R.I.P. - Marek, Vašíček,Demitra a Rachna Kachna

Odpovědět
Knedlik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: úte 13. dub 2010 19:58:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

R.I.P. - Marek, Vašíček,Demitra a Rachna Kachna

Příspěvek od Knedlik »

Na internetu( především na facebooku) se šíří tragická zpráva :( Jan Marek,Josef Vašíček,Pavol Demitra a nejznámnější asi "Rachna Kachna" alias Karel Rachůnek zachynuli při tragické nehodě. Letadlo letělo jen půl kilometr a pak nabourali do domu. Bohužel nikdo z nich nepřežil. Tady je vzpomínka.... Život je krutý :(

PS: A to jsem se dočetla že Rachůnkovi se narodil o prázdninách syn, takže svého tátu vlastně už nepozná :(

http://www.youtube.com/watch?v=l4g03RtP ... r_embedded
Obrázek
ajo33766

Re: R.I.P. - Marek, Vašíček,Demitra a Rachna Kachna

Příspěvek od ajo33766 »

P.Demitra si to nezasluzil....Zomrelu mu dieta,teraz on...Hroza....Bol to dobry clovek a mal v sebe nieco co z neho vyzarovalo dobro....R.I.P.
Bol srdcom Slovenskeho hokeja,bohuzial Ceskych hokejistov som nepoznal,ale je to velke nestastie...
Mozu zato ale Rusi a ich lietadla!Rusko ma najvacsi pocet leteckych nestasti,lebo sa o lietadla nestaraju.Typ lietadla ktorym leteli mal 40 rokov (od svojho vyvynutia)!Bolo to pomale a tazke liedalo a kvoli tomu naburali do anteny riadiacej veze,lietadlo sa roztrhlo na dve casti a padli...Chudaci...:(
Ježura
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 245
Registrován: pát 19. lis 2010 16:56:16
Bydliště: ostopovice

Re: R.I.P. - Marek, Vašíček,Demitra a Rachna Kachna

Příspěvek od Ježura »

Letadlem to nebylo(původně se v něm přepravovaly kosmonauti) mohla to být technická závada(i u nového letadla se to může stát) a nebo chyba pilota který se z JAGu-40 přeučoval na JAG-42, možná neřídil vzlet on, ale ten zkušenej kapitán+mohlo to být závadný palivem. neříkám že bych měl rusy rád(nemám je rád) a chtěl je ochraňovat, ale nemám rád bezdůvodné obviňování lidí.

série Star Wars filmů je nejlepší série filmů na světě, jen tomu někteří ještě nepřišly na kloub. ;)
Obrázek
I´m back!
Locky_Low
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 235
Registrován: stř 24. srp 2011 8:49:37

Re: R.I.P. - Marek, Vašíček,Demitra a Rachna Kachna

Příspěvek od Locky_Low »

Knedlik píše:Na internetu( především na facebooku) se šíří tragická zpráva :( Jan Marek,Josef Vašíček,Pavol Demitra a nejznámnější asi "Rachna Kachna" alias Karel Rachůnek zachynuli při tragické nehodě. Letadlo letělo jen půl kilometr a pak nabourali do domu. Bohužel nikdo z nich nepřežil. Tady je vzpomínka.... Život je krutý :(

PS: A to jsem se dočetla že Rachůnkovi se narodil o prázdninách syn, takže svého tátu vlastně už nepozná :(

http://www.youtube.com/watch?v=l4g03RtP ... r_embedded
Malé dítě měl Marek, a nenarazili do domu. Hlavní je, aby se manželky a děti s touhle ztrátou co nejlépe vyrovnali.
Dříve jsem se jmenoval Anorijet a měl jsem wood rank 1.
Knedlik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: úte 13. dub 2010 19:58:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: R.I.P. - Marek, Vašíček,Demitra a Rachna Kachna

Příspěvek od Knedlik »

http://www.youtube.com/watch?v=l4g03RtP ... r_embedded[/quote]
Malé dítě měl Marek, a nenarazili do domu. Hlavní je, aby se manželky a děti s touhle ztrátou co nejlépe vyrovnali.[/quote]

Spletla jsem si jména... A zase se někde říká že do ničeho nenarazili a pak zase že do antény :/
Obrázek
Ježura
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 245
Registrován: pát 19. lis 2010 16:56:16
Bydliště: ostopovice

Re: R.I.P. - Marek, Vašíček,Demitra a Rachna Kachna

Příspěvek od Ježura »

Narazily do antény a ta je odhodila k Volze(nebo nějaké jiné řece) o tu se letadlo rozflákalo na milion kousíčků

série Star Wars filmů je nejlepší série filmů na světě, jen tomu někteří ještě nepřišly na kloub. ;)
Obrázek
I´m back!
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: R.I.P. - Marek, Vašíček,Demitra a Rachna Kachna

Příspěvek od Mise888 »

Je to smutné...
Ohledně havarovaného letadla narazilo do sloupu/antény čímž bylo jasné že havaruje předkem letadla spadl do Volhy...zadní část začala hořet....říkali že ti ve předu by se možná zachránili ale utonuli.....upřímnou soustrast....Rest In Peace... :( :( :(
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Odpovědět