Pochvala

Odpovědět
ajo33766

Pochvala

Příspěvek od ajo33766 »

Tenhle web,organizuje vela veci pro deti,ci sou to turnaje v kartach,nebo novinka hledani pokladu,prodej pufflu,karet a ostatnich veci (nekdo si to objednat ze zahranici nevi),nebo hadani obrazku,tipovacky a tak dale. PODLE ME SI TENHLE WEB ZASLOUZY VELKOU POCHVALU!
(ne kazdemu se chce jit do Prahy nekde schvoat krabicku :DD )
I ostatni se pridejte k pochvale,a napiste proc by ste chteli tenhle web pochvalit!

TENHLE WEB SI ZASLUHUJE POCHVALUUUU I JEJI ADMINI A MODERATORY SI JI ZASLOUZI!
Naposledy upravil(a) ajo33766 dne pon 28. čer 2010 17:10:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Pochvala

Příspěvek od Lilly49221 »

jj je to SUPER WEB
Obrázek
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Pochvala

Příspěvek od Mise888 »

jestli ho máte rádi udělejte mu oslavu(pro adminy) :) já ho moc v lásce nemám(kvůli sporu z Chovym)ale i tak si myslím že je to dobrý web a něco by si zasloužil :)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Pochvala

Příspěvek od Myslik »

Musím souhlasit, ale zapomněl si podotknout, že i moderátoři si zaslouží pochvalu :D protože by tady jinak byli příspěvky které jsou vulgární a urážlivé.
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Pochvala

Příspěvek od Hellwet »

preco si tiez zalozil podobnu temu ked ja som tuto temu zalozil davnejsie? :O a este za cas stareho webu

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
ajo33766

Re: Pochvala

Příspěvek od ajo33766 »

Hellwet159 píše:preco si tiez zalozil podobnu temu ked ja som tuto temu zalozil davnejsie? :O a este za cas stareho webu
Tohle byla pochvala,ktera byla odeme,a chtel sem aby byla zverejnena.(tim myslim konkretne odeme...)
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Pochvala

Příspěvek od Hellwet »

ajo33766 píše:
Hellwet159 píše:preco si tiez zalozil podobnu temu ked ja som tuto temu zalozil davnejsie? :O a este za cas stareho webu
Tohle byla pochvala,ktera byla odeme,a chtel sem aby byla zverejnena.(tim myslim konkretne odeme...)
jaj ze si len chcel ty napisat a nie do druhj temy? :O

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
sesitcsl2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 34
Registrován: stř 14. črc 2010 10:29:58
Skype: A.Uchiha1
Kontaktovat uživatele:

Re: Pochvala

Příspěvek od sesitcsl2 »

Urcite bych web pochvalil, třeba za dobrej e shop protoze pro mne je treba dost nepristupny koupit si membera na rok z Ameriki protoze nemam platbni kartu a poslat postou do Ameriki tísícovku je dost blby a hracky to samy, v Cechah neni nakej obchod kde by se prodavali hrcky a takovy, takze Dekuji za skvelej e shop a za vse ostatni :DD :DD
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Pochvala

Příspěvek od Honza009 »

Web pochvaluji skoro za všechno je výborný hlavně taky chválím za překlady comiksů,videí-fire ninja a water ninja a za překlad knihovny když nemám co dělat du si číst.Tento web je skvělý a mám ho moc rád chtěl bych poděkovat lidem kteří tento web delali protože tento web je skvělý a mám ho moc rád a děkuji lidem jako jsou:Šaman,Chovy,Chubob,Delold,Ccdn,Knedlik,fsf333,Lisured a také nesmíme zapomenou na Wizardyho vudce e-shopu.
Tento web je skvělý zaslouží si velikou pochvalu. :DD :DD :DD :DD
gzgi
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 16. úno 2012 0:40:04
Bydliště: Uh.Hradiště Štěpnická 1106

Re: Pochvala

Příspěvek od gzgi »

Honza009 píše:Web pochvaluji skoro za všechno je výborný hlavně taky chválím za překlady comiksů,videí-fire ninja a water ninja a za překlad knihovny když nemám co dělat du si číst.Tento web je skvělý a mám ho moc rád chtěl bych poděkovat lidem kteří tento web delali protože tento web je skvělý a mám ho moc rád a děkuji lidem jako jsou:Šaman,Chovy,Chubob,Delold,Ccdn,Knedlik,fsf333,Lisured a také nesmíme zapomenou na Wizardyho vudce e-shopu.
Tento web je skvělý zaslouží si velikou pochvalu. :DD :DD :DD :DD
Já mu taky dávám velkou pochvalu. Taky si čtu přeložené knížky z knihovny, překlady komiksů atd. Mě se tento web hodně líbí. ;)
Gzgi, na Fan-Club-Penguin se jmenuji raketa
Odpovědět