Soukromé Zprávy

Zamčeno
Kory
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 83
Registrován: ned 25. dub 2010 14:51:48

Soukromé Zprávy

Příspěvek od Kory »

Co je to proboha za kravinu?!
To jako SZ nemuže posílat někto, kto má málo příspěvku?
Bravóóó.. Je vidět, že chcete zvednout návštěvnost a aktivitu jak to jen de, ale tohle pravá motivace není..
Fejzbúk : Martin Kory Korytár
Peace =)
Kory
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 83
Registrován: ned 25. dub 2010 14:51:48

Re: Soukromé Zprávy

Příspěvek od Kory »

Asi nevíš co to psalo co..
Fejzbúk : Martin Kory Korytár
Peace =)
Miseso
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 92
Registrován: stř 14. dub 2010 21:17:06

Re: Soukromé Zprávy

Příspěvek od Miseso »

Nechci reptat, ale s těmi SZ se mi to taky stalo. Vím, že mít 3 příspěvky není moc, ale nešlo by to nějak spravit, aby to mohli používat i nováčci? Třeba ti, co chtějí poradit a nechtějí zaplňovat forum, chtějí napsat přímo rádci (či někomu jinému). Nebo tam alespoň nemít ten nápis "K napsání SZ máš ještě málo příspěvků a jsi na fóru moc krátce.", je trochu demotivující, jako kdyby měli nováčci místo někde naspod pyramidy...Když je to ta chyba, tak se to určitě někomu tak geniálnímu jako našemu adminskému týmu určitě podaří spravit :)
(sakra, už mi zase schází mrkací smajlík ;)
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromé Zprávy

Příspěvek od Šaman »

Nastavil jsem to tak, že nováčci mohou posílat SZ. Nevěděl jsem o tom a nechápu toto opatření. Jestli to mělo nějakej hlubší smysl, tak to lze vrátit zpět na zákaz.
mrknuti mrknuti mrknuti mrknuti
pušík
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 15
Registrován: sob 01. kvě 2010 7:01:25

Re: Soukromé Zprávy

Příspěvek od pušík »

Miseso píše:Nechci reptat, ale s těmi SZ se mi to taky stalo. Vím, že mít 3 příspěvky není moc, ale nešlo by to nějak spravit, aby to mohli používat i nováčci? Třeba ti, co chtějí poradit a nechtějí zaplňovat forum, chtějí napsat přímo rádci (či někomu jinému). Nebo tam alespoň nemít ten nápis "K napsání SZ máš ještě málo příspěvků a jsi na fóru moc krátce.", je trochu demotivující, jako kdyby měli nováčci místo někde naspod pyramidy...Když je to ta chyba, tak se to určitě někomu tak geniálnímu jako našemu adminskému týmu určitě podaří spravit :)
(sakra, už mi zase schází mrkací smajlík ;)
hlavně se nepoučujte třeba po mě pač sem pořád psal jen spamy(ahoj.)a to bylo vše a takhle sem na předminulém fórku dostal ban forever.Takže spamováním taky cesta nevede. ;)
Delold
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 133
Registrován: stř 14. dub 2010 15:36:13
Skype: cpdavidd2

Re: Soukromé Zprávy

Příspěvek od Delold »

Vyřešeno. Lock
Zamčeno