Vojna klanov

Projev svou tvořivost
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Vojna klanov

Příspěvek od wasdreq2 »

pokračovanie.....

Keď sa ráno zobudili Kores sa opýta "Kde máme svoje veci?"Fox vstane povie "Vidíš,tu sú stopy" a Kores na to "Podme za nimi".
"Tie svine nám zobrali zbrane povedal Fox a išli za stopami.Asi po pol hodine cesty našli svoje veci."Aááá konečne.Naše veci a zbrane."Zobrali zbrane a chceli ísť preč.Zrazu začuli silný buchot.Otočili sa a za nimi bol Obrovský zelený dvoj hlavý obor."Aaaa do riti.Hned z rána bitka ach no nic."Povedal Kores a išiel zaútočit na obra.Obor ho chytil za vestu a odfrnkol ho na zem."Ako myslíš hovorí rozzúrene Kores.Položí zbraň na zem a začne šplhať po obrovi."Čo tam tak stojíš Fox,pomôž mi!""Dobre!" odpovedá Fox.Fox vytiahol luk a vystrelil po obrovi.Trafil ho do hlavy lenže ten šíp je pre obra asi taký velký ako špendlíkova hlavička."Tak zmeníme taktiku" hovorí si."Vezme kladivo a buchne obra po nohe.Obor zdvihne nohu a stúpi po Foxovi."AUUU.Tak to bolelo."Medzi tým bol Kores už na krku obra.Vytiahol dýku a bodol ho do krku.Obor sa ho snažil striasť dole.Chytil ho a chcel ho hodit o zem ale Kores sa chytil jeho prostredníka a vylizol mu na dlaň.Potom sa mu rozbehol hore a znova mu bodol do tej istej hlavy.Tento raz ho chytil a hodil do stromu."Auuuhh,do riti s ním.""Už to mám!" povedal Fox.Zobral Koresovo kladivo a hodil ho ako bumerang Oborvi do druhej hlavy.Obor spadol na zem a zomrel.Išli už preč no v tom sa obor postavil a rozbehol sa za nimi."On nedá pokoj?!"pýta sa Kores.Obaja sa chytia obrovich nôh a začnú po nich liezť.Keď už boli pri hlave Fox zamestnaval obra zatial čo Kores mi išiel bodnúť dýkou do druhej hlavy.Podarilo sa a obor padá k zemi."Padaaaamee aaaaaa" kričia Kores a Fox."Booooom" obor spadol na zem a Kores a Fox tiež."Au,tvrdý pád."Hovorí Fox a aj s vecami ide preč.Vrátia sa ku stanu a tam vezmú svojho medveďa Mishaa.Išli po dlhej ceste až uvideli tábor ktorý im bol povedomý."Je to stan murgbearov" povedal veselo Fox.

pokračovanie nabuduce........
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Vojna klanov

Příspěvek od wasdreq2 »

pokracovanie...

"Z tábora sa dymí,asi je tam požiar"hovorí Kores.Fox,Kores a Mishoo sa rozbehli do tábora.Keď tam prišli boli tam mŕtve telá murgbearov."Sakra" nadáva Fox,"všetkých zabili".Už chceli ísť dalej a v tom Mishoo niečozačul."Kam to ideš Mishoo?" pýta sa Kores . Mishoo ich zaviedol k jednému ešte živému murgbearovi."Nie je to náhodou Tores?" opytal sa Kores."ÁÁno je to on" zakričal Fox od radosti.Vytiahli Toresa spoza stola kde bol skyrtý a on im povedal čo sa stalo.Vraj ich napadli bocianoletcia všetkých zabili.Fox,Tores,Kores a Mishoo obnovili tábor a usadili sa tam.Postavili stany,múr,vežu a vykopali studňu.Keď nabrali sily , mali nový cieľ a to zabiť bocianoletcov."Dnes sa vydávam na cestu aby som zabil bocianoletcov a príimam každú pomoc.Idete so mnou?"opýtal sa Fox."Ano ideme",povedali Kores a Tores."Tak poďme do boja",povedal Fox,zobral zbrane a vydal sa na cestu a s ním aj všetci ostatní.Išli cez útesy, mosty a rôzne prekažky kým sa nedostali k hniezdu bocianoletcov.Hniezdo bol vlastne útes na ktorom konci z vody vytŕčali vysoké stĺpy na ktorých bolo seno.Pri hniezde povedal Kores "Aha držia tam nejakých daľších murgbearov."Poďme do niiich!!!" s revom sa Fox púšťa do boja.Fox a ostatní skočili do hniezda začal boj."Foox,kry ma idem oslobodiť väzňov!!"kričí Tores.

pokračovanie nabudúce.....
prosím komentujte to
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Vojna klanov

Příspěvek od Lilly49221 »

no ehm..... podľa mňa si to všetko veľmi rýchlo "schrnul", teda "cesta trvala asi pol hodinu cesty..." to by sa dalo nejako rozpísať... inak je to fajn ;)
Obrázek
ajo33766

Re: Vojna klanov

Příspěvek od ajo33766 »

Rozpis dej,rozpis cestu,co sa dalo cez den a noc.Lebo inak sa tvoj pribeh da zhrnut takto.

Zobudili sme sa.
Sli sme na cestu.
Za polhodinu sme tam boli.
Pomohli sme kamaratom.
Sli sme na cestu
Porazili sme 4 proti (nemozne)
Vsetko sa stastne skoncilo.
Oslobodili sme kamaratov.

A toto hore som este rozpisoval.Proste zatial o nicom,nerospises dej (mozno si hovoris ze som zly alebo ze nek ja daco napisem,ale ja ti hovorim cistu pravdu,bohuzial je to tak).Takze zlepsit,rozpisat dej,venovat sa detailom.Skus to dlhsie v dalsej casti a so vsetkym tymto,dlhsi dej,rozpisanie detailov,cesty,boja,a takto dalej,a nie len ze furt prehraju,napriklad dalsi boj by sa mohli aj stiahnut preetoze aj ked oslobodia spolubojovnikov aj tak to je 16 proti 50...
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Vojna klanov

Příspěvek od wasdreq2 »

ale ved ešte nevies ako to dopadne
wasdreq2 píše:pokračovanie.....

Keď sa ráno zobudili Kores sa opýta "Kde máme svoje veci?"Fox vstane povie "Vidíš,tu sú stopy" a Kores na to "Podme za nimi".
"Tie svine nám zobrali zbrane povedal Fox a išli za stopami.Asi po pol hodine cesty našli svoje veci."Aááá konečne.Naše veci a zbrane."Zobrali zbrane a chceli ísť preč.Zrazu začuli silný buchot.Otočili sa a za nimi bol Obrovský zelený dvoj hlavý obor."Aaaa do riti.Hned z rána bitka ach no nic."Povedal Kores a išiel zaútočit na obra.Obor ho chytil za vestu a odfrnkol ho na zem."Ako myslíš hovorí rozzúrene Kores.Položí zbraň na zem a začne šplhať po obrovi."Čo tam tak stojíš Fox,pomôž mi!""Dobre!" odpovedá Fox.Fox vytiahol luk a vystrelil po obrovi.Trafil ho do hlavy lenže ten šíp je pre obra asi taký velký ako špendlíkova hlavička."Tak zmeníme taktiku" hovorí si."Vezme kladivo a buchne obra po nohe.Obor zdvihne nohu a stúpi po Foxovi."AUUU.Tak to bolelo."Medzi tým bol Kores už na krku obra.Vytiahol dýku a bodol ho do krku.Obor sa ho snažil striasť dole.Chytil ho a chcel ho hodit o zem ale Kores sa chytil jeho prostredníka a vylizol mu na dlaň.Potom sa mu rozbehol hore a znova mu bodol do tej istej hlavy.Tento raz ho chytil a hodil do stromu."Auuuhh,do riti s ním.""Už to mám!" povedal Fox.Zobral Koresovo kladivo a hodil ho ako bumerang Oborvi do druhej hlavy.Obor spadol na zem a zomrel.Išli už preč no v tom sa obor postavil a rozbehol sa za nimi."On nedá pokoj?!"pýta sa Kores.Obaja sa chytia obrovich nôh a začnú po nich liezť.Keď už boli pri hlave Fox zamestnaval obra zatial čo Kores mi išiel bodnúť dýkou do druhej hlavy.Podarilo sa a obor padá k zemi."Padaaaamee aaaaaa" kričia Kores a Fox."Booooom" obor spadol na zem a Kores a Fox tiež."Au,tvrdý pád."Hovorí Fox a aj s vecami ide preč.Vrátia sa ku stanu a tam vezmú svojho medveďa Mishaa.Išli po dlhej ceste až uvideli tábor ktorý im bol povedomý."Je to stan murgbearov" povedal veselo Fox.

pokračovanie nabuduce........
a tuto cast si mylim že som dobre rozpisal
ajo33766

Re: Vojna klanov

Příspěvek od ajo33766 »

To hej. ;)
Odpovědět