Český Minecon

Minecraft a vše kolem něj.
Vindou
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: stř 14. dub 2010 19:19:15
Bydliště: Praha 8

Český Minecon

Příspěvek od Vindou »

Zítra (5.7.2012) v 9:00 v Chotěboři odstartuje český Minecon! Kdo tam pojede? :D Já tam jedu. Jestli je tu někdo kdo taky jede (nebo by chtěl, ale nemůže), tak se prosím ozvěte ať mám nějakou představu o tom, kdo s tohohle fóra tam bude :D

Co je Minecon? Minecon je celosvětový sraz Minecraft hráčů. Bohužel se ten oficiální pořádá jen v USA. Tak se MinecraftBox společně s Tomášem Volným domluvili, že uspořádají "Český Minecon"! Bude se konat v Chotěboři na Festivalu Fantazie (5. - 6. 7. 2012). Budete moct soutěžit o Minecraft Gift Cody, trička, nebo jiné Minecraft věci, a MinecraftBox a jiní lidé budou mít přednášky z Minecraftu. Také jedna dobrá věc je, že si budete moct vyzkoušet Minecraft na Xbox 360! :) Což si myslím je vynikající věc pro ty, kteří si nemohou Xbox dovolit. Pro ty kteří se tam nebostanou, nezoufejte ;) celý Minecon bude livestreamovaný (žibě vysílaný) na Youtube kanále, na který dám potom odkaz dolů :)

Český Minecon: http://www.minecon.cz/
YouTube Kanál: http://www.youtube.com/janbarasek

Doporučuji si přečíst vše o Mineconu na oficiálních stránkách Českého Mineconu ;) .
Když se tak koukám na svoje starý příspěvky, tak si říkám jakej jsem to byl malej blbeček :D
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Český Minecon

Příspěvek od Ccdn »

Chtěl jsem jet, ale kamarád nemohl a navíc by to bylo složité s dopravou a ubytováním. Takže koukám jenom na livestream. Pak napiš jaké to tam bylo :)
Vindou
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: stř 14. dub 2010 19:19:15
Bydliště: Praha 8

Re: Český Minecon

Příspěvek od Vindou »

Dlouho jsem neodepisoval, takže teď konečně odepisuji :D Bylo to tam fakt super, viděl jsem lidi jako jezisek1, housecz_zero, bcgroi, pravek007, cvrcek55, goga, thomase, Tomáše Soukupa a další :) Na facebooku Wizardy psal že by se mohl další Minecon pořádat v Říjnu, ovšem možná v Praze :) PS: Měli tam stánek od boostermania.cz, tak mám tričko s minecraft periodickou soustavou prvků :D
Také jsem matně vidět v některých videích na Youtube :D Dokonce je 2x záběr na moje ruce jak hraju Minecraft Pocket Edition na svém iPodu 4G :D

Doporučuji tam příště jet ;)
Když se tak koukám na svoje starý příspěvky, tak si říkám jakej jsem to byl malej blbeček :D
Jenda
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 16:46:12

Re: Český Minecon

Příspěvek od Jenda »

rozhodně lituju, že jsem tam nebyl, bohužel jsem nemoh a taky jsem se o tom dozvěděl moc pozdě...
muselo to být super, viděl jsem YT video od House myslím z Minecraft boxu a muselo to fakt být skvělý :)
viewtopic.php?f=14&t=1850
NEVIDITELNÝ FANTOM MEZI NÁMI V CP! PŘIPOJTE SE!
Wizardy
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. dub 2010 20:08:11

Re: Minecraft Projekty

Příspěvek od Wizardy »

A co Český Minecon, dorazíte? ;) (né, že bych to organizoval, ale organizuju to :D )
www.minecon.cz
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Minecraft Projekty

Příspěvek od Ccdn »

Fakt? Takže ty si ten Wizardy co organizoval a bude organizovat Český Minecon? :O :) Možná dorazím podle podrobností kvůli ubytování a tak.
borec12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 441
Registrován: ned 12. zář 2010 10:16:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft Projekty

Příspěvek od borec12 »

Wizardy píše:A co Český Minecon, dorazíte? ;) (né, že bych to organizoval, ale organizuju to :D )
http://www.minecon.cz
Wizardy bude někdy někde jinde minecon mimo prahu někde třeba v olomouckém kraji?
Wizardy
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. dub 2010 20:08:11

Re: Minecraft Projekty

Příspěvek od Wizardy »

borec12 píše:
Wizardy píše:A co Český Minecon, dorazíte? ;) (né, že bych to organizoval, ale organizuju to :D )
http://www.minecon.cz
Wizardy bude někdy někde jinde minecon mimo prahu někde třeba v olomouckém kraji?
Ono to bohužel není tak jednoduché jak se zdá. Minecon stojí spoustu peněz, které bohužel nemám, takže se musím spojovat s jinými akcemi a ty se bohužel z pravidla pořádají v Praze.

Takže bohužel nemůžu slíbit Minecon v jiné části republiky než Praze nebo Chotěboři. Může k tomu někdy v budoucnu dojít, ale nevím.
Wizardy
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. dub 2010 20:08:11

Re: Minecraft Projekty

Příspěvek od Wizardy »

Ccdn píše:Fakt? Takže ty si ten Wizardy co organizoval a bude organizovat Český Minecon? :O :) Možná dorazím podle podrobností kvůli ubytování a tak.
Yep, to jsem já ;-) Před Minecraftem jsem hodně hrál CP :)

Detaily budou už brzo, ještě teď řešíme nějaké drobné problémy.
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Český Minecon

Příspěvek od Ccdn »

Tak za sebe musím číct, že jsem si Craftcon užil. Byl jsem tam v sobotu a v neděli. Byla to sranda i když jsem to čekal ještě o trošku lepší. Asi největší sranda byla když mi při autogramiádě řekl House z MinecraftBoxu "Ahoj dlouháne." což je moje "přezdívka" na tréninku. :D
Odpovědět