Vánoce 2013

Odpovědět
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Vánoce 2013

Příspěvek od Ccdn »

Asi budu další, kdo vás s touto informací bude otravovat, ale už je to tak. Opět je zima a s ní se blíží i letošní Vánoce a já se ptám:

Jak se těšíte na letošní Vánoce? Už máte nakoupené nějaké dárky? A co si přejete k Vánocům vy? :)
Vyjádřete se v komentářích ;) :)

Já zatím nevím, co bych chtěl k Vánocům. Zatím mám na seznamu jen kloubní výživu a přípravek na pleť. Přemýšlím, jestli si mám napsat o kytaru, ale nevím jestli bych se na ní naučil hrát a jestli by mě to bavilo. Další věci ještě musím vymyslet. Nakoupené dárky pro ostatní také ještě nemám, ale už se na to budu muset vrhnout :)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Vánoce 2013

Příspěvek od Chubbop »

Tak to já se zatím kochám jenom sněhem co pomalu taje za okny. Ale co bych chtěl už vím. Rozhodně chci celou sérii Assassin´s Creed a tak 4 knížky.
Obrázek
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Vánoce 2013

Příspěvek od Myslik »

Já už mám většinu dárků koupenou :) a přál bych si bezdrátovou nabíječku k telefonu :)
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Vánoce 2013

Příspěvek od Honza009 »

Bratr chtěl drahý dárek PS4 tak sem to preobjednal a tenhle darek me dodělal takže už mám fakt málo drobných.Určitě si přeju novou televizi a nějaké díly na motorku,musim totiz neco vyměnit.
Lupax2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 3
Registrován: pon 16. pro 2013 15:29:14

Re: Vánoce 2013

Příspěvek od Lupax2 »

Ja chci novi batoh do skoly .
1 knizku.
Membership na CP na rok.
A mikrofon.
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Vánoce 2013

Příspěvek od Ccdn »

Tak Vánoce už jsou prakticky za dveřmi :) Já se letos ale netěším ani tak na dárky jako spíš na prázdniny. Škola mě vysiluje a tak ocením jakoukoliv chvilku volna. :) ;) Co budete o prázdninách dělat vy? :)
Odpovědět