1.Tučňáčí válka

Projev svou tvořivost
Odpovědět
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

1.Tučňáčí válka

Příspěvek od Josh Blue111 »

1.Tučňáčí válka .... Kapitola 1

1991.14.2...........))))))))))

Obrázek

Byla 1.tučňáčí válka . Každý kdo neposlechl zemřel . V každým rohu číhalo nebezpečí . Ano válka :-( Jmenuji se Thomas J . Green a přežil jsem 1.Tučňáčí válku a o ní vám budu dnes povídat . Bylo mi 18 let zavřeli mě do nějakého vojenského auta ještě s nějakýma dalšíma tučňákama . Ano bojoval jsem ve válce . Bylo to strašné ani si to nemůžete přestavit co se tam stalo . Jednoho tučňáka zabili ještě před odjezdem . Druhého zas příjezdem . A třetí ten dostal granátem do hlavy . Uff to muselo být strašné . A jednoho dne to začelo . Buum Prásk ! Ramttttttam Táááááááá ! Ano letadla na nás také utočili . Museli jsme za každou cenu zmizet ,ale to nebylo tak lehké . V každém měste na nás číhalo velké nebezpečí . Např. v paříži tam bylo tolik tanku přepočtu 150 .Můj přítel Henry tam málem přišel o ruku . Museli jsme se dostat na nějaké bezpečné místo napadla nás Itálie tak když se schováme v nějákém kostele nikdo nás nezabije . Takže jsme vyrazili a rychle .

Konec ,, 1 .Kapitoly .

Vím že to bylo krátké ,ale chci se zeptat . 1. Líbilo se vám to ? 2 . Mám v tom pokračovat .Je to něco jako deník ten tučňák to totiž říká to jste si asi všimli .
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.Tučňáčí válka

Příspěvek od Lilly49221 »

mne sa to páči, ja mám také príbehy rada ;)
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: 1.Tučňáčí válka

Příspěvek od batman12 »

super pokracuj chcem vedet co sa stane v tej Italii ;)
ajo33766

Re: 1.Tučňáčí válka

Příspěvek od ajo33766 »

S kritikou si asi nepocital,ale musim povedat,ze zatial uplne zle.Kratke,rychle a pripada mi to podla hry Brothers in Arms...Toto by som napisal aj ja,a podla mna mas ty na viac,nez nato co by som dokazal ja,takze potrebuje to zlepsit! :)
A este toto,obrazky su dobre,no ale aj tak,musel by som dat 6/10 :-(
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: 1.Tučňáčí válka

Příspěvek od Blooman »

ajo33766 píše:S kritikou si asi nepocital,ale musim povedat,ze zatial uplne zle.Kratke,rychle a pripada mi to podla hry Brothers in Arms...Toto by som napisal aj ja,a podla mna mas ty na viac,nez nato co by som dokazal ja,takze potrebuje to zlepsit! :)
A este toto,obrazky su dobre,no ale aj tak,musel by som dat 6/10 :-(
Přesně.. a jak všude píšeš ano..

Ano, dobré to není... Ano,kritika je taková, Ano... dávám 2/15
ajo33766

Re: 1.Tučňáčí válka

Příspěvek od ajo33766 »

Blooman píše:
ajo33766 píše:S kritikou si asi nepocital,ale musim povedat,ze zatial uplne zle.Kratke,rychle a pripada mi to podla hry Brothers in Arms...Toto by som napisal aj ja,a podla mna mas ty na viac,nez nato co by som dokazal ja,takze potrebuje to zlepsit! :)
A este toto,obrazky su dobre,no ale aj tak,musel by som dat 6/10 :-(
Přesně.. a jak všude píšeš ano..

Ano, dobré to není... Ano,kritika je taková, Ano... dávám 2/15
Potom sa rychlo strhne dej,su tam a toto robia a zrazu uz idu inam a robi sa daco ine.Velmi prudko spada dej
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: 1.Tučňáčí válka

Příspěvek od wasdreq2 »

len si mohol miesto "moj priatel Henrytam skokor prisiel o ruku" dat "moj priatel Henrytam skoro prisiel o plutvu" :D znie tosmiesneale tučniaci maju plutvy ale inac napad dobry takže 8/10
Odpovědět