Prosim pomoc - WebSpell

Odpovědět
Dr.ErRor
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 43
Registrován: ned 16. kvě 2010 10:52:37

Prosim pomoc - WebSpell

Příspěvek od Dr.ErRor »

Všechny z C-P.cz zdravim a oznamuji že se vracím. A hned bych potřeboval pomoci. Stahnul jsem si WebSpell a chtel jsem si na ic.cz udelat neakou stranku. Ale nemůžu najít vhodnou šablonu.Šablon je všude plsno , ale jsou to neustale ty samé a navíc klanové. Ja bych chtěl něakou , aby to nebyla klanova. Vlastne bych si udelal takovy svuj "blog" . Našel jsem jen 1 šablonu ktera se mi libila , ale ta nešla nainstalovat. Nevim , jestli by nekdo z vás zvládl udělat šablonu na WebSpell , ale mě by stačilo najit něakou hezkou funkčí.
Kdyžtak sem napište co jste našli.Díky
Obrázek
The Chosen One
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 117
Registrován: stř 14. dub 2010 17:36:08

Re: Prosim pomoc - WebSpell

Příspěvek od The Chosen One »

si nainštaluj WordPress a nie WebSpell. WebSpell je na klany.
Obrázek
Drastik007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 206
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:15
Skype: Drastik1997
Bydliště: Wtf? O_e
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim pomoc - WebSpell

Příspěvek od Drastik007 »

The Chosen One píše:si nainštaluj WordPress a nie WebSpell. WebSpell je na klany.
presne wordpress 4ever! (aspon pro me) ale skoda ze na wp nejde flash a css je placeny a pak tu je jeste blogspot ale ten je pro me docela tezky bo bez css je tu debilni sablony :(
Obrázek
Dr.ErRor
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 43
Registrován: ned 16. kvě 2010 10:52:37

Re: Prosim pomoc - WebSpell

Příspěvek od Dr.ErRor »

Díky moc.Už to tam davam.Uvidime. Ale jinak ten webspell je fakt good na klanove stranky ;) .A vy máte skušenosti s word pressem?
Obrázek
Drastik007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 206
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:15
Skype: Drastik1997
Bydliště: Wtf? O_e
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim pomoc - WebSpell

Příspěvek od Drastik007 »

Dr.ErRor píše:Díky moc.Už to tam davam.Uvidime. Ale jinak ten webspell je fakt good na klanove stranky ;) .A vy máte skušenosti s word pressem?
ja mam uz asi 7 nebo 8 mesicu na wordpressu a je to moje nejoblibenejsi domena :DD
Obrázek
Dr.ErRor
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 43
Registrován: ned 16. kvě 2010 10:52:37

Re: Prosim pomoc - WebSpell

Příspěvek od Dr.ErRor »

Drastik007 píše:
Dr.ErRor píše:Díky moc.Už to tam davam.Uvidime. Ale jinak ten webspell je fakt good na klanove stranky ;) .A vy máte skušenosti s word pressem?
ja mam uz asi 7 nebo 8 mesicu na wordpressu a je to moje nejoblibenejsi domena :DD
muzes odkaz pls?
Obrázek
Majkl106
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 20:07:53
Skype: Majkl116

Re: Prosim pomoc - WebSpell

Příspěvek od Majkl106 »

Najdi si v google ne? :D
Dr.ErRor
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 43
Registrován: ned 16. kvě 2010 10:52:37

Re: Prosim pomoc - WebSpell

Příspěvek od Dr.ErRor »

Dr.ErRor píše:
Drastik007 píše:
Dr.ErRor píše:Díky moc.Už to tam davam.Uvidime. Ale jinak ten webspell je fakt good na klanove stranky ;) .A vy máte skušenosti s word pressem?
ja mam uz asi 7 nebo 8 mesicu na wordpressu a je to moje nejoblibenejsi domena :DD
muzes odkaz pls?
už jsem našel...Já ho ale nemam jako domenu....Takže to nwm jestli mi pomůžeš :-/
Obrázek
Odpovědět