Spore

Blue Mike
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 14
Registrován: ned 26. zář 2010 17:49:36
Skype: hamst-eer

Re: Spore

Příspěvek od Blue Mike »

Přes Hrubeše se dostaneš jedině cheaty :D buďto potřebuješ hodně peněz abys je podplatil a tu technologii co dokáže zničit planetu (když necháš vybuchnout planetu U hrubešů tak to na ně působí kladně) nebo plno zdraví a energie abys je dobyl.
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Spore

Příspěvek od Chubbop »

Blue Mike píše:Přes Hrubeše se dostaneš jedině cheaty :D buďto potřebuješ hodně peněz abys je podplatil a tu technologii co dokáže zničit planetu (když necháš vybuchnout planetu U hrubešů tak to na ně působí kladně) nebo plno zdraví a energie abys je dobyl.
Peníze mám (podplatit se nedají), ale nemám jich tolik abych byl schopný odkoupit většinu slunečních soustav. Technologii co zničí planetu si taky můžu koupit, ale je to pekelně drahé. Plno zdraví a energie mám taky. Mne se nejvíce osvědčilo používání nástrojů na morfování planet. Tam kde je ovzduší Hrubeši nevydrží, takže stačí trocha vody ;) , ale jich je fakt strašně moc. Navíc nevím jak se do toho středu dostat :DD Jinak pokud teda hrajete online, tak dejte přezdívky a přidám si vás všechny!
Obrázek
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Spore

Příspěvek od Myslik »

Já jsem ve vesmírný části ale nevím jak se dostat dál, dělám furt úkoly pro nějaký divný příšerky ale furt se semnou nechtěj spřátelit tak mě to nebaví...
filipRydl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 36
Registrován: ned 02. kvě 2010 11:25:37

Re: Spore

Příspěvek od filipRydl »

bohužel mám stáhnutou verzi, jo a jinak přes hrubeše se do středu galxie dá dostat docela snadno i bez cheatů (teda dle mého názoru)

PS: mohli by ste sem pls dát svý vítvory? (myslim ten obrázek ze složky ,,Moje,, spore výtvory,,) rád bych si je přidal do hry.
Obrázek

Pokud se chcete podívat na moje obrázky klikněte sem- http://forum.club-penguin.cz/viewtopic.php?f=24&t=595
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Spore

Příspěvek od Mise888 »

tak já zveřejním(možná) vlkodlaka ale později musím si spočítat jaké má pořadí v obrázcích :)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Spore

Příspěvek od Chubbop »

filipRydl píše:bohužel mám stáhnutou verzi, jo a jinak přes hrubeše se do středu galxie dá dostat docela snadno i bez cheatů (teda dle mého názoru)

PS: mohli by ste sem pls dát svý vítvory? (myslim ten obrázek ze složky ,,Moje,, spore výtvory,,) rád bych si je přidal do hry.
Tak tady nějací jsou. http://postimage.org/image/1c82d48ck/ Můj základní a nejoblíbenější. Pokud chceš něco vražednějšího zkus toto: http://postimage.org/image/1c8dxvnt0/
Obrázek
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Spore

Příspěvek od sarinka »

mam ji na telefoně je to tam na kola byla jsem až v kole posledním 18 teda nevím jestli to je ona ale jmenuje se taky spore
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Spore

Příspěvek od Ccdn »

Taky jsem hrál hru na telefonu, ale ta na PC je 1000x lepší.
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Spore

Příspěvek od Mise888 »

Ccdn píše:Taky jsem hrál hru na telefonu, ale ta na PC je 1000x lepší.
svátá pravda :D
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Spore

Příspěvek od MartinNiemiec »

Teta Strejda a Sestřenice a Bratranec mají Zkušebnou verzi spore :( a napište mi prosím kde mám stahnout spore na SZ
Obrázek
Odpovědět