Minecraft

Minecraft a vše kolem něj.
Odpovědět
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Minecraft

Příspěvek od Mise888 »

Je tu Minecraft 1.1.0(1.1) který není nějak velký přináší pár vylepšováků ale jedno sklamání milovníkům parkouru.

Takže nejdříve vám řeknu jednu největší novinku v Creative Modu byly přidány *vejce* ty to *vajíčka* mohou spawnovat všechny moby kromě Enderdragona. Další novinkou je že luk se dá enchantovat.
A teď smutná zpráva pro milovníky parkouru na žebříku už se nadá stát jako na blocku...

Na tomto updatu nepracoval Notch ale Jeb.
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Delold
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 133
Registrován: stř 14. dub 2010 15:36:13
Skype: cpdavidd2

Re: Minecraft

Příspěvek od Delold »

Mise888 píše:Je tu Minecraft 1.1.0(1.1) který není nějak velký přináší pár vylepšováků ale jedno sklamání milovníkům parkouru.

Takže nejdříve vám řeknu jednu největší novinku v Creative Modu byly přidány *vejce* ty to *vajíčka* mohou spawnovat všechny moby kromě Enderdragona. Další novinkou je že luk se dá enchantovat.
A teď smutná zpráva pro milovníky parkouru na žebříku už se nadá stát jako na blocku...

Na tomto updatu nepracoval Notch ale Jeb.
Je neuvěřitelné, že jsi zapoměl na překlady do cizích jazyků!
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Minecraft

Příspěvek od Mise888 »

Určitě už někdo z vás postřehl že je Minecraft 1.2 Pre-realse! A co tento před-update přináší?

Nový biom - džunglový biom!
Nový druh listu a dřeva masivní biomy džungle ve kterém rostou obří stromy a přízemní keříky + se dá teď po liánách lézt!

Říkáte si:
Mám 2 vlky a chci si rozšířit smečku bohužel nemohu nějakého najít a mám málo kostí...

Teď se to dá změnit! Stačí mít dva ochočené psíky a můžete si vyrobit vlastní smečku! Jak?
Psíci se dají teď rozmnožovat stačí jim dát maso(jakékoliv) a štěňátko je na světě!(Jako ostatní mláďata má velkou hlavu než tělo :D )

Plus ke všemu zase vrátili stání na žebříku parkoury jsou zachráněné ale na liánách se nedá stát.

Toť je vše od Miseho. ;)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Minecraft

Příspěvek od Mise888 »

Jeb se do práce na Minecraftu vžil a už tu je 1.2 Pre-realse 2!

Co přináší nového?

Něco nádherného pro milovníky chlupatých zvířátek protože byli přidány kočky a koťátka!
Stačí ochočit syrovou rybou divokou kočku změní barvu a je vaše. V multiplayeru se bojí jiných hráčů než vás.
Proto se starejte v Minecraftu o svojí kočku/mačku.

Dobrou noc přeje Mise!


+ Jsou zombíci a kostlivci chytřejší než dříve ;)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
kokt3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 211
Registrován: úte 13. dub 2010 20:33:07
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Minecraft

Příspěvek od kokt3 »

CP už nehraju.Tady se oběvím málokdy.Marek81101
samec007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 148
Registrován: stř 26. říj 2011 15:55:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft

Příspěvek od samec007 »

nevite nekdo kde je minecraft z verzy 1.1 protoze tet visla 1.2 a tak nejde zatip mutiplayer a tak to de jen z 1.1 tak mi poradte ;)
Obrázek
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Minecraft

Příspěvek od Mise888 »

samec007 píše:nevite nekdo kde je minecraft z verzy 1.1 protoze tet visla 1.2 a tak nejde zatip mutiplayer a tak to de jen z 1.1 tak mi poradte ;)
http://www.minecraftwiki.net/wiki/Versi ... t_versions
Zde máš přehled všech verzí od 1.8.1 do 1.2.3 které se dají stáhnou 1.1 si tam určitě najdeš.

Už je oficiální 1.2 která přináší mnoho nové!

Džungle,Kočky,Chytřejší moby,Chytřejší Vesničany,Iron golemy,Nájezdy zombíků na vesničky(Zombíci dokáží ničit na Hard a Hardcore dveře),Výškový limit z 128 na 256,Redstonové lampy,Fire Chargery(mini ohnivá koule dá se střílet z Dispenserů a dají se z ní zapalovat věci),Bottle of Enchating(dostupná jen v Creativu),Nové textury sandstonu,Nový druh stone brickové kostky dostupný jen v Creativu a schody se dají pokládat vzhůru nohama.

Je to moc novinek na vstřebání za jeden den :) .
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
LordMB
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 200
Registrován: ned 27. čer 2010 14:54:47
Skype: LordMB10

Re: Minecraft

Příspěvek od LordMB »

Každý kto má premium account môže podakovať Mojangu tým, že si postaví skin na http://www.youareminecraft.com
lORDmb Obrázek
K.C.A.S.A
Penguin123
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 194
Registrován: čtv 03. čer 2010 15:13:34
Bydliště: Jsem bezdomovec =D
Kontaktovat uživatele:

Re: Minecraft

Příspěvek od Penguin123 »

Pojdte na jeden pvpcraft server mého kámoše: http://lolocraftmc.webnode.cz/
Jméno tučnáka: GoldyPengi
Ninja: Ano
Fire Ninja: Ano
Water Ninja: Ano
Snow Ninja: Ne
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Minecraft

Příspěvek od Mise888 »

Ccdn píše:Já občas hraju na Urnawebu, ale jsou tam docela lagy takže tam moc nechodím. Chtěl jsem chodit na craftuj.cz, ale tam chodí hodně lidí a proto se tam nedá připojit. Nedávno jsem objevil server Block Empires který se mi strašně líbí, ale musel bych mít legální minecraft což bohužel nemám.
Tý jo na Block Empires jsem nedávno začal hrát kdybych se o něm dověděl v době kdy tenhle příspěvek byl zaslán tak bych byl teď na jiném místě. :D
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Odpovědět