Sraz pro milovníky přírody a zvířat

Najdete zde srazy, které již proběhly, nebo se neuskutečnily, také zde staré spolky, které již nejsou aktivní.
Zamčeno
Isabella
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 23. pro 2010 20:51:41

Sraz pro milovníky přírody a zvířat

Příspěvek od Isabella »

Lidi já tady tento sraz zakládám kvůli již zmíněné hře deer hunter možná je to o krajině ale ty zvířata se tam vraždí ale nejhorší je že ty lidi to baví tkž pak chodí po městech 16 letí kluci s nožem a bodaj malý děti nebo nedej bůh vlastní zvíře.Holky jestli někdo z vás chodí na stránky BG nebo ho čte tak ví o bříběhu 12 leté holky která do řeky hodila 6 novorozených štěnat která se záhy utopila a ještě to natáčel její kámoš.A taky víte ja 19 letý mladík začal brutálně kopat a mlátit do štěnátka jen proto že nechtělo kámošům ukázat jak umí kousnout :-( . no hnus proto si uvědomte jak se lidi chovají jak k přírodě kde pohazují odpadky a vyrývaj do stromů nápisi tak k zvířatům kterým ubližují.A ted ke srazu na této stránce jsem už srazy zakládala před asi 2 roky tkž nejsem nováček ale jelikož chci změnu tak program nechám zcela na vás jen bych chtěla že začne 28.12. v 15:00 to se sejdem na serveru beanie
v night clubu a dál si program vytvoříte vy.Potvrzením že příjdete vás automaticky zařazujem jako milého a chytrého člověka který má zájem a chce pomoci proto ho budem informovat o jiných srazech jen upozornění tento sraz pořádám já Isabella a moje kámoška Lily obě tu známe spoustu lidí (např.Antipusta,Myslíka,Mypulna55,Skjuba a jiné)a o všech víme že nejsou takový jak se tváří takže bysme rády abyste všichni přišly.Už se těšíme!!! :)
Naposledy upravil(a) Isabella dne úte 28. pro 2010 15:55:16, celkem upraveno 2 x.
Obrázek
lilien158
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23. pro 2010 20:55:13

Re: Sraz pro milovníky přírody a zvířat

Příspěvek od lilien158 »

súhlasím s tebou izie, každý kto príde bude mať dobré svedomie že prišiel a taky sa dokáže že nie je zlý ako ty čo hrajú tieto brutálne hry "srdce"
FlorinQa
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 370
Registrován: úte 27. dub 2010 18:35:33

Re: Sraz pro milovníky přírody a zvířat

Příspěvek od FlorinQa »

Když to stihnu,a vzpomenu si,tak přijdu.Nechápu jak můžou lidi ubližovat nebo i zabíjet tak rozkošný zvířátka jako jsou štěňátka...
Isabella
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 23. pro 2010 20:51:41

Re: Sraz pro milovníky přírody a zvířat

Příspěvek od Isabella »

přesně souhlasím s tebou je to odpor proto doufám že přijdeš :)
Obrázek
ajo33766

Re: Sraz pro milovníky přírody a zvířat

Příspěvek od ajo33766 »

Isabella píše:Lidi já tady tento sraz zakládám kvůli již zmíněné hře deer hunter možná je to o krajině ale ty zvířata se tam vraždí ale nejhorší je že ty lidi to baví tkž pak chodí po městech 16 letí kluci s nožem a bodaj malý děti nebo nedej bůh vlastní zvíře.Holky jestli někdo z vás chodí na stránky BG nebo ho čte tak ví o bříběhu 12 leté holky která do řeky hodila 6 novorozených štěnat která se záhy utopila a ještě to natáčel její kámoš.A taky víte ja 19 letý mladík začal brutálně kopat a mlátit do štěnátka jen proto že nechtělo kámošům ukázat jak umí kousnout :-( . no hnus proto si uvědomte jak se lidi chovají jak k přírodě kde pohazují odpadky a vyrývaj do stromů nápisi tak k zvířatům kterým ubližují.A ted ke srazu na této stránce jsem už srazy zakládala před asi 2 roky tkž nejsem nováček ale jelikož chci změnu tak program nechám zcela na vás jen bych chtěla že začne 28.12. v 15:00 to se sejdem v night clubu a dál si program vytvoříte vy.Potvrzením že příjdete vás automaticky zařazujem jako milého a chytrého člověka který má zájem a chce pomoci proto ho budem informovat o jiných srazech jen upozornění tento sraz pořádám já Isabella a moje kámoška Lily obě tu známe spoustu lidí (např.Antipusta,Myslíka,Mypulna55,Skjuba a jiné)a o všech víme že nejsou takový jak se tváří takže bysme rády abyste všichni přišly.Už se těšíme!!! :)
Zajimave,asi prvni kluk co ma zajen ne?
Sraz by mohl byt tipu EKo.
Nekde se sejdem v zelenych barvach a bude mmit na sobe Eko veci,nemembery naprikald cepicku na polevani,mohli bychom jit polevat kvetiny do spolecne zahrady a vsade po clupu penguin,jit do lesa a do ECO Centra,a pak se "postarat" o sve puffly a o pufffly v Pet Shope.Zakoncit to muzme vytvorenim zeleneho srdce na Ice Bergu ( znak lasky k prirode,jestli bude tolik lidi) A muzete si vzit i sve Puffly,jako na znak lasky k zviratum.
Obleceni: Zelene pozadi s ECO Pinem,Pufflik a zelena barva a EKo oblek,muj navrh,dejte dalsi "ctyrlistek" ;)
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz pro milovníky přírody a zvířat

Příspěvek od Lilly49221 »

Isabella píše:Lidi já tady tento sraz zakládám kvůli již zmíněné hře deer hunter možná je to o krajině ale ty zvířata se tam vraždí ale nejhorší je že ty lidi to baví tkž pak chodí po městech 16 letí kluci s nožem a bodaj malý děti nebo nedej bůh vlastní zvíře.Holky jestli někdo z vás chodí na stránky BG nebo ho čte tak ví o bříběhu 12 leté holky která do řeky hodila 6 novorozených štěnat která se záhy utopila a ještě to natáčel její kámoš.A taky víte ja 19 letý mladík začal brutálně kopat a mlátit do štěnátka jen proto že nechtělo kámošům ukázat jak umí kousnout :-( . no hnus proto si uvědomte jak se lidi chovají jak k přírodě kde pohazují odpadky a vyrývaj do stromů nápisi tak k zvířatům kterým ubližují.A ted ke srazu na této stránce jsem už srazy zakládala před asi 2 roky tkž nejsem nováček ale jelikož chci změnu tak program nechám zcela na vás jen bych chtěla že začne 28.12. v 15:00 to se sejdem v night clubu a dál si program vytvoříte vy.Potvrzením že příjdete vás automaticky zařazujem jako milého a chytrého člověka který má zájem a chce pomoci proto ho budem informovat o jiných srazech jen upozornění tento sraz pořádám já Isabella a moje kámoška Lily obě tu známe spoustu lidí (např.Antipusta,Myslíka,Mypulna55,Skjuba a jiné)a o všech víme že nejsou takový jak se tváří takže bysme rády abyste všichni přišly.Už se těšíme!!! :)
o tých šteniatkach som počula :-(
A samozrejme, pokúsim sa prísť
Obrázek
Isabella
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 23. pro 2010 20:51:41

Re: Sraz pro milovníky přírody a zvířat

Příspěvek od Isabella »

ajo máš užasný nápad souhlasím tak by to šlo a lily proto tu je ten sraz aby si lidi uvědolili jaké to je hrozné na tom světě
Obrázek
Mypuln55
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 84
Registrován: stř 29. zář 2010 15:37:55

Re: Sraz pro milovníky přírody a zvířat

Příspěvek od Mypuln55 »

Pokusím se přijít ikdyž také hraji Deer Huntera ,ale nejsem tak bláznivý abych si spletl realitu s hrou zvířátka a přírodu mám rád.
A ještě bych se chtěl zeptat kdo vlastně jste ? já vás neznám ale vy mě ano ? to už jsem tak stár a mám slklerozu ?
Obrázek
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Sraz pro milovníky přírody a zvířat

Příspěvek od wasdreq2 »

pridem
Isabella
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 23. pro 2010 20:51:41

Re: Sraz pro milovníky přírody a zvířat

Příspěvek od Isabella »

Mypuln o tom že bys měl sklerozu nevím je divné že si na mě ani na Lily nevzpomínáš ale kdo ví co se to v té kebuly pošramotilo ;) :DD
Obrázek
Zamčeno