Solárna búrka

Samko
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 628
Registrován: sob 24. dub 2010 13:01:30
Kontaktovat uživatele:

Solárna búrka

Příspěvek od Samko »

v správach dávali toto

po prečíraní, alebo pozretí videa je tu pár otázok:
čo myslíte, príde??? :O
Som K.Č.A.S.A. agent
(nefunguje mi odznak)
Obrázek
Obrázek
Pls klik
ajo33766

Re: Solárna búrka

Příspěvek od ajo33766 »

Bude,to bude ten koniec sveta,len presnejsie to bude koniec moderneho sveta :-(
The Chosen One
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 117
Registrován: stř 14. dub 2010 17:36:08

Re: Solárna búrka

Příspěvek od The Chosen One »

ale čo? zase ofajčujú. Ako s tým 2012. Však aj v 2005 sme mali byť už inde a stále žijeme.

"Jeden idiot to navrhol a ostatní idioti to od neho kopírujú."
Obrázek
Cacenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 100
Registrován: čtv 01. črc 2010 8:59:26

Re: Solárna búrka

Příspěvek od Cacenka »

ZASE! Najpr že koniec sveta v 2000,otom 2005, teraz 2012 a aj 2013!!! Leze mi to na nervy! Tie všetky konce sveta!Moja babka prežila aj 50 koncov sveta!
Kedy skončím s CP?
-bude water a snow dojo
- bude farebný pufflík
-bude ďalšia miestnosť
-bude rochopperov ostrov
ajo33766

Re: Solárna búrka

Příspěvek od ajo33766 »

Nie koniec sveta,citali ste ten clanok?Tato burka bude,takove burky sou skoro kazdy polrok!Jen tahle bude silna protoze slnko ma hrozne energie.Zadny konec sveta proste skrachuje moderni technika,zadny blbosti... :)
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Solárna búrka

Příspěvek od janka24 »

ajo33766 píše:Nie koniec sveta,citali ste ten clanok?Tato burka bude,takove burky sou skoro kazdy polrok!Jen tahle bude silna protoze slnko ma hrozne energie.Zadny konec sveta proste skrachuje moderni technika,zadny blbosti... :)
A ako to vieš, že sa to stane? Si hádam jasnovidec? To zase len vymýšľajú, aby sa kupovala bohvie aká technika na zmiernenie následkov apod. a niekto z toho bude mať zisky...
Inak myslím si, že ani žiadny koniec sveta tak skoro nebude, prečo by mal byť práve teraz? (A prečo nie?) Možno je niekedy lepšie to nechať tak ako to je a nestresovať sa až tak, že sa môže stať... Veď keď sa stane, tak sa stane, a nie teraz plašiť ľudí pre nič...

Obrázek
ajo33766

Re: Solárna búrka

Příspěvek od ajo33766 »

Janka,niesom jasnovidec,ale videla si aktualne zabery slnka?Zaujimala ta niekedy astronomia?Kukni si zabery slnka pred 100rokmi a aktualne,najdes velke rozdiely,viem ze sa netreba stresovat,a kdo sa stresuje?Ja len ze ked bude niekto pripraveny bude lepsie,a mozno nas to zaskoci a ked sa to stane bude to dost tazke ;)
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Solárna búrka

Příspěvek od janka24 »

ajo33766 píše:Janka,niesom jasnovidec,ale videla si aktualne zabery slnka?Zaujimala ta niekedy astronomia?Kukni si zabery slnka pred 100rokmi a aktualne,najdes velke rozdiely,viem ze sa netreba stresovat,a kdo sa stresuje?Ja len ze ked bude niekto pripraveny bude lepsie,a mozno nas to zaskoci a ked sa to stane bude to dost tazke ;)
No pozerala som si to celé a astronómia ma musela zaujímať, keďže sme mali taký predmet aj v škole (na známky) a učili sme sa o Slnku a tak... Zaujímavé je si pozrieť komentáre v tom článku... A inak, no tak vypnú (jednoducho napísané) elektrinu (možno by bola vypnutá náhodou práve vtedy, lebo však ju aj bez toho dosť často vypínajú...), ale ak sa niečo stane, tak to asi veľmi nepomôže...

Obrázek
ajo33766

Re: Solárna búrka

Příspěvek od ajo33766 »

janka24 píše:
ajo33766 píše:Janka,niesom jasnovidec,ale videla si aktualne zabery slnka?Zaujimala ta niekedy astronomia?Kukni si zabery slnka pred 100rokmi a aktualne,najdes velke rozdiely,viem ze sa netreba stresovat,a kdo sa stresuje?Ja len ze ked bude niekto pripraveny bude lepsie,a mozno nas to zaskoci a ked sa to stane bude to dost tazke ;)
No pozerala som si to celé a astronómia ma musela zaujímať, keďže sme mali taký predmet aj v škole (na známky) a učili sme sa o Slnku a tak... Zaujímavé je si pozrieť komentáre v tom článku... A inak, no tak vypnú (jednoducho napísané) elektrinu (možno by bola vypnutá náhodou práve vtedy, lebo však ju aj bez toho dosť často vypínajú...), ale ak sa niečo stane, tak to asi veľmi nepomôže...
Vy mate astronomiu?My nie,skoda,ale uvidime ak sa stane stane sa nezabranime tomu.. :/
Cacenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 100
Registrován: čtv 01. črc 2010 8:59:26

Re: Solárna búrka

Příspěvek od Cacenka »

Presne tak! Ked sa to má stat tak sa to stane a ked nie tak nie!
Kedy skončím s CP?
-bude water a snow dojo
- bude farebný pufflík
-bude ďalšia miestnosť
-bude rochopperov ostrov
Odpovědět