Jak jste se dozvědeli o CP

Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Honza009 »

Začalo to před rokem.Vzpomínám si na to jako by to bylo včera.Brouzdil jsem po internetu a tam bylo podte na muj web o clubu penguin a já si řekl asi naka blbost ale za skušení nic nedám a tak sem potkal club penguin a byl konec
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od wasdreq2 »

asi v roku 2008 ked som sa nudil a na miniclipe bola jedna hra ktoru som hraval
vždy som si tam všimal že je odkaz na cp a tak som to raz skusil
podla obrazku to vizeralo dobre tak som sa spytal mami ci mi to neurobi (vtedy to bola moja prva registracia v živote)
a ona ma zaregistrovala
pamatam si že moja farba bola tmavo zelena a v divdle bola ta hra s tou chobotnicou a tymi superhrdinami
ta hudba v divadle sa mi pacila.povedal som si "super hra" a tak som pomalicky obiehaval cp až kym som nenarazil na naramok v knižnici bol to moj prvy item ale v podstate som hned na to dostal aj do spravy poštacku tašku
asi po pol roku hrania som narazil na tento web
vtedy sa web volal inak aj inak bol spraveny
vždy som tu pozeral novinky
potom asi v roku 2009 som sa zaregistroval aj na forum
nuž ale cp som pomalicky prestaval hrat a tym padom som aj prestal chodit na web
asi pred 2 mesiacmi alebo kedy to bolo som znova začal hrat cp a začal chodit na web
od vtedy co som tu nebol sa na webe vela zmenilo
Herwox
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 9
Registrován: stř 28. črc 2010 10:29:52
Skype: tomáš pepernik

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Herwox »

Já sem se dozvěděl o CP v roce cca 2006....v té době se totiž o tom dozvěděla moje kamaradka a rekla to mojemu bratrovi.....ten se zaregnul...po mesici ho to prestalo bavit...a tajne jsem prevzal jeho účet...samozřejmě jsem měl i svůj ale on tam měl hezké free itemy...a on si toho ani nevsimnul ;) .....potom jsem to také přestal hrát (což byla veliká chyba protože v polovině mojeho tzv. "nehraní" mi kamoska ukazala jake free itemy za tu dobu co jsem to nehrál dostala :( :-( ) ale jakmile jsem to reknul jednomu svojemu nej. kamaradovi tak sme to začali hrát ve velkém....momentálně jsem na CP každej 2 den....Takhle nějak jsem přišel k cp
teriik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 7
Registrován: pát 30. dub 2010 17:26:24

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od teriik »

Já jsem se o CP dozvěděla před necelými čtyřmi lety, když mi kámoška na miniclip.com ukázala tuto hru. Začala mě bavit, a od té doby ji hraju :) Pořád si živě pamatuju na moji první párty v CP, Festival sněhu v únoru 2007 :DD
suarka11
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 45
Registrován: sob 13. lis 2010 18:48:26

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od suarka11 »

Josh Blue111 píše:Tady pište jak jste se dozvědeli o CP .Třeba Já jsem se dozvědel tak že jsem jednou brouzdal na http://www.miniclip.com a tak právě byl odkaz na CP doposud tam jestě je . Jak jsem tedy prouzdal na miniclipu a narazil na Cp ,ale to jsem se jestě neregistroval to bylo asi v roce 2005 škoda že sjem se neregistroval dřív mohl jsem být možná beta ,ale to jsem jestě nevědel o co vlastně jde . Registroval jsem se v roce 2008 nějak březnu jak byla právě podmořská party,ale jestě ani nevíte jak jsem se vlastně dostal k Cp v roce 2008 dostal jsem se k němu tak že jsem jendou ve škole vyděl kamaráda jak to hraje .

Teť chci vědet jak jste se vy dozvědeli o CP .

PS: Tak do toho pište !


Obrázek

a vis ze ja taky uplne stejne? taky brouzdam na miniclipu kolem roku 2007 a kamos mi rekl ze je to good hra az v 2010 :-( sem i lepsi mohl byt no... :-( :-( :-(
Obrázek
takata
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 24
Registrován: sob 26. čer 2010 22:32:21

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od takata »

mi jsme s kamosem chteli hrat jednu hru online aby jsme tam byli oba ale me te hra nesla tak jsem klik na jinou a to byl club penguin a je to mnohem lepsi hra nez tu co jsme chteli hrat :DD
Knedlousek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 339
Registrován: pát 28. led 2011 11:00:05
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Knedlousek »

Já od bráchy,hrál to už asi rok a pak jsem to chtěl taky,svého Vašek7 jsem měl rok,ale pak se mi smazal :/ a po půl roce jsem si chtěl udělat nového,ale brácha řekl,ať ho nedělám,že mi dá svýho.A od tý doby ho máme společně,ale víc hraju já. :)

Obrázek
Obrázek


Promiň všem co soutěžili v mých dvou soutěží.1.Na to nemám čas.2.Došli mi na to nervy.3.Už mě to nebavilo.Ještě jednou PROMIŇTE
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od MartinNiemiec »

Já jsem brouzdal po Miniclipu a Pak našel jsem Club Penguin :DD A Pamatuju si tu Barvu První je to Žlutá a muj první tučňák je Savemna xD nevěděl jsem co je Save tak mně napadlo Savemna xD :DD
Obrázek
borec12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 441
Registrován: ned 12. zář 2010 10:16:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od borec12 »

ja jsem se dostal takhle:Jednou jsme byly u kamaráda a ten právě hrál CP.Chvilku jsem se díval a jak klikl na membera tak jsem se zeptal ''Co je to ten odznak,,a on na to''To je member a on muže vše,,zapomněl jsem kde se to najde a na CP jsem se dostal později
CP je nej online hra!!!!
teri 2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 118
Registrován: čtv 16. pro 2010 23:29:50
Skype: Teri1151

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od teri 2 »

Já od kámošky, co u mě byla na návštěvě a zeptala se mě, jestli to znám. :D
Odpovědět