Pufflescape

Odpovědět
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Pufflescape

Příspěvek od Vaja007 »

Mně osobně se tato hra líbí ze všech her na CP asi nejvíce. Má i spoustu známek, je zábavná a celkem si při ní i vyděláte coinsy. Tak jak se vám líbí?

Jinak - má tři části. Samozřejmě jednu pro všechny a zbylé dvě pro membery, stejně jako u Puffle Launch. ;)
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Pufflescape

Příspěvek od Chubbop »

Je pravda, že při všech známkách vydělám za krátký čas i 6000 mincí. Vlastně časově je to zhruba srovnatelné s Aqua Grabberem, ale tady to vypadá rychlejší díky tomu, že každý level trvá asi půl minuty :) . Hra se mi líbí velmi.
Obrázek
Uživatelský avatar
fsf333
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 313
Registrován: úte 13. dub 2010 20:01:29
Skype: fsf333-matej
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Pufflescape

Příspěvek od fsf333 »

Jo, je super, až na to, že když udělám ty první levely pro nemembry (i normal a i time mod), odhlásím se a zase přihlásím, známky mi zůstanou, ale ve hře mi to ukazuje, že jsem ještě žádný level neudělal. :D
Jinak je to zábávný, docela by mě zajímalo jak vypadaj ty další levely. Taky to celkem dobře vydělává, obzvlášť, když máte všechny známky :D.

Liga Jitsu Borec 1 - Vítěz
Liga Jitsu Borec 2 - Vítěz
Jitsu Outpost 3 - Vítěz
Liga find four 2 - Vítěz
Jitsu Ponec - 2 Místo
Liga Jitsu Borec 5 - 3 Místo
Liga find four - 3 Místo

Vyměňuji a prodávám Jitsu karty. Klikni zde.
Seznam všech karet (Kromě serie Water) tady.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Pufflescape

Příspěvek od Chubbop »

fsf333 píše:Jo, je super, až na to, že když udělám ty první levely pro nemembry (i normal a i time mod), odhlásím se a zase přihlásím, známky mi zůstanou, ale ve hře mi to ukazuje, že jsem ještě žádný level neudělal. :D
Jinak je to zábávný, docela by mě zajímalo jak vypadaj ty další levely. Taky to celkem dobře vydělává, obzvlášť, když máte všechny známky :D.
Myslím, že se o tom píše v novinách. Existuje známka, která "uloží" postup. Ale funguje tak, že mám otevřené všechny levely, ale jako bych je ještě nedělal. Stejně tak jsou zamčené time mod levely.
Obrázek
samec007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 148
Registrován: stř 26. říj 2011 15:55:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Pufflescape

Příspěvek od samec007 »

menší hack nebolí cheat když nemáte žádného puffle a nejste member a spustíte hru Pufflescape tak máte bílého puffle ale bílí puffle mužou mít jen membeři jeto tím že bílí puffle tuhle hru má rád (příklad červeny puffle má rád hru puffle launch) takže to možná funguje i tak

výhoda nedostanete ban :D :D
Obrázek
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Re: Pufflescape

Příspěvek od Nik3 »

Já sem to zkoušel a občas je to zapeklitý jak Portal2 :D . A já osobně jsem byl dvakrát member takže mám skoro všechny barvy pufflů.
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
Odpovědět