Nábor moderátoru

Odpovědět
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Nábor moderátoru

Příspěvek od Honza009 »

chtěl bych se zeptat jestli by se neudělal nábor moderátoru ted už jsou jenom 3 a k tomu Knedlik sem nechodi.Ja vím že je tady hodně dobrých lidí kteří by toho nezneužily a chtěly by pomoct já bych se třeba přihlásil.Mám ted času dost.Ale je zase pravda že je tu ted hodně Administrátorů ale každá ruka dobrá ne?
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Nábor moderátoru

Příspěvek od Lisured »

Honza009 píše:chtěl bych se zeptat jestli by se neudělal nábor moderátoru ted už jsou jenom 3 a k tomu Knedlik sem nechodi.Ja vím že je tady hodně dobrých lidí kteří by toho nezneužily a chtěly by pomoct já bych se třeba přihlásil.Mám ted času dost.Ale je zase pravda že je tu ted hodně Administrátorů ale každá ruka dobrá ne?
Z administrátorů sem chodí pravidelně jen 3 + občas Šaman. Promyslíme to.
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Nábor moderátoru

Příspěvek od Honza009 »

Lisured píše:
Honza009 píše:chtěl bych se zeptat jestli by se neudělal nábor moderátoru ted už jsou jenom 3 a k tomu Knedlik sem nechodi.Ja vím že je tady hodně dobrých lidí kteří by toho nezneužily a chtěly by pomoct já bych se třeba přihlásil.Mám ted času dost.Ale je zase pravda že je tu ted hodně Administrátorů ale každá ruka dobrá ne?
Z administrátorů sem chodí pravidelně jen 3 + občas Šaman. Promyslíme to.
to je dobře
John2048
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 68
Registrován: úte 15. kvě 2012 20:07:33

Re: Nábor moderátoru

Příspěvek od John2048 »

A moderátoři musí být až od 12 let.Nebo od kolika.
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Nábor moderátoru

Příspěvek od Lisured »

Dle mého není rozhodující věk, ale schopnosti. Nevím jak jsou na tom dnešní děti, ale optimální minimum bych viděl tak na 6. třídu, ale pokud jsi dostatečně schopný a důvěryhodný na věku moc nezáleží.
John2048
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 68
Registrován: úte 15. kvě 2012 20:07:33

Re: Nábor moderátoru

Příspěvek od John2048 »

Lisured píše:Dle mého není rozhodující věk, ale schopnosti. Nevím jak jsou na tom dnešní děti, ale optimální minimum bych viděl tak na 6. třídu, ale pokud jsi dostatečně schopný a důvěryhodný na věku moc nezáleží.
A kdy budeš vybírat ty kteří budou novými redaktory.
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Nábor moderátoru

Příspěvek od Lisured »

John2048 píše:
Lisured píše:Dle mého není rozhodující věk, ale schopnosti. Nevím jak jsou na tom dnešní děti, ale optimální minimum bych viděl tak na 6. třídu, ale pokud jsi dostatečně schopný a důvěryhodný na věku moc nezáleží.
A kdy budeš vybírat ty kteří budou novými redaktory.
Musím dokončit test, ale teď jsem pracovně vytížen a navíc mám nějakou virózu.
John2048
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 68
Registrován: úte 15. kvě 2012 20:07:33

Re: Nábor moderátoru

Příspěvek od John2048 »

Lisured píše:
John2048 píše:
Lisured píše:Dle mého není rozhodující věk, ale schopnosti. Nevím jak jsou na tom dnešní děti, ale optimální minimum bych viděl tak na 6. třídu, ale pokud jsi dostatečně schopný a důvěryhodný na věku moc nezáleží.
A kdy budeš vybírat ty kteří budou novými redaktory.
Musím dokončit test, ale teď jsem pracovně vytížen a navíc mám nějakou virózu.
A ten test bude hotovej kdy.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Nábor moderátoru

Příspěvek od Valada06 »

A ten test bude hotovej kdy.
Počkej si, Lisured není robot...
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Re: Nábor moderátoru

Příspěvek od Josh Blue111 »

Zdá se mi to, že moderátoři vlastně nic nedělají, pokud se nepletu pouze chrání a čistí forum, že?
Ještě když, už jsme u těch redaktorů, tak redaktor pokud vás to lidi zajímá. Musí psát čitelně, žádné pravopisné chyby a nesmysly. A také musí mít čas. Já třeba takový čas pochopitelně mám a čekám až se někdo ozve a zeptá se mi jestli mu můžu pomoct. Já mu klidně pomůžu, pokud to bude možné.
Jinak lidi, pokud umíte dobře anglicky nebo pracujete dobře se slovníkem, tak můžete pomoci s novinama. Admini budou určitě rádi.
Odpovědět