Puffle,karty->Slovakia

ajo33766

Puffle,karty->Slovakia

Příspěvek od ajo33766 »

Sem slovak a chtel bych jedneho puffla a dve balicky karet,a chci se zeptat jak to domluvit,kolik stoji postovne a tak...PS:dve male balicky karet za 60Kč.. :DD
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Puffle,karty->Slovakia

Příspěvek od Šaman »

ajo33766 píše:Sem slovak a chtel bych jedneho puffla a dve balicky karet,a chci se zeptat jak to domluvit,kolik stoji postovne a tak...PS:dve male balicky karet za 60Kč.. :DD
Prepáč, ale na Slovensko neposíláme
ajo33766

Re: Puffle,karty->Slovakia

Příspěvek od ajo33766 »

Coooo?! to je hnus ja chci pufflika :-( :-( :-( jak si mam koupit,aspon mi reknes jak to mam urobit a objednat si z USA? :/
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Puffle,karty->Slovakia

Příspěvek od Šaman »

ajo33766 píše:Coooo?! to je hnus ja chci pufflika :-( :-( :-( jak si mam koupit,aspon mi reknes jak to mam urobit a objednat si z USA? :/
to bys musel napsat ale jinak :/ :I
ajo33766

Re: Puffle,karty->Slovakia

Příspěvek od ajo33766 »

To jo no,promin,jen sem byl smutnej ze ho neposilate z Ceska bo je tezke objednat z USA kdyz nevim dobre po anglicky,no jo no ale to by jsem zvladl,jen prosim šamane reknes mi kolik stoji postovne,a kolik pufflik z USA a do kolika dni to zhruba pride,prosim a predem dekuji :D :DD
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Puffle,karty->Slovakia

Příspěvek od Šaman »

disneystore ani jiné online obchody neposílají na Slovensko. Na Amazonu je to drahé a tak nezbývá, než nakupovat na ebay.com.
Problém jen ale ten, že poštovné je hodně drahé.
Když nakoupíš na ebay v USA, tak poštovné za jednu hračku může být i 25 €.
Když nakoupíš na Ebay v Anglii, tak je poštovné měenší (v rámci EU), ale ty hračky tam mají zase dražší.

Jak nakupovat na ebay a platit přes paypal se dočteš tady.
Jinak poštovné na dobírku (bez ceny hračky) je z Čech na Slovensko asi 8 €

Hračky z Clubu Penguin na ebay - ukázka
ajo33766

Re: Puffle,karty->Slovakia

Příspěvek od ajo33766 »

Cize to mi nedovoli to je drahy,kdybyze udelas vyjimku ale to asi ne,no nic zmirim se stim ze pufflika mit nebudu. :-( :-( Dik aspon za vysvetleni co a jak a ty ceny...nevim jak to kupujes ty,kdyz ti je tak drahy,no nic,dik
Naposledy upravil(a) ajo33766 dne sob 01. led 2011 4:09:58, celkem upraveno 1 x.
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Puffle,karty->Slovakia

Příspěvek od Šaman »

ajo33766 píše:nevim jak to kupujes ty,kdyz ti je tak drahy,no nic,dik
Za poštovné se platí pevná cena za jednu zásilku a k tomu ještě trochu podle váhy.
Když koupíš jednoho puffla, tak zaplatíš například 10 € za puffla a 25 € poštovné.
Já když ale koupím 18 pufflů najednou, tak zaplatím poštovné celkem jen třeba 50 €
ajo33766

Re: Puffle,karty->Slovakia

Příspěvek od ajo33766 »

35eur je moc,a tolik si dovolit za jednoho pufflika nemuzu je to 1050 Kč na vase,skoda ze neposilate na slovensko,kdybyze udelas vyjimku ale to ne no nic dekuji :-( :-( :-( :-( :-(
ajo33766

Re: Puffle,karty->Slovakia

Příspěvek od ajo33766 »

Tak da se to z Ceska nejak poslat,neni to zas tak daleko...a zaplatil bych,prosim udelej vijimku Samane pls
Odpovědět