Nejlepsi Vtip o CP

ajo33766

Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od ajo33766 »

Byla tu podobna tema,ale vyhlasujem teraz tuto sutaz ja.Napiste nejaky vtip z hlavy,a ostatny ho ohodnotia a pridaju.Kto bude mat najviac bodov-vyhral.Je to hra len pre zabavu a do hodnotenia nebudem ja zasahovat.Ak bude viac ludi ktorym sa to nepaci-nez tych ktorym sa to paci,nedostanete body.Ak ste nepochopili priklad.8 ludi napise ze sa im to paci,ale 10 napise ze je to trapne alebo ze sa im vtip nepaci.Mate 0 bodov ;) Hodnotia ostatny uzivatelia.Nemusite sa hlasit.Len pridavajte vtipy a nek ostatny hodnotia.

Súťažiaci :
MartinNiemiec = I
Sarinka = I
Honza009 = I



Pravidla:
Kazdy moze dat len jeden vtip.
Ak ste uz raz jeden urcity vtip hodnotili,uz ho viac nemusite-nebudete hodnotit.
Ziadne urazky.
Ziadne hadky.
Nekradnite vtipy z webu,vymyslite vlastne
Vtipy len z CP
Naposledy upravil(a) ajo33766 dne úte 22. úno 2011 17:39:32, celkem upraveno 3 x.
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od MartinNiemiec »

Jeden Tučňák chtěl zničit iceberg. a druhý se ho ptal proč ničíš Iceberg Bohoušku? a první mu odpověděl: Protože chci mít Membra Navždy A Všechny Hesla Postav z Modérátorů. A Druhý zase tý Brďo To chceš aby tě zabanoval navždy Billybob?Bohoušek: NeeeeeeeEEEEEEEEEeeeeeeee!
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od batman12 »

MartinNiemiec píše:Jeden Tučňák chtěl zničit iceberg. a druhý se ho ptal proč ničíš Iceberg Bohoušku? a první mu odpověděl: Protože chci mít Membra Navždy A Všechny Hesla Postav z Modérátorů. A Druhý zase tý Brďo To chceš aby tě zabanoval navždy Billybob?Bohoušek: NeeeeeeeEEEEEEEEEeeeeeeee!
no take ake dost trapne aj trochu vtipne ;)
ajo33766

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od ajo33766 »

batman12 píše:
MartinNiemiec píše:Jeden Tučňák chtěl zničit iceberg. a druhý se ho ptal proč ničíš Iceberg Bohoušku? a první mu odpověděl: Protože chci mít Membra Navždy A Všechny Hesla Postav z Modérátorů. A Druhý zase tý Brďo To chceš aby tě zabanoval navždy Billybob?Bohoušek: NeeeeeeeEEEEEEEEEeeeeeeee!
no take ake dost trapne aj trochu vtipne ;)
Aspon mal tu odvahu nieco napisat :) Pripisujem 1 bod.
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od sarinka »

červený puffle říká modrému:Čus už sem tě dlouho neviděl! Cože ty si mě poznal?no jo nikdo by se nepřevlíkal za hnědého,ne? hmm no jo,vylít na sebe hnědou barvu a brýle nasadit nebyl dobry nápad!
Obrázek
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od Honza009 »

Žlutý penguin s červeným chtějí najít Rockhopera po 2 hodinách se na to vykašlou žlutý jde k majáku a de vedle něj Rockhoper a řekne:ahoj a žlutý:ahoj příde červený řekne hele skusíme to znova najdem rochopera žlutý řekne:já ho viděl ale už je na lodi a odjíždí a červený na to:COŽE? néééééééééé já se tady trápim 2 hodiny a tyho najdeš klídek žejo a řekl si mu o pozadí žlutý:ne červený:Pane bože fakt výborný připrav se že budu s tebou hledat Garyho žejo zase budem 2 hodiny hledat a ty potkal sem ho a neřek sem mu o pozadí to je konec 2 hodiny tolik času to neni možný
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od batman12 »

Honza009 píše:Žlutý penguin s červeným chtějí najít Rockhopera po 2 hodinách se na to vykašlou žlutý jde k majáku a de vedle něj Rockhoper a řekne:ahoj a žlutý:ahoj příde červený řekne hele skusíme to znova najdem rochopera žlutý řekne:já ho viděl ale už je na lodi a odjíždí a červený na to:COŽE? néééééééééé já se tady trápim 2 hodiny a tyho najdeš klídek žejo a řekl si mu o pozadí žlutý:ne červený:Pane bože fakt výborný připrav se že budu s tebou hledat Garyho žejo zase budem 2 hodiny hledat a ty potkal sem ho a neřek sem mu o pozadí to je konec 2 hodiny tolik času to neni možný
nechapem
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od wasdreq2 »

sarinka píše:červený puffle říká modrému:Čus už sem tě dlouho neviděl! Cože ty si mě poznal?no jo nikdo by se nepřevlíkal za hnědého,ne? hmm no jo,vylít na sebe hnědou barvu a brýle nasadit nebyl dobry nápad!
hm je to celkom dore pripis jej bod
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od Honza009 »

Vylepšil jsem svuj vtip ted je celý a mohl by být vtipný

Žlutý penguin s červeným chtějí najít Rockhopera po 2 hodinách se na to vykašlou žlutý jde k majáku a de vedle něj Rockhoper a řekne:ahoj a žlutý:ahoj příde červený řekne hele skusíme to znova najdem rochopera žlutý řekne:já ho viděl ale už je na lodi a odjíždí a červený na to:COŽE? néééééééééé já se tady trápim 2 hodiny a tyho najdeš klídek žejo a řekl si mu o pozadí žlutý:ne červený:Pane bože fakt výborný připrav se že budu s tebou hledat Garyho žejo zase budem 2 hodiny hledat a ty potkal sem ho a neřek sem mu o pozadí to je konec 2 hodiny tolik času to neni možný.Červený si sedne a de okolo něj Rockhoper a řiká něco se si zapomněl a ahoj a Červený řekne ahoj příde žlutý a řekne tak co řekl si mu o pozadí a červený:komu a žlutý:Rockhoperovi byl tady a červený:Nééééééééééééééééééééééééééééééééé
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od batman12 »

Honza009 píše:Vylepšil jsem svuj vtip ted je celý a mohl by být vtipný

Žlutý penguin s červeným chtějí najít Rockhopera po 2 hodinách se na to vykašlou žlutý jde k majáku a de vedle něj Rockhoper a řekne:ahoj a žlutý:ahoj příde červený řekne hele skusíme to znova najdem rochopera žlutý řekne:já ho viděl ale už je na lodi a odjíždí a červený na to:COŽE? néééééééééé já se tady trápim 2 hodiny a tyho najdeš klídek žejo a řekl si mu o pozadí žlutý:ne červený:Pane bože fakt výborný připrav se že budu s tebou hledat Garyho žejo zase budem 2 hodiny hledat a ty potkal sem ho a neřek sem mu o pozadí to je konec 2 hodiny tolik času to neni možný.Červený si sedne a de okolo něj Rockhoper a řiká něco se si zapomněl a ahoj a Červený řekne ahoj příde žlutý a řekne tak co řekl si mu o pozadí a červený:komu a žlutý:Rockhoperovi byl tady a červený:Nééééééééééééééééééééééééééééééééé
uz je to lepsie :)
Odpovědět