CP Rozhovory

Odpovědět
stepan129
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 13
Registrován: sob 15. led 2011 13:29:46

CP Rozhovory

Příspěvek od stepan129 »

Hjte all...dělám cp rozhovory (pár otázek ohledně CP) tak kdo by chtěl udělat rozhovor tak mi napište do SZ (zpráv).. ANO.. a rozhovory které uděláme budu dávat tady samozřejme i s vašim jménem :D

Připravovaný rozhovor:
ROZHOVORY:
Rozhovor s Ajo:
1.Jak jsi se dostal k CP a jak dlouho ho hraješ ?
K CP som sa dostal cez Miniclip.com ,od kamarata.Hram Ho 3 a pol roka,ak nie viac.

2.Co se ti v uplynulém roce 2010 na CP nejvíce líbilo ?
Water Ninja a EPF Agentura.

3.Kdyby si na Cp mohl něco změnit co by to bylo?
Viac veci pre Nememberov,je to strasne co CP v poslednej dobe robi...Minimalne hry a system defender pre vsetkych,takto to je obmedzene,CP si neuvedomuje aky su Nemembery dolezity.

4.Jaký je tvůj názor na http://www.fan-club-penguin.cz?
Dobra stranka,spojenie so slovenskym webom iba prispelo k navstevnosti,maju vela prekladov a to je asi to hlavne,a aj cestina a traineri su velmi oblubene,ale ako Disney zrusilo domenu,sa toho vela zmenilo...

Rozhovor s xanaz:
1. Moc si to už nepamatuji ale myslím že jsem to náhodou oběvil na miniclipu, hraju ho už přez 2 roky.
2. Nejvíc se mi líbil vznik agentůry EPF.
3. Rozhodně bych pro nemembery dal na nějakých slavnostech i trička, boty a né pořad něco na hlavu.
4. Dost pokročili od té doby co jsem tu poprvé zavítal( to bylo ještě na dómeně club-penguin.cz) nejvíce si mi líbí známky a nový vzhled fóra.

Rozhovor s batman12:
1.K CP som sa dostal cez bratranca ktory mi poradil ze mam ist na miniclip.com a tam mam dat CP a hram ho uz asi dva roky :D
2.Fire ninja a watter ninja
3.Viac veci pre nememberov napriklad aby davali veci aj na telo na nohy a do ruk
4.super web super forum super vsetko :) toto je stranka kde chodim ked sa nudim :)

Rozhovor s MartinNiemiec:
1.Našel jsem ho taky v Miniclipu a hraju ho od roku 2008 (asi)
2.fire ninja a water ninja
3. Já chci aby dělali Moc itemů pro Nemembery :)
4. Pro mně nejlepší česká stránka o cp :) býval jsem tu porad a býval jsem tu od 2008 (taky asi)ale hlavně že tu je ta stránka :)


E/:SRY ZA NĚMENU OTÁZEK ALE NENÍ ZÁJEM TAK AŽ BUDE VĚTŠÍ TAK JE ZMĚNÍM !!

Díky za rozhovory a snad bude zájem :)..Zde prosím moc nepište,pokud máte připomínky,dotazy apod... tak to klidně můžete napsat i tady ale byl bych rád kdyby jste psali poze do SZ (zpráv)
Váš redaktor STEPAN129

JO A TAKY JSEM ZAPOMNĚL DODAT DŮLEŽITOU VĚC,OTÁZKY DÁVÁM VŠEM STEJNÉ A MĚNÍ SE CO 14 DNÍ
Naposledy upravil(a) stepan129 dne pát 04. úno 2011 11:40:37, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: CP Rozhovory

Příspěvek od MartinNiemiec »

no nevadi ale pro membry jsem chtěl napsat pro nemembry :DD
Obrázek
xanaz
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 49
Registrován: sob 24. dub 2010 16:41:12
Skype: xanazz
Kontaktovat uživatele:

Re: CP Rozhovory

Příspěvek od xanaz »

MartinNiemiec píše:no nevadi ale pro membry jsem chtěl napsat pro nemembry :DD
To mi jako chceš říct že jsi na fóru od 6-7 let?
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: CP Rozhovory

Příspěvek od wasdreq2 »

xanaz píše:
MartinNiemiec píše:no nevadi ale pro membry jsem chtěl napsat pro nemembry :DD
To mi jako chceš říct že jsi na fóru od 6-7 let?
nie na fore ale na CP
si si asi neprecital poriadne otazku
aha napisal aj na poslednu toto
tak tomu ani ja neverim :D
stepan129
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 13
Registrován: sob 15. led 2011 13:29:46

Re: CP Rozhovory

Příspěvek od stepan129 »

Oka z membera měním na nemembera :D a nehádejte se jo a taky nevěřím :D :D
Obrázek
Bobanek1
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 98
Registrován: stř 12. led 2011 19:25:01
Skype: Vaclav270
Bydliště: Plzeň

Re: CP Rozhovory

Příspěvek od Bobanek1 »

stepan129 píše:Hjte all...dělám cp rozhovory (pár otázek ohledně CP) tak kdo by chtěl udělat rozhovor tak mi napište do SZ (zpráv).. ANO.. a rozhovory které uděláme budu dávat tady samozřejme i s vašim jménem :D

Připravovaný rozhovor:
ROZHOVORY:
Rozhovor s Ajo:
1.Jak jsi se dostal k CP a jak dlouho ho hraješ ?
K CP som sa dostal cez Miniclip.com ,od kamarata.Hram Ho 3 a pol roka,ak nie viac.

2.Co se ti v uplynulém roce 2010 na CP nejvíce líbilo ?
Water Ninja a EPF Agentura.

3.Kdyby si na Cp mohl něco změnit co by to bylo?
Viac veci pre Nememberov,je to strasne co CP v poslednej dobe robi...Minimalne hry a system defender pre vsetkych,takto to je obmedzene,CP si neuvedomuje aky su Nemembery dolezity.

4.Jaký je tvůj názor na http://www.fan-club-penguin.cz?
Dobra stranka,spojenie so slovenskym webom iba prispelo k navstevnosti,maju vela prekladov a to je asi to hlavne,a aj cestina a traineri su velmi oblubene,ale ako Disney zrusilo domenu,sa toho vela zmenilo...

Rozhovor s xanaz:
1. Moc si to už nepamatuji ale myslím že jsem to náhodou oběvil na miniclipu, hraju ho už přez 2 roky.
2. Nejvíc se mi líbil vznik agentůry EPF.
3. Rozhodně bych pro nemembery dal na nějakých slavnostech i trička, boty a né pořad něco na hlavu.
4. Dost pokročili od té doby co jsem tu poprvé zavítal( to bylo ještě na dómeně club-penguin.cz) nejvíce si mi líbí známky a nový vzhled fóra.

Rozhovor s batman12:
1.K CP som sa dostal cez bratranca ktory mi poradil ze mam ist na miniclip.com a tam mam dat CP a hram ho uz asi dva roky :D
2.Fire ninja a watter ninja
3.Viac veci pre nememberov napriklad aby davali veci aj na telo na nohy a do ruk
4.super web super forum super vsetko :) toto je stranka kde chodim ked sa nudim :)

Rozhovor s MartinNiemiec:
1.Našel jsem ho taky v Miniclipu a hraju ho od roku 2008 (asi)
2.fire ninja a water ninja
3. Já chci aby dělali Moc itemů pro Nemembery :)
4. Pro mně nejlepší česká stránka o cp :) býval jsem tu porad a býval jsem tu od 2008 (taky asi)ale hlavně že tu je ta stránka :)


E/:SRY ZA NĚMENU OTÁZEK ALE NENÍ ZÁJEM TAK AŽ BUDE VĚTŠÍ TAK JE ZMĚNÍM !!

Díky za rozhovory a snad bude zájem :)..Zde prosím moc nepište,pokud máte připomínky,dotazy apod... tak to klidně můžete napsat i tady ale byl bych rád kdyby jste psali poze do SZ (zpráv)
Váš redaktor STEPAN129

JO A TAKY JSEM ZAPOMNĚL DODAT DŮLEŽITOU VĚC,OTÁZKY DÁVÁM VŠEM STEJNÉ A MĚNÍ SE CO 14 DNÍ
Ty kopíruješ moje otázky!! si ale neřád :/ aspoň si mohl napsat Questions by Bobanek1
Asi jsem nevýraznej,ale jsem tu asi pět let :D
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: CP Rozhovory

Příspěvek od batman12 »

Bobanek1 píše:
stepan129 píše:Hjte all...dělám cp rozhovory (pár otázek ohledně CP) tak kdo by chtěl udělat rozhovor tak mi napište do SZ (zpráv).. ANO.. a rozhovory které uděláme budu dávat tady samozřejme i s vašim jménem :D

Připravovaný rozhovor:
ROZHOVORY:
Rozhovor s Ajo:
1.Jak jsi se dostal k CP a jak dlouho ho hraješ ?
K CP som sa dostal cez Miniclip.com ,od kamarata.Hram Ho 3 a pol roka,ak nie viac.

2.Co se ti v uplynulém roce 2010 na CP nejvíce líbilo ?
Water Ninja a EPF Agentura.

3.Kdyby si na Cp mohl něco změnit co by to bylo?
Viac veci pre Nememberov,je to strasne co CP v poslednej dobe robi...Minimalne hry a system defender pre vsetkych,takto to je obmedzene,CP si neuvedomuje aky su Nemembery dolezity.

4.Jaký je tvůj názor na http://www.fan-club-penguin.cz?
Dobra stranka,spojenie so slovenskym webom iba prispelo k navstevnosti,maju vela prekladov a to je asi to hlavne,a aj cestina a traineri su velmi oblubene,ale ako Disney zrusilo domenu,sa toho vela zmenilo...

Rozhovor s xanaz:
1. Moc si to už nepamatuji ale myslím že jsem to náhodou oběvil na miniclipu, hraju ho už přez 2 roky.
2. Nejvíc se mi líbil vznik agentůry EPF.
3. Rozhodně bych pro nemembery dal na nějakých slavnostech i trička, boty a né pořad něco na hlavu.
4. Dost pokročili od té doby co jsem tu poprvé zavítal( to bylo ještě na dómeně club-penguin.cz) nejvíce si mi líbí známky a nový vzhled fóra.

Rozhovor s batman12:
1.K CP som sa dostal cez bratranca ktory mi poradil ze mam ist na miniclip.com a tam mam dat CP a hram ho uz asi dva roky :D
2.Fire ninja a watter ninja
3.Viac veci pre nememberov napriklad aby davali veci aj na telo na nohy a do ruk
4.super web super forum super vsetko :) toto je stranka kde chodim ked sa nudim :)

Rozhovor s MartinNiemiec:
1.Našel jsem ho taky v Miniclipu a hraju ho od roku 2008 (asi)
2.fire ninja a water ninja
3. Já chci aby dělali Moc itemů pro Nemembery :)
4. Pro mně nejlepší česká stránka o cp :) býval jsem tu porad a býval jsem tu od 2008 (taky asi)ale hlavně že tu je ta stránka :)


E/:SRY ZA NĚMENU OTÁZEK ALE NENÍ ZÁJEM TAK AŽ BUDE VĚTŠÍ TAK JE ZMĚNÍM !!

Díky za rozhovory a snad bude zájem :)..Zde prosím moc nepište,pokud máte připomínky,dotazy apod... tak to klidně můžete napsat i tady ale byl bych rád kdyby jste psali poze do SZ (zpráv)
Váš redaktor STEPAN129

JO A TAKY JSEM ZAPOMNĚL DODAT DŮLEŽITOU VĚC,OTÁZKY DÁVÁM VŠEM STEJNÉ A MĚNÍ SE CO 14 DNÍ
Ty kopíruješ moje otázky!! si ale neřád :/ aspoň si mohl napsat Questions by Bobanek1
Nemusí ich mať od teba... Čo keď si ich vymyslel a náhodou sú také isté ako tvoje??? Ja by som si tiez vymyslel takéto otázky.
Bobanek1
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 98
Registrován: stř 12. led 2011 19:25:01
Skype: Vaclav270
Bydliště: Plzeň

Re: CP Rozhovory

Příspěvek od Bobanek1 »

[/quote]
Nemusí ich mať od teba... Čo keď si ich vymyslel a náhodou sú také isté ako tvoje??? Ja by som si tiez vymyslel takéto otázky.[/quote]
Má já mu je psal na Skype uplně přesně ty první otázky
Asi jsem nevýraznej,ale jsem tu asi pět let :D
Obrázek
tzvolanek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 51
Registrován: úte 13. črc 2010 14:35:31

Re: CP Rozhovory

Příspěvek od tzvolanek »

Bobanek1 píše:
Nemusí ich mať od teba... Čo keď si ich vymyslel a náhodou sú také isté ako tvoje??? Ja by som si tiez vymyslel takéto otázky.[/quote]
Má já mu je psal na Skype uplně přesně ty první otázky[/quote]
to chces jako copyright na vsechno co reknes? :D
Back in the game, come to play....
Obrázek
Bobanek1
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 98
Registrován: stř 12. led 2011 19:25:01
Skype: Vaclav270
Bydliště: Plzeň

Re: CP Rozhovory

Příspěvek od Bobanek1 »

tzvolanek píše:
Bobanek1 píše:
Nemusí ich mať od teba... Čo keď si ich vymyslel a náhodou sú také isté ako tvoje??? Ja by som si tiez vymyslel takéto otázky.
Má já mu je psal na Skype uplně přesně ty první otázky[/quote]
to chces jako copyright na vsechno co reknes? :D[/quote]
nn :DD ale kdyby to šlo bych byl pracháš :DD kdyby se platilo :DD ale prostě znáš to naštve to
Asi jsem nevýraznej,ale jsem tu asi pět let :D
Obrázek
Odpovědět