Puffle Rescue

vtipoman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 176
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:03:56

Re: Puffle Rescue

Příspěvek od vtipoman »

A věděly jste že bunusy se dají získat i v černém a růžovém(ovšem nejsou skryté ale jen tak v bublinách a na něčem)a dostaly jste se u růzového k té kouli?A víte že se děla v růžovém ničí střelama z ostatních děl?
Jenda
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 16:46:12

Re: Puffle Rescue

Příspěvek od Jenda »

baNneD píše:
Chubbop píše:Věděli jste, že v úrovni s modrým pufflem jsou skryté bonusové peníze?
Ano a vedeli ste že v černem pufflovy ak budete skakat po bublinách tak se dostanete do undewater místnosti ?
jo vim to :O
viewtopic.php?f=14&t=1850
NEVIDITELNÝ FANTOM MEZI NÁMI V CP! PŘIPOJTE SE!
Amic
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 18
Registrován: pát 04. čer 2010 15:14:44
Skype: artik0011

Re: Puffle Rescue

Příspěvek od Amic »

Víte že v misi s černým pufflem je tajná místnost?Viděl jsem jenom video ale je to pravdivý.V jedný misi najdete černého puffla a pak chvíli počkáte dokud se vám tam neobjeví kraken.Plujete ze ním a pak tam je nějaká podmořská stezka a potom tam jsou dveře půjdete do nich a jste v tajné místnosti.
Kapusticek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 52
Registrován: pát 21. kvě 2010 22:02:47

Re: Puffle Rescue

Příspěvek od Kapusticek »

já mám do té tajné místnosti klíč ale abych se tam dostal potřebuju member :-(
čau xD
Tucnaka jsem dostal na nejmenovanem foru =) prej uz ho CP prestalo bavit jak mu vyprsel member xD chudak =D
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Puffle Rescue

Příspěvek od janka24 »

Kapusticek píše:já mám do té tajné místnosti klíč ale abych se tam dostal potřebuju member :-(
No, ale keď si ho získal musel si byť member, nie?
A inak je to pekný secret tá miestnosť až teraz som sa tam dostala, zle som na to išla v Puffle Rescue... :)

Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Puffle Rescue

Příspěvek od Chubbop »

Amic píše:Víte že v misi s černým pufflem je tajná místnost?Viděl jsem jenom video ale je to pravdivý.V jedný misi najdete černého puffla a pak chvíli počkáte dokud se vám tam neobjeví kraken.Plujete ze ním a pak tam je nějaká podmořská stezka a potom tam jsou dveře půjdete do nich a jste v tajné místnosti.
To je tam odjakživa ;) Je to hned v prvním levelu a je to podmořská místnost do které vedou vrata z podmořského jezera.
Obrázek
FlorinQa
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 370
Registrován: úte 27. dub 2010 18:35:33

Re: Puffle Rescue

Příspěvek od FlorinQa »

janka24 píše:
Kapusticek píše:já mám do té tajné místnosti klíč ale abych se tam dostal potřebuju member :-(
No, ale keď si ho získal musel si byť member, nie?
A inak je to pekný secret tá miestnosť až teraz som sa tam dostala, zle som na to išla v Puffle Rescue... :)
No jo,jenže pak tam nemůžeš jít jelikož si ten klíč nemůžeš vzít ani jako pin,a když se tam pokusíš jít,naskočít ti tabulka: Oops! a bla bla bla... :I
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: Puffle Rescue

Příspěvek od caterpie99 »

ja sem se dostal do 12 lvlu v modrym pufflovy :-(( lamacky :-(
vtipoman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 176
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:03:56

Re: Puffle Rescue

Příspěvek od vtipoman »

Zjistil jsem,jak v cave levelech získat tajné mince(né ty co můžou spadnou).v levelu 1,4 a 7 je u místa,na kterém děláte stopy,taková šipečka a tam je neviditelná cesta!(aspoň v 1).A v těch vodních plavou občas v bublinách! :O
EDIT:prostě tam,kam ukazuje šipka do nikam ;) a pak tam je port zpátky (teda spíš trubka)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Puffle Rescue

Příspěvek od Chubbop »

Balíček s mincema je ve všech levelech. V jeskyni je tento (viz. předchozí příspěvek) na ledu je taky (viz. Tipy a triky ve hrách na webu) a v moři jsou taky balíčky. Ale tam je nemůžu najít.
Obrázek
Odpovědět