Nejde mi skype

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Nejde mi skype

Příspěvek od Lilly49221 »

Stiahnem, dám inštalovať, chvíľu sa to inštaluje a nakoniec to len vyhodí tabuľku s:
fatal error - Failed to get proc addres for EncodePointer (KERNEL32.dll)
Neviem čo s tým je? Ďakujem
Obrázek
Penguin123
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 194
Registrován: čtv 03. čer 2010 15:13:34
Bydliště: Jsem bezdomovec =D
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde mi skype

Příspěvek od Penguin123 »

Lilly49221 píše:Stiahnem, dám inštalovať, chvíľu sa to inštaluje a nakoniec to len vyhodí tabuľku s:
fatal error - Failed to get proc addres for EncodePointer (KERNEL32.dll)
Neviem čo s tým je? Ďakujem
jinou verzi si zkoušela?
Jméno tučnáka: GoldyPengi
Ninja: Ano
Fire Ninja: Ano
Water Ninja: Ano
Snow Ninja: Ne
Penguin123
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 194
Registrován: čtv 03. čer 2010 15:13:34
Bydliště: Jsem bezdomovec =D
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde mi skype

Příspěvek od Penguin123 »

nevypadá to špatně, jen škoda že se to musí koupit :-(
Jméno tučnáka: GoldyPengi
Ninja: Ano
Fire Ninja: Ano
Water Ninja: Ano
Snow Ninja: Ne
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde mi skype

Příspěvek od Lilly49221 »

Staršia verzia mi tiež nejde, a ten program mi nejde..tiež...
Obrázek
ajo33766

Re: Nejde mi skype

Příspěvek od ajo33766 »

Uplne odinstaluj vsetky informacie o skype,vypni firewall,skontroluj ci nie su v PC viry.
Potom je este moznost reinstalovat operacny system

Info :dll je knižnica, takže ju musíš dať do win32 aby fungoval. a ak nebude musíš ju registrovať v PC.
Nájdeš to : otvoríš si priečinok s windowsom napr C-windows-win32 tam to nájdeš. iba skopíruješ a šupneš to dll tam do win32 nič tam nerob iné.
a keby ti to nešlo musíš ísť do - štart -spustiť -cmd a napísať príkazový riadok regsvr32 a názov celého mena tej knižnice.
ale myslím, že je to i tak akési celé zbytočné. skús tú staršiu verziu. a ak ti nepôjde ani to dll vo wine tak re-install OS alebo skús iný program.

Ak to nepojde neviem.
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde mi skype

Příspěvek od Lilly49221 »

ajo33766 píše:Uplne odinstaluj vsetky informacie o skype,vypni firewall,skontroluj ci nie su v PC viry.
Potom je este moznost reinstalovat operacny system

Info :dll je knižnica, takže ju musíš dať do win32 aby fungoval. a ak nebude musíš ju registrovať v PC.
Nájdeš to : otvoríš si priečinok s windowsom napr C-windows-win32 tam to nájdeš. iba skopíruješ a šupneš to dll tam do win32 nič tam nerob iné.
a keby ti to nešlo musíš ísť do - štart -spustiť -cmd a napísať príkazový riadok regsvr32 a názov celého mena tej knižnice.
ale myslím, že je to i tak akési celé zbytočné. skús tú staršiu verziu. a ak ti nepôjde ani to dll vo wine tak re-install OS alebo skús iný program.

Ak to nepojde neviem.
O_O
díky, ale zas tak sa montovať v pc nebudem... pokúsim sa skype stiahnuť do druhého compu (tam to tiež nešlo ale možno tam pôjde ten zrýchlovač či čo to bolo)
Obrázek
ajo33766

Re: Nejde mi skype

Příspěvek od ajo33766 »

Tam je problem v tom zapisniku,ak ho nevyriesis nepojde ti,toto je manualny navod,da sa to aj zlahcenie ale nato treba najst program,ktory som nenasiel.
Btw : take montovanie v PC to neni,ja by som ti to urobil ale problem by bol ako...Su ovladace na druhy PC s povolenim ale ako to "laguje" tak to je hroza...No nic ==> good luck ;)
Odpovědět