama nedela nic..docela me to uz posledni dobou stve :D :/ ale co nadelam...proste nase familie v čele semnou je jinna...a me to nevadi je dobry byt jinna odlisna...nebyt nafyntena holcicka co beha za klukama jako kdyby byly nejaka spása..:D na tohle ja nehraju proto vetsi na kluku ode me utece :D zjisti ze si nenecham nic libit a mam svoje nazory a uz berou drahu za "holcickama" :D moje kamosky jse me ptaj ..chtela bych taky brat vsechno tk optimisticky jako ty..hmm ani nwm jak to delam...uz jsem proste takova :D :D mnoo to jsem se docela rozepsala...:D :D ja uz radsi mlcim :D :P
Jinak Tosemja : to vis jsme uzasny :D :P
Obrázek I ♥ sweet things..!! :D :P :*
Knedlousek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 339
Registrován: pát 28. led 2011 11:00:05
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Holky

Příspěvek od Knedlousek »

U mě je to marný,já jsem chodil jenim se dvouma,ale že by to bylo nějak na dlouho to se říct nedá :DD

Obrázek
Obrázek


Promiň všem co soutěžili v mých dvou soutěží.1.Na to nemám čas.2.Došli mi na to nervy.3.Už mě to nebavilo.Ještě jednou PROMIŇTE
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Holky

Příspěvek od batman12 »

Knedlousek píše:U mě je to marný,já jsem chodil jenim se dvouma,ale že by to bylo nějak na dlouho to se říct nedá :DD
Môj prípad :)
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: Holky

Příspěvek od Vaja007 »

:) :) :) U příspěvku potkany krásně vidíte, jak jsou holky hrooozně upovídané... :) :) :) Pro Tojsemja: Jak jsi napsal že holka je krutý boss, tak to ses mýlil. Vždyť boss nemůže být upovídaný, kdyby pořád rozdával povely, všichni by od něj utekli... Jako od holek. To už jsem se zase vrátil k tomu příspěvku potkany. Říká, že od ní všichni klucí utečou... No proč asi... ;) :DD ;)
Obrázek
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Holky

Příspěvek od Tojsemja »

Vaja007 píše:Pro Tojsemja: Jak jsi napsal že holka je krutý boss, tak to ses mýlil. Vždyť boss nemůže být upovídaný, kdyby pořád rozdával povely, všichni by od něj utekli... Jako od holek.
Právě jsi, bez urážky, řekl totální blbost.
1) Měl jsem na mysli, že na sbalení je holka krutý boss. To je pravda odvěkká, pokud člověk chce sbalit holku, musí (alespoň tak od 12 let) se opravdu snažit - stejně jako u zničení bosse.
2) Bossové jsou vždycky upovídání - př. Deathwing, Rodrigo Borgia, Lich King, Dr. Nefarious, Radec, Kessler... prostě vždycky všichni dělají strašně chytrýho, ale nakonec je každej zmůže. A právě komandováním získávají respekt - tak to funguje.

Jak říká jedno staré přísloví - dvakrát měř, jednou řež. ;)
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Holky

Příspěvek od MartinNiemiec »

Tojsemja píše:
Vaja007 píše:Pro Tojsemja: Jak jsi napsal že holka je krutý boss, tak to ses mýlil. Vždyť boss nemůže být upovídaný, kdyby pořád rozdával povely, všichni by od něj utekli... Jako od holek.
Právě jsi, bez urážky, řekl totální blbost.
1) Měl jsem na mysli, že na sbalení je holka krutý boss. To je pravda odvěkká, pokud člověk chce sbalit holku, musí (alespoň tak od 12 let) se opravdu snažit - stejně jako u zničení bosse.
2) Bossové jsou vždycky upovídání - př. Deathwing, Rodrigo Borgia, Lich King, Dr. Nefarious, Radec, Kessler... prostě vždycky všichni dělají strašně chytrýho, ale nakonec je každej zmůže. A právě komandováním získávají respekt - tak to funguje.

Jak říká jedno staré přísloví - dvakrát měř, jednou řež. ;)
1. Krutý šéf? tak to je asi pravda!
2. To znám! je to world of warcraft\! buď Wow wrath of the lich king nebo (nehral jsem to ale myslím) Cataclysm.
Obrázek
potkana
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 105
Registrován: stř 14. dub 2010 15:17:12
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Holky

Příspěvek od potkana »

Vaja007 píše::) :) :) U příspěvku potkany krásně vidíte, jak jsou holky hrooozně upovídané... :) :) :) Pro Tojsemja: Jak jsi napsal že holka je krutý boss, tak to ses mýlil. Vždyť boss nemůže být upovídaný, kdyby pořád rozdával povely, všichni by od něj utekli... Jako od holek. To už jsem se zase vrátil k tomu příspěvku potkany. Říká, že od ní všichni klucí utečou... No proč asi... ;) :DD ;)
jooo joo...priznavam..jse..jsem strasne upovidana...ale myslim si ze vy by jste se hrozne nudily kdyby jsme nic nerikaly...predstavte jsi ze by jsme byly na rande...a holka by nic nerikala jako vy...:D :P hruza..:D a k tomu utikani...psala jsem ze odemne utikaj protoze zjistej ze jsem uprimna a nenecham si nic libit ne proto ze jsem ukecana :D To by pak zadnej kluk nemel holku...kdyby hledal neukecanou :D
Obrázek I ♥ sweet things..!! :D :P :*
Odpovědět