Tak skúsila som sa opäť prihlásiť na CP...

Odpovědět
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Tak skúsila som sa opäť prihlásiť na CP...

Příspěvek od janka24 »

S tým, že čo nového sa tam za tú dobu udialo... Ale... Úvodná stránka - nič. Zopár plných serverov a ostatné prázdne. Ale to asi iba teraz. Prihlasuje ma to, prihlasuje. No nič, chyba, skúsim znova. Prihlásilo ma to. Na prvý pohľad žiadnu zmenu nevidím. Škoda. Také smutné prázdno. Už aj ten katalóg pre memberov sa mi zdá taký nie veľmi originálny.
Mali by na CP trošku zapracovať. Už to ozaj nie je to, čo bývalo. Pre nových hráčov je CP možno atraktívne, ale... žiadna zmena sa tam proste neudiala. Všade ponúkajú membera a pritom ani ten katalóg sa mi nezdá. Pozmenené farby a akože novinka. No čo ja viem... :(

Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Tak skúsila som sa opäť prihlásiť na CP...

Příspěvek od batman12 »

janka24 píše:S tým, že čo nového sa tam za tú dobu udialo... Ale... Úvodná stránka - nič. Zopár plných serverov a ostatné prázdne. Ale to asi iba teraz. Prihlasuje ma to, prihlasuje. No nič, chyba, skúsim znova. Prihlásilo ma to. Na prvý pohľad žiadnu zmenu nevidím. Škoda. Také smutné prázdno. Už aj ten katalóg pre memberov sa mi zdá taký nie veľmi originálny.
Mali by na CP trošku zapracovať. Už to ozaj nie je to, čo bývalo. Pre nových hráčov je CP možno atraktívne, ale... žiadna zmena sa tam proste neudiala. Všade ponúkajú membera a pritom ani ten katalóg sa mi nezdá. Pozmenené farby a akože novinka. No čo ja viem... :(
Pre tých čo začínajú je CP určite super lebo nevedia ako to bolo v roku 2007. Ako hovorí Josh Blue staré dobré roky ovčákové.
Odpovědět