Medieval Party

Co se koná na Clubu Penguin
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Medieval Party

Příspěvek od Valada06 »

Lisured píše:
Ccdn píše:Tahle párty mne jako nemembera docela zklamala. Výzdoba i hudba je úžasná, ale čekal jsem, že pro nemembery alespoň zpřístupní staré questy u bazénu.
Já jsem od ní taky očekával více. Jasně výzdoba místností je úžasná, ale výpravu za drakem člověk zvládne za minutu a potom…
Mohli udělat alespoň nějaký složitější quest (sebrat 3 věci a porazit s nimi draka je nepochybně skvělá zábava), ve kterém by se mohla zapojit týmová práce. Nehledě na to, že se tam najednou objevil drak jen tak z ničeho nic. Doufám, že na tu párty naváže něco ve smyslu EPF operace, kde se ukáže, že za to mohl Herbert.
Nemohou všude nacpat Herberta to by už bylo přitažené za vlasy :D. Ano já od té párty taky čekal víc, ale zase Herbert... No každopádně u této párty je chyba, že je na ni, na to kolik málo věcí na ní může člověk dělat, vyhrazeno strašně moc času. Jak jsi řekl porazíte draka a co dál? Při čtvrteční aktualizaci by se mohlo ještě něco stát, ale já tento názor nesdílím.
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Medieval Party

Příspěvek od Chubbop »

Lisured píše:Já jsem od ní taky očekával více. Jasně výzdoba místností je úžasná, ale výpravu za drakem člověk zvládne za minutu a potom…
Mohli udělat alespoň nějaký složitější quest (sebrat 3 věci a porazit s nimi draka je nepochybně skvělá zábava), ve kterém by se mohla zapojit týmová práce. Nehledě na to, že se tam najednou objevil drak jen tak z ničeho nic. Doufám, že na tu párty naváže něco ve smyslu EPF operace, kde se ukáže, že za to mohl Herbert.
Ruku na srdce kterou z párty za minutu člověk neprojde? :) (ano Rockhopperův quest trval o něco dýl)
A myslím, že drak je vysvětlen právě v novinách a tak. Pokud jsem to pochopil správně, tak se tu ten drak už někdy ukázal a teď se vrátil. A jak naschvál to bylo zrovna na naši párty.
Obrázek
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Medieval Party

Příspěvek od Lisured »

Chubbop píše:
Lisured píše:Já jsem od ní taky očekával více. Jasně výzdoba místností je úžasná, ale výpravu za drakem člověk zvládne za minutu a potom…
Mohli udělat alespoň nějaký složitější quest (sebrat 3 věci a porazit s nimi draka je nepochybně skvělá zábava), ve kterém by se mohla zapojit týmová práce. Nehledě na to, že se tam najednou objevil drak jen tak z ničeho nic. Doufám, že na tu párty naváže něco ve smyslu EPF operace, kde se ukáže, že za to mohl Herbert.
Ruku na srdce kterou z párty za minutu člověk neprojde? :) (ano Rockhopperův quest trval o něco dýl)
A myslím, že drak je vysvětlen právě v novinách a tak. Pokud jsem to pochopil správně, tak se tu ten drak už někdy ukázal a teď se vrátil. A jak naschvál to bylo zrovna na naši párty.
Tak to jsem zrovna přehlédl, ale stejně by ty párty mohli dělat alespoň trochu náročnější.
Lisured podle vzoru pán
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Medieval Party

Příspěvek od Valada06 »

Lisured píše:
Chubbop píše:
Lisured píše:Já jsem od ní taky očekával více. Jasně výzdoba místností je úžasná, ale výpravu za drakem člověk zvládne za minutu a potom…
Mohli udělat alespoň nějaký složitější quest (sebrat 3 věci a porazit s nimi draka je nepochybně skvělá zábava), ve kterém by se mohla zapojit týmová práce. Nehledě na to, že se tam najednou objevil drak jen tak z ničeho nic. Doufám, že na tu párty naváže něco ve smyslu EPF operace, kde se ukáže, že za to mohl Herbert.
Ruku na srdce kterou z párty za minutu člověk neprojde? :) (ano Rockhopperův quest trval o něco dýl)
A myslím, že drak je vysvětlen právě v novinách a tak. Pokud jsem to pochopil správně, tak se tu ten drak už někdy ukázal a teď se vrátil. A jak naschvál to bylo zrovna na naši párty.
Tak to jsem zrovna přehlédl, ale stejně by ty párty mohli dělat alespoň trochu náročnější.
No jo, o "náročnosti" této párty svědčí už jenom to, že s tím drakem je téměř nemožné prohrát.
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Medieval Party

Příspěvek od Chubbop »

Lisured píše: Tak to jsem zrovna přehlédl, ale stejně by ty párty mohli dělat alespoň trochu náročnější.
Jo, s tím souhlasím, ale asi to není úplně dělané na naši věkovou skupinu :D.
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Medieval Party

Příspěvek od Ccdn »

Jsem rád, že CP uvolnilo pro nemembery brnění z prvního úkolu. Alespoň nějaký pěkný free item.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Medieval Party

Příspěvek od Valada06 »

Ccdn píše:Jsem rád, že CP uvolnilo pro nemembery brnění z prvního úkolu. Alespoň nějaký pěkný free item.
Jj, moje řeč ;)
Obrázek
Odpovědět