Ninjovský sraz při příležitosti Card-Jitsu párty

Najdete zde srazy, které již proběhly, nebo se neuskutečnily, také zde staré spolky, které již nejsou aktivní.
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Ninjovský sraz při příležitosti Card-Jitsu párty

Příspěvek od Vaja007 »

Sraz se uskuteční 29. listopadu 2011.
Začínáme v 18:00 ve městě na serveru Deep Freeze (změna kvůli problémům s inventářem atd.)
V shoutboardu webu jsem nedávno četl, že další velký webový sraz bude až na Vánoce. Ale - co tato párty? Vždyť to musí být super, už podle obrázků! Takže jsem se toho ujal a vytvořil tento sraz. ;)

Na programu bude společné prozkoumávání ostrova zahaleného do bambusových plání, velká bitva na stadionu nebo třeba divadelní hra tajemných stínů. Samozřejmostí bude hraní Card-Jitsu a možná bude i soutěž o mistra v Card-Jitsu.

Mnoho dalšího vás čeká přímo na sraze! ;)

P.S.: Oficiálně bude končit v 19:00, kdybychom však něco důležitého nestihli, protáhne se. Polohu kam budeme chodit budu udávat v shoutu. :DD

Jinak, nějakého šikovného fotografa bych také uvítal, takže jestli někdo bude moci fotit, jestli by to sem potom nemohl dát... prosím :)
Naposledy upravil(a) Vaja007 dne úte 29. lis 2011 18:30:24, celkem upraveno 2 x.
Obrázek
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Ninjovský sraz při příležitosti Card-Jitsu párty

Příspěvek od sarinka »

Vaja007 píše: Jinak, nějakého šikovného fotografa bych také uvítal, takže jestli někdo bude moci fotit, jestli by to sem potom nemohl dát... prosím :)

Já bych mohla fotit, pro tento sraz se obzvlášť budu snažit.
;)

Takže se mnou můžeš počítat.
Naposledy upravil(a) sarinka dne sob 19. lis 2011 23:33:44, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Re: Ninjovský sraz při příležitosti Card-Jitsu párty

Příspěvek od Nik3 »

Příjdu :D
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
samec007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 148
Registrován: stř 26. říj 2011 15:55:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Ninjovský sraz při příležitosti Card-Jitsu párty

Příspěvek od samec007 »

nej nej nej party ze všech jasnačka že přijdu ale mam jeden dotaz jak jako v shutu vim že toje v liště na psani ale kdyš něco napišeš česky tak se na tomto webu psalo že mi to neuvidime tak mi muže někdo podatit
Obrázek
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: Ninjovský sraz při příležitosti Card-Jitsu párty

Příspěvek od Vaja007 »

sarinka píše:
Vaja007 píše: Jinak, nějakého šikovného fotografa bych také uvítal, takže jestli někdo bude moci fotit, jestli by to sem potom nemohl dát... prosím :)

Já bych mohla fotit, pro tento sraz se obzvlášť budu snažit.
;)
Děkuju moc ;)
Obrázek
samec007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 148
Registrován: stř 26. říj 2011 15:55:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Ninjovský sraz při příležitosti Card-Jitsu párty

Příspěvek od samec007 »

ještě obrazek

Obrázek
Obrázek
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Ninjovský sraz při příležitosti Card-Jitsu párty

Příspěvek od sarinka »

samec007 píše:mam jeden dotaz jak jako v shutu vim že toje v liště na psani ale kdyš něco napišeš česky tak se na tomto webu psalo že mi to neuvidime tak mi muže někdo podatit
Ale ne na CLUBU PENGUIN, jenom tady na webu v shoutu, to je ten malý chat. Ale musíš tam být registrovaný! ;)
Obrázek
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: Ninjovský sraz při příležitosti Card-Jitsu párty

Příspěvek od Vaja007 »

sarinka píše:
samec007 píše:mam jeden dotaz jak jako v shutu vim že toje v liště na psani ale kdyš něco napišeš česky tak se na tomto webu psalo že mi to neuvidime tak mi muže někdo podatit
Ale ne na CLUBU PENGUIN, jenom tady na webu v shoutu, to je ten malý chat. Ale musíš tam být registrovaný! ;)
Samozřejmě budu místnosti psát i v angličtině přímo na CP. Jinak sarinka má pravdu, na českém webu když se zaregistruješ, tak vpravo budeš mít shout, kam to budu psát. ;)
Obrázek
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Re: Ninjovský sraz při příležitosti Card-Jitsu párty

Příspěvek od Nik3 »

Napadlo mě udělat na této párty zahájení ligy Legend of Card-Jitsu souhlasíš?
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: Ninjovský sraz při příležitosti Card-Jitsu párty

Příspěvek od Vaja007 »

Nik3 píše:Napadlo mě udělat na této párty zahájení ligy Legend of Card-Jitsu souhlasíš?
Může to být jako menší doplněk po sraze. :) Nechci to dávat přímo do srazu, protože to bude myslím dost věcí k dělání ;)
Obrázek
Zamčeno