Uvazujem o niakom tablete

Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Uvazujem o niakom tablete

Příspěvek od Hellwet »

Myslik píše:A nebo ten Netbook jak sem psal ale taky radši dávám přednost propisce a papíru :D
ale proste si neviem pomoct je to strasne navykove lebo co si pozeram o tom videa tak normalne nic ine nez to nechcem :DD

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Uvazujem o niakom tablete

Příspěvek od janka24 »

Na toto peniaze máte/máš, tak sa nesťažuj, že nemôžeš mať membera... Ja tablet ani svoj iPad/notebook/PC nemám...

Obrázek
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Uvazujem o niakom tablete

Příspěvek od Hellwet »

janka24 píše:Na toto peniaze máte/máš, tak sa nesťažuj, že nemôžeš mať membera... Ja tablet ani svoj iPad/notebook/PC nemám...
s tym memberom je to tak ze mam ako nanho peniaze ale jak pisem rodicia si myslia zeje to blblost a tak sice viem aj pred tym su tu komentare ze ipad je blbost a

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Uvazujem o niakom tablete

Příspěvek od Myslik »

Hele já bych taky chtěl spoustu věcí, koukám na ně na YouTube a chci jen to ale když si koupím např. dotykový mobil levnější než chci a zkusím si jaký to je tak se pak rozhodnu, taky jsem moc chtěl iPhone, dostal jsem Samsung Corby a dotykový mobil už nechci (vím že je to rozdíl ale dotykáče mi nevyhovují) takže jsem zůstal u klasických mobilů (možná si říkáš co to melu za blbosti ale dávám jen příklad) tak se rozhodni jak chceš, když si koupíš třeba nějaký Netbook tak si potom můžeš koupit nějaký dobrý hry na XBox ale je to tvoje věc.
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Uvazujem o niakom tablete

Příspěvek od janka24 »

Keď máš 16 rokov, ako si mi písal, zrejme by si si už sám mohol kupovať veci... ;) :/

Obrázek
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Uvazujem o niakom tablete

Příspěvek od Hellwet »

ale ludia mate pravdu :D je to sprostost kupit ten tablet to radsej za tu cenu notebook a tiez to mozem brat do skoly sice je to tazsie ale ked zoberem daky mini notebook tak to neni az take tazke :)

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Uvazujem o niakom tablete

Příspěvek od Myslik »

Hellwet píše:ale ludia mate pravdu :D je to sprostost kupit ten tablet to radsej za tu cenu notebook a tiez to mozem brat do skoly sice je to tazsie ale ked zoberem daky mini notebook tak to neni az take tazke :)
Jestli to chceš jen na ty poznámky tak si kup jen ten Netbook a nemusíš si ani kupovat stolní počítač když máš na hry XBox, jen k Netbooku připojíš myš a klávesnici :D
baNneD(deaktivovaný)
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 295
Registrován: úte 13. dub 2010 22:28:15

Re: Uvazujem o niakom tablete

Příspěvek od baNneD(deaktivovaný) »

Já taky do školy používám klasicky papír a tak.
No když máme nejaké projekty a dlouhé poznámky nebo přednášky tak mám svúj netbook Asus Eee 1005Ha
Ten nikdy nesklame je malý a má výdrž až 8 hodin za dobrou cenu.
Ale Vážne ak ho nepotřebuješ tak moc jak já tak ostaň při normální sade propisek a papíru.

Určite si nekupuj Ipad. Si vem že za blbej Ipad múžeš mít 2 Netbooky nebo vymakanej PC nebo laptop !
Určite to nekupuj je to skoro nanic !
Kdo by mnel zájem o membera nebo unlock tak pište na mou SZ !
(Jen pro slovenskou republiku možná i výjimky pro českou)[
Delold
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 133
Registrován: stř 14. dub 2010 15:36:13
Skype: cpdavidd2

Re: Uvazujem o niakom tablete

Příspěvek od Delold »

iPad = iPrd.

Tablet není vůbec třeba. Je to spíš hračka pro rozmazlené děti (nic ve zlým). Pokud chceš na internet kdekoliv, tak si kup notebook nebo mobil.

Pokud o to opravdu stojíš, tak možná aPad. Tablety s Windowsy jsou hrozně pomalé.
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Uvazujem o niakom tablete

Příspěvek od Myslik »

DavidDuong píše:iPad = iPrd.

Tablet není vůbec třeba. Je to spíš hračka pro rozmazlené děti (nic ve zlým). Pokud chceš na internet kdekoliv, tak si kup notebook nebo mobil.

Pokud o to opravdu stojíš, tak možná aPad. Tablety s Windowsy jsou hrozně pomalé.
iPad není špatnej ale je předraženej. Pokud si ty poznámky chceš psát do wordu tak si třeba můžeš koupit nějakou Nokii z manažerské edice E, např E72 je celkem levný (9 000 Kč) a umí toho hodně... ale nejlepší je stejně ten Netbook...
Odpovědět