Reklamní předměty

Zamčeno
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Reklamní předměty

Příspěvek od Myslik »

Ahoj, napadlo mě že by web mohl v e-shopu prodávat trička na objednávky a jiný reklamní předměty, mohlo by se tak vydělat na podporu webu a já osobně bych si tričko koupil a kdyby admini souhlasili tak bych udělal několik motivů a dal je sem a uživatelé by hlasovali které je nejhezčí, prosím adminy aby se mi ozvaly do SZ co si o tom myslím a vy ostatní, pište sem co si myslíte.
radim 287
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 6
Registrován: sob 08. kvě 2010 14:37:04
Bydliště: Ostr. Nová Ves

Re: Reklamní předměty

Příspěvek od radim 287 »

Myslik píše:Ahoj, napadlo mě že by web mohl v e-shopu prodávat trička na objednávky a jiný reklamní předměty, mohlo by se tak vydělat na podporu webu a já osobně bych si tričko koupil a kdyby admini souhlasili tak bych udělal několik motivů a dal je sem a uživatelé by hlasovali které je nejhezčí, prosím adminy aby se mi ozvaly do SZ co si o tom myslím a vy ostatní, pište sem co si myslíte.
ja si myslim že by to byl dost dobry napad ale asi by to pro adminy bylo těžší si dovolit víc věcí nemysliš :/
baNneD(deaktivovaný)
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 295
Registrován: úte 13. dub 2010 22:28:15

Re: Reklamní předměty

Příspěvek od baNneD(deaktivovaný) »

Reklamní předmety stojí teda dost peněz...
Potom druhá věc je že se musí objednávat tuším že nejméne po 100 kusech...
Nevim jestli by chovy nebo šaman nebo DD mneli jen tak penize na vyhodeni za reklamni predmety.
A potom bylo by to dost drahe jedno triko ...S potlačí + samotné triko když si objednáš musíš přihodit aspon 20 kč aby web vydelal to výde do eshopu triko dost draho.

Ale klidne jen aby nejakej admin nato mnel peníze a nechápu mysliku proč bys mnel dát návrhy jen ty nech dá grafický návrh každý ;)
A fakt nechápu proč by to stebou admini mneli řešit v SZ :D
Kdo by mnel zájem o membera nebo unlock tak pište na mou SZ !
(Jen pro slovenskou republiku možná i výjimky pro českou)[
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Reklamní předměty

Příspěvek od janka24 »

Teda, hm, načo by nám to bolo? Clubpenguin môže kľudne, ale načo by bol reklamný predmet na fan web? :DD Potom aj to, o čom sa zmienil baNneD...

Obrázek
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Reklamní předměty

Příspěvek od Myslik »

Nemusíte hned kritizovat a navíc je tohle už dost starý téma...

jo a bannede... reklamní předměty se nemusí kupovat po 100 kusech, v takovém množství se objednávaj jen propisky, tašky a ostatní věci co maj malou hodnotu. Mám kontakt na jeden obchod ve kterém tisknou na trička obrázek kterej chceš ale je podmínkou nakoupit nejmíň asi 30 kusů a maj dost nízký ceny, kolem 300 korun za kus i s potiskem což je pěkná cena... pokud by se chtěl nějaký admin k tomuhle vyjádřit tak má možnost.
baNneD(deaktivovaný)
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 295
Registrován: úte 13. dub 2010 22:28:15

Re: Reklamní předměty

Příspěvek od baNneD(deaktivovaný) »

300 korun za kus to je pekná cena ?
o tom sem mluvil si vem ze 30 x 300 je kolik ?
9000 kč ! si myslíš že admini tolik mají ?
chovy mnel v kritické situaci zaplatit hosting a domenu sam a má 16 let.
si fakt myslíš že by vyhodil peníze jen tak ?

a nechápu odkud by to vzal. ale jestli se mu to bude zdát dobrý nápad tak jak je libo...
ale vem si mysliku ze kdo ti koupi triko s potiskem cp.cz za cenu 400 kč dejme tomu že 100 kč by web vydelal.
a co kdyby to nikdo nekupoval ... vem to z realnejšího pohladu tohle neni sranda pochybuji ze ty bys to koupil mluvit o tom je dobrý že ?
ale co konat to je trošku problém ..
Kdo by mnel zájem o membera nebo unlock tak pište na mou SZ !
(Jen pro slovenskou republiku možná i výjimky pro českou)[
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Reklamní předměty

Příspěvek od janka24 »

Hm, to by som si kúpila radšej memberstvo ako tričko :D
Nevidím v tom význam, a za tú cenu...
(Na prvý pokus som našla farebné trička s potlačou za 160 Sk, myslím, že sa objednáva po jednom kuse, ale asi je tam len dospelácka veľkosť, ale aj tak, tričko by som si nekúpila, staviame dom a za každú "blbosť"? nemôžeme utrácať peniaze. I keď Myslik, snaha sa cení, ale asi by to veľa ľudí nekupovalo...)

Obrázek
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Reklamní předměty

Příspěvek od Myslik »

Zapomněl sem dodat že pořizovací cena triček je nižší než prodejní. Jedno tričko by vyšlo asi na necelých 200 Kč a web by vydělal nějakých 100 korun ale cena by byla na adminech, třeba by je mohly prodávat za 250 korun a 50 korun by šlo na web... a prosím baneda aby mi psal do SZ a ne sem pokud se chce k tomuto vyjádřit...
Zamčeno