Český Minecon

Minecraft a vše kolem něj.
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Český Minecon

Příspěvek od Premysl »

Ccdn píše:House z MinecraftBoxu
Asi se to všechno točilo kolem celebrit, co?
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Český Minecon

Příspěvek od Ccdn »

Né tak docela. Byla tam i možnost pro propagaci neznámých projektů. Ale samozřejmě, že "celebrity" byly hlavními tahouny akce.
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Český Minecon

Příspěvek od Premysl »

Ccdn píše:Né tak docela. Byla tam i možnost pro propagaci neznámých projektů. Ale samozřejmě, že "celebrity" byly hlavními tahouny akce.
Hmmm... na celé akci je ale nejpodivuhodnější, že hlavním sponzorem Conu placené hry je největší warez server :D
Wizardy
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. dub 2010 20:08:11

Re: Český Minecon

Příspěvek od Wizardy »

Premysl píše:
Ccdn píše:Né tak docela. Byla tam i možnost pro propagaci neznámých projektů. Ale samozřejmě, že "celebrity" byly hlavními tahouny akce.
Hmmm... na celé akci je ale nejpodivuhodnější, že hlavním sponzorem Conu placené hry je největší warez server :D
Jestli to nebude třeba tím, že "placené" servery jsou plné líných povalečů, kteří nejsou schopní/ochotní nám s akcí pomoct. ;)
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Český Minecon

Příspěvek od Premysl »

Wizardy píše:
Premysl píše:
Ccdn píše:Né tak docela. Byla tam i možnost pro propagaci neznámých projektů. Ale samozřejmě, že "celebrity" byly hlavními tahouny akce.
Hmmm... na celé akci je ale nejpodivuhodnější, že hlavním sponzorem Conu placené hry je největší warez server :D
Jestli to nebude třeba tím, že "placené" servery jsou plné líných povalečů, kteří nejsou schopní/ochotní nám s akcí pomoct. ;)
anebo které tuší že:
Premysl píše:
Ccdn píše:House z MinecraftBoxu
Asi se to všechno točilo kolem celebrit, co?
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Český Minecon

Příspěvek od Ccdn »

Wizardy píše:Jestli to nebude třeba tím, že "placené" servery jsou plné líných povalečů, kteří nejsou schopní/ochotní nám s akcí pomoct. ;)
To je asi pravda. Já osobně bych s akcí třeba rád pomohl, ale mám to z ruky.

EDIT: A kdo vlastně řekl, že neplacený server nemůže sponzorovat takovouhle akci? Podle mě se třeba i propagace dá považovat za sponzoring a proč by i neplacený server na svoje stránky nemohl dát "reklamu"?
Vindou
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: stř 14. dub 2010 19:19:15
Bydliště: Praha 8

Re: Minecraft Projekty

Příspěvek od Vindou »

Wizardy píše:A co Český Minecon, dorazíte? ;) (né, že bych to organizoval, ale organizuju to :D )
http://www.minecon.cz
Celkem opožděná rekace :D ale, wow, myslel jsem si že jsi to ty. Teď jsem jen tak z pocitu nostalgie vešel na fórum a vidím to, co jsi napsal :D Musím ti rovnou pochválit i Wizardyho Vlogy, ale i celkově všechny videa z PoorlySpentTime :)
Když se tak koukám na svoje starý příspěvky, tak si říkám jakej jsem to byl malej blbeček :D
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Český Minecon

Příspěvek od Ccdn »

Taky musím pochválit vlogy, Wizardy. Je celkem zajímavé koukat na tvá videa a vědět, že tě znám i odjinud.
Odpovědět