CP dokument

Počet videí a hudebních klipů od CP neustále roste. Zde o nich můžete diskutovat.
Odpovědět

Těšíte se na CP dokument?

Ano, moc!
14
58%
Docela jo
6
25%
Je mi to jedno
3
13%
Ne, stejně to odfláknou!
1
4%
 
Celkem hlasů: 24

Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

CP dokument

Příspěvek od Valada06 »

Včera byl s tvorby tohoto dokumentu uveřejněn obrázek a s ním vyvstala spousta otázek. Jediné, co zatím víme je, že první část dokumentu by měla mít premiéru na 7. výročí CP a dál? Jak bude dlouhý? Kdo v něm vystoupí? Na kolik částí bude rozdělen? Bude v něm dělat někdo vypravěče? Pokud ano, tak kdo? Věřím, že se na tento dokument těšíte stejně jako já. Diskutujte a svůj názor na dokument vyjádřete v anketě!
Obrázek
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CP dokument

Příspěvek od Tojsemja »

No valado, ona je spíš otázka proč vůbec podbný dokument vzniká. Je to vážně kvůli oslavě sedmého výročí nelétavých (plus směšně chodících) ptáků, nebo to je iniciativa nějakého vysoce postaveného člověka u develop-teamu CP, který zrovna odchází... :O? Oboje může fungovat stejně dobře pro záštitu toho, že příkaz na podobný projekt přišel zhora od Disneyho (to jen tak na uváženou).
valada06 píše:Jak bude dlouhý?
Na tom se dobře identifikují prstíky autorů dokumentu - bude mít míň než půl hodiny a noty diktovala pobočka Disney (bez proti-argumentů). Od stoptáže hodiny a dál už poznáš lásku původního develop-teamu CP, která se ale v posledních dobách u těch placenejch featurkách dost snadno ztrácí. Prý se to děje od té doby, co CP odkoupila nějaká společnost nebo co...
valada06 píše:Kdo v něm vystoupí?
Odpovědět si snad dokážeš sám. Xicht Lanea pozná každý, a jinak tomu nebude u ostatních duchovních otců CP (plus samozřejmě nové osazenstvo develop-teamu). No a zase, cameo tam bezpochyb udělá někdo vysoce zastoupený z Disneyho, který o hře ví maximálně to, že není o válce lidí a orků. Hip hip hurá... ?
valada06 píše:Na kolik částí bude rozdělen?
Lol, není potřeba dlouho přemýšlet o tom, koho tohle napadlo...

Obrázek
...a vzhledem k tomu odpovídám: 8+.
valada06 píše:Bude v něm dělat někdo vypravěče?
Anonymní hlas/ Lane. Ale když se člověk podívá na hlavního probíraného kandidáta na autora konceptu v posledních 3 odstavcích, úspory bych vsadil na první možnost.
valada06 píše:Věřím, že se na tento dokument těšíte stejně jako já.
Sorry valado, ale...
Obrázek

Podobný pokusy už jsem zažil (a že ne jenom jeden). Zbývá jenom doufat v to, že moje doměnka v odfláknutou multimediální komerci je nesprávná (a nepředstavíš si, jak moc bych si to přál)... ale moc bych na to radši nespoléhal. Vždycky je lepší být příjemně překvapen, než hořce zklamán. ;)
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: CP dokument

Příspěvek od Valada06 »

Tojsemja píše:Článek
Víceméně souhlasím, ale 8+ to by už přehnali. Dle mě maximálně 2 -3. ;)
Obrázek
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CP dokument

Příspěvek od Tojsemja »

valada06 píše:...ale 8+ to by už přehnali. Dle mě maximálně 2 -3.
Jasně, to byl zrovna sarkasmus :). Jestli to budou fázovat (což už mi samo o sobě přijde směšné), na víc než 3 party si netrumfnou.
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: CP dokument

Příspěvek od Chubbop »

Chce se mi říct souhlas. A asi to i řeknu.

Nemyslím si, že by to byl dokument jaké známe, protože to je tak na televizi. Myslím, že délkou nebude přesahovat 10 minut kvůli tomu aby byl shlédnutelný na blogu a zároveň nezačal nudit. Spousta keců (i když prokládaná obrázky) by prostě začala nudit. A nejsem si úplně jistý jestli bude "dokument" natolik zajímavý.

Co v něm tak jako bude? Jak pomáhali na různých akcích (CFCH, ovoce, live akce ve městech). Jasně. Můžou tam zmínit, že to byl projekt tří lidí, které to bavilo a kteří to celé dovedli na vrchol, ale je otázka jestli to tak fakt bude. Zkrátka že bych se na to nějak závratně těšil to se říct nedá.

Podle mého to bude prostě tuctové video jako je každé druhé. Jediné co mě na tom láká je představa toho, že v něm najdu sneak peek na nějakou z dalších akcí.

A možná dám celý tenhle text do odstavců ať se lépe čte.

EDIT: Jo a k těm dílům. Další bude stejně až na Vánoce už jenom kvůli tomu, že to lidi chytne za srdíčko.
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: CP dokument

Příspěvek od Valada06 »

Tak jste nakonec měli pravdu.

Délka 4:09 opravdu není nijak závratná, ale musím říct, že i když jsem ho při překladu viděl asi 100x, tak se na něj zase klidně podívám znovu. Dle mě se jim ti opravdu povedlo a je to strašně pěkně udělané. Mám jen jen jednu výtku, která ale byla dopředu jasná a to, že to berou strašně „hopem“. I když s tím se asi nedá nic dělat.

Další plus z mého pohledu je, že jsme třeba měli příležitost vidět Happy77 a další tváře CP, které se na veřejnosti až tak moc neukazují. Také hudbu k tomu podle mě zvolili opravdu skvělou. Trik se složením loga s obrázků, sice už pro mě není úplně originální, ale pořád to hezky vypadá. :)

A za sebe musímm říct, že jsem zvědav, co nám poodhalí v další části. Tipuji to na pokračování a možná něco o Coins for Change.
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: CP dokument

Příspěvek od Chubbop »

Happy77 jsme tam sice viděli, ale dohromady netušíme která ze zde přítomných dam to je :D .

A co v další části? Tam se dle mého soudu zaměří na technickou stránku věci. Jak vyvíjejí, kreslí, přemýšlí. A mimochodem, jak jsem říkal. Nejzajímavější pro mě byly sneak peeky :D .
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: CP dokument

Příspěvek od Valada06 »

Chubbop píše:Happy77 jsme tam sice viděli, ale dohromady netušíme která ze zde přítomných dam to je :D .

A co v další části? Tam se dle mého soudu zaměří na technickou stránku věci. Jak vyvíjejí, kreslí, přemýšlí. A mimochodem, jak jsem říkal. Nejzajímavější pro mě byly sneak peeky :D .
Ale víme:
PodrobnostiObrázek
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: CP dokument

Příspěvek od Chubbop »

valada06 píše:
Chubbop píše:Happy77 jsme tam sice viděli, ale dohromady netušíme která ze zde přítomných dam to je :D .

A co v další části? Tam se dle mého soudu zaměří na technickou stránku věci. Jak vyvíjejí, kreslí, přemýšlí. A mimochodem, jak jsem říkal. Nejzajímavější pro mě byly sneak peeky :D .
Ale víme:
PodrobnostiObrázek
No, ale když jsme to včera řešili tak jsme nevěděli.
Obrázek
Danecek129
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 22
Registrován: pon 21. kvě 2012 21:14:20

Re: CP dokument

Příspěvek od Danecek129 »

Chubbop píše:Happy77 jsme tam sice viděli, ale dohromady netušíme která ze zde přítomných dam to je :D .

A co v další části? Tam se dle mého soudu zaměří na technickou stránku věci. Jak vyvíjejí, kreslí, přemýšlí. A mimochodem, jak jsem říkal. Nejzajímavější pro mě byly sneak peeky :D .

Přesně ty sneak peeky byly neuvěřitelné. Jsou úplně boží a už se těším až na CP budou zhotoveny. :D
Odpovědět