Co mám dělat?

Odpovědět
1Martinka1
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 71
Registrován: pon 17. kvě 2010 13:31:07
Bydliště: Ostrava-Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Co mám dělat?

Příspěvek od 1Martinka1 »

ahoj....chci se zeptat co mám dělat když sem dostala ban v shoute..mam ho totiž poprve za život a bojim se ze uz na shout nebudu mit pristup (vim že sem ptam jako idiot) :-( :-(

Obrázek
xanaz
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 49
Registrován: sob 24. dub 2010 16:41:12
Skype: xanazz
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám dělat?

Příspěvek od xanaz »

Napiš sz nebo email adminovi a napiš do toho omluvu a že to už nikdy neuděláš. Pak počkej jestli se admini nad tebou zlitují. Koukni do info systému tam ti napíše důvod banu.
1Martinka1
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 71
Registrován: pon 17. kvě 2010 13:31:07
Bydliště: Ostrava-Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám dělat?

Příspěvek od 1Martinka1 »

xanaz píše:Napiš sz nebo email adminovi a napiš do toho omluvu a že to už nikdy neuděláš. Pak počkej jestli se admini nad tebou zlitují. Koukni do info systému tam ti napíše důvod banu.
moc díky...v info systému sem už byla

Obrázek
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Co mám dělat?

Příspěvek od Hellwet »

1Martinka1 píše:
xanaz píše:Napiš sz nebo email adminovi a napiš do toho omluvu a že to už nikdy neuděláš. Pak počkej jestli se admini nad tebou zlitují. Koukni do info systému tam ti napíše důvod banu.
moc díky...v info systému sem už byla
a co ti napisal ze zaco ams ban? lebo mozes takto prosikat adminov a oni ti mozno na mesiac daju uvolnenenie alebo neviem to sa musis opitat chovyho a samana ale saman tu asi neni ked neraguje na nic co sa tyka cv shoute

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
1Martinka1
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 71
Registrován: pon 17. kvě 2010 13:31:07
Bydliště: Ostrava-Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám dělat?

Příspěvek od 1Martinka1 »

Hellwet píše:
1Martinka1 píše:
xanaz píše:Napiš sz nebo email adminovi a napiš do toho omluvu a že to už nikdy neuděláš. Pak počkej jestli se admini nad tebou zlitují. Koukni do info systému tam ti napíše důvod banu.
moc díky...v info systému sem už byla
a co ti napisal ze zaco ams ban? lebo mozes takto prosikat adminov a oni ti mozno na mesiac daju uvolnenenie alebo neviem to sa musis opitat chovyho a samana ale saman tu asi neni ked neraguje na nic co sa tyka cv shoute
proste sem napsala šamanovi...doufam ze mi ban da pryc :-(

Obrázek
Odpovědět