Nejlepsi Vtip o CP

Tasty Donut
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 13
Registrován: ned 13. bře 2011 20:34:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od Tasty Donut »

jeden tučňák z EPF kontroluje systémová data. po chvíli zvolá: "jak to, že mi do počítače nejde strčit třetí cédéčko s daty?" všichni mlčí, až jednoho napadne: "a vystrčil si z počítače to druhý cédéčko?" první odpoví: "ne, ale to mi připomíná, že to druhý tam už šlo strčit taky nějak špatně..."
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od Vaja007 »

Tasty Donut píše:jeden tučňák z EPF kontroluje systémová data. po chvíli zvolá: "jak to, že mi do počítače nejde strčit třetí cédéčko s daty?" všichni mlčí, až jednoho napadne: "a vystrčil si z počítače to druhý cédéčko?" první odpoví: "ne, ale to mi připomíná, že to druhý tam už šlo strčit taky nějak špatně..."
Tohle je dokonalý vtip :DD zaslouží si bod. U tohoto jediného vtipu z tohoto tématu jsem se fakt zasmál.
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od batman12 »

Vaja007 píše:
Tasty Donut píše:jeden tučňák z EPF kontroluje systémová data. po chvíli zvolá: "jak to, že mi do počítače nejde strčit třetí cédéčko s daty?" všichni mlčí, až jednoho napadne: "a vystrčil si z počítače to druhý cédéčko?" první odpoví: "ne, ale to mi připomíná, že to druhý tam už šlo strčit taky nějak špatně..."
Tohle je dokonalý vtip :DD zaslouží si bod. U tohoto jediného vtipu z tohoto tématu jsem se fakt zasmál.
nápodobne
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od Honza009 »

dávám další vtip:Žlutý tučnák si kupuje stříbrné prkno.Když ho de vyskoušet na vlny vubec se mu nedaří dělat triky tak se rozlobí a de ho vrátit prodavačí a u toho říka:To prkno neumí triky.
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od batman12 »

Honza009 píše:dávám další vtip:Žlutý tučnák si kupuje stříbrné prkno.Když ho de vyskoušet na vlny vubec se mu nedaří dělat triky tak se rozlobí a de ho vrátit prodavačí a u toho říka:To prkno neumí triky.
druhý najlepší :D
Darwin200
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 2
Registrován: úte 24. dub 2012 9:08:44
Skype: g-force80

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od Darwin200 »

jeden červenej tučnák šel do igglo a utekl mu pufflik a začal říkat FUUUUUUUUUUUu , pak dostal ban.ale potom jeho kamoš se to dozvěděl , abyl naštvany, jenomže šel si koupit kafe v COFFE a šel kněmu Micky Mouse, a říkal mu , co si tak smutny někdo ti umřel nebo co? :O , tučnak řekl : DNES ZEMŘEŠ TY! zmlatil ho a po půl hodině mu urval hlavu, a potom se šel vyspat, šel do hry a ,ted? : You Banned Forever, You killed Micky, FUUUUUUU :DD
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od Josh Blue111 »

Tučňák příjde za tučňákem a ukáže na něho.
Ten druhý tučňák se na něho divně podívá a ukáže na něho.
,,Sakra to zrcadlo je nějaký špinavý.''
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od Honza009 »

Bláznivý tučnák jí lentilky.Jedna mu upadne a on řekne:Dělej pojď sem.Lentilka nejde protože to je lentilka.Tučnák naštvaně řekno:Tak ty si chceš hrát?Tučnák vysype ostatní lentilky a řekne:přiveď te ji!
Nicolka1234 5
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 23
Registrován: pon 24. pro 2012 9:09:16

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od Nicolka1234 5 »

Honza009 píše:Bláznivý tučnák jí lentilky.Jedna mu upadne a on řekne:Dělej pojď sem.Lentilka nejde protože to je lentilka.Tučnák naštvaně řekno:Tak ty si chceš hrát?Tučnák vysype ostatní lentilky a řekne:přiveď te ji!
Dobry vtip. Pripis mu bod.
Nicolka1234 5
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 23
Registrován: pon 24. pro 2012 9:09:16

Re: Nejlepsi Vtip o CP

Příspěvek od Nicolka1234 5 »

batman12 píše:
Honza009 píše:Vylepšil jsem svuj vtip ted je celý a mohl by být vtipný

Žlutý penguin s červeným chtějí najít Rockhopera po 2 hodinách se na to vykašlou žlutý jde k majáku a de vedle něj Rockhoper a řekne:ahoj a žlutý:ahoj příde červený řekne hele skusíme to znova najdem rochopera žlutý řekne:já ho viděl ale už je na lodi a odjíždí a červený na to:COŽE? néééééééééé já se tady trápim 2 hodiny a tyho najdeš klídek žejo a řekl si mu o pozadí žlutý:ne červený:Pane bože fakt výborný připrav se že budu s tebou hledat Garyho žejo zase budem 2 hodiny hledat a ty potkal sem ho a neřek sem mu o pozadí to je konec 2 hodiny tolik času to neni možný.Červený si sedne a de okolo něj Rockhoper a řiká něco se si zapomněl a ahoj a Červený řekne ahoj příde žlutý a řekne tak co řekl si mu o pozadí a červený:komu a žlutý:Rockhoperovi byl tady a červený:Nééééééééééééééééééééééééééééééééé
uz je to lepsie :)
Suhlasim. Ale celkom dobre. Pripis bod. ;)
Odpovědět