Help

Odpovědět
Prankster
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 2
Registrován: ned 17. říj 2010 14:36:28

Help

Příspěvek od Prankster »

Ahoja,
zaregistrovala jsem se na Club Penguin za nového tučňáka, jinak hraju už asi 5 let, všechno bylo v pořádku, až do přihlášení. Objevilo se mi pod tučňákem úplně jiné jméno, než jsem zadávala, místo jména jsem měla prostě číslo. Zkoušela jsem se registrovat ještě jednou, ale dopadlo to stejně. Nevíte, čím to je ? :/
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Help

Příspěvek od Premysl »

Prankster píše:Ahoja,
zaregistrovala jsem se na Club Penguin za nového tučňáka, jinak hraju už asi 5 let, všechno bylo v pořádku, až do přihlášení. Objevilo se mi pod tučňákem úplně jiné jméno, než jsem zadávala, místo jména jsem měla prostě číslo. Zkoušela jsem se registrovat ještě jednou, ale dopadlo to stejně. Nevíte, čím to je ? :/
Tohle se ti zobrazuje, když hraješ na serverech jiný země (zaregistruješ se na anglický a budeš hrát na třeba na portugalských serverech). Nepřepnula sis zemi?
Sunrise
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 133
Registrován: úte 29. čer 2010 12:42:26
Skype: DarkSurise

Re: Help

Příspěvek od Sunrise »

za den to budes mit uz normalni ja to mel taky tak jako vschni si myslim :DD :D
Obrázek
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Help

Příspěvek od Premysl »

Sunrise píše:za den to budes mit uz normalni ja to mel taky tak jako vschni si myslim :DD :D
Mě se to vrátí do kupy hned co se přihlásim zpátky na anglický.
Prankster
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 2
Registrován: ned 17. říj 2010 14:36:28

Re: Help

Příspěvek od Prankster »

Registrovala jsem se normálně na english... No tak třeba to bude zejtra už fajn :) .. a změnit nick asi nejde, co ?
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Help

Příspěvek od Premysl »

Prankster píše:Registrovala jsem se normálně na english... No tak třeba to bude zejtra už fajn :) .. a změnit nick asi nejde, co ?
Vím jak si změnit heslo, ale jak si změnit nick nevím.
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Help

Příspěvek od Lisured »

Po prvním přihlášení se musí neověřené jméno ověřit jestli neobsahuje sprostá slova. Toto ověřování se začalo praktikovat až později, takže kdo dlouho na clubu penguin nebyl, nemusí ho mít ještě ověřené. Když se přihlásíš na server v jiném jazyce musí se ověřit i v tom jazyce. Po ověření se vrátí do původního stavu.

Ad změna nicku: obávám se že to nejde
Lisured podle vzoru pán
Odpovědět