Ultimate Jam 2012

Co se koná na Clubu Penguin
Odpovědět
daniel33335
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 15
Registrován: pon 01. lis 2010 14:54:29

Ultimate Jam 2012

Příspěvek od daniel33335 »

.
Naposledy upravil(a) daniel33335 dne úte 19. úno 2019 18:58:20, celkem upraveno 1 x.
Knedlik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: úte 13. dub 2010 19:58:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultimate Jam 2012

Příspěvek od Knedlik »

daniel33335 píše:Co si myslíte o této párty ? Jaké budou místnosti ? Jaké budou free itemy ? Potkáte nebo nepotkáte Candece a maskoti seriálu Shake It Up CeCe a Rocky ? Diskutujte o párty ;)
Myslím, že to bude něco podobného jako Music Jam ;) Něco v tom stylu ... Myslím, že místnosti budou jen pro membery a free itemy zase něco na hlavu max. něco do ruky pro nemembery a pro membery nějaká bunda. Ale třeba by nás nemembery mohlo CP překvapit :)
Obrázek
John2048
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 68
Registrován: úte 15. kvě 2012 20:07:33

Re: Ultimate Jam 2012

Příspěvek od John2048 »

Já si zase myslím že free item bude třeba kytara nebo radio na který budeme tancovat tance který nás Cece a Rocky naučili.
Knedlik píše:
daniel33335 píše:Co si myslíte o této párty ? Jaké budou místnosti ? Jaké budou free itemy ? Potkáte nebo nepotkáte Candece a maskoti seriálu Shake It Up CeCe a Rocky ? Diskutujte o párty ;)
Myslím, že to bude něco podobného jako Music Jam ;) Něco v tom stylu ... Myslím, že místnosti budou jen pro membery a free itemy zase něco na hlavu max. něco do ruky pro nemembery a pro membery nějaká bunda. Ale třeba by nás nemembery mohlo CP překvapit :)
darknightlili
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 03. kvě 2012 16:38:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultimate Jam 2012

Příspěvek od darknightlili »

Je to super párty už jsem potkala Cadence a dokonce s Penguin band!!!!!Zkrátka úžasná párty a ta Daily challenge.......SUPER!!!!!!!!! :D ;) ;) ;) :D :D :D :D :DD :DD :DD :DD
between
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 296
Registrován: úte 29. čer 2010 18:09:26
Bydliště: Praha 5

Re: Ultimate Jam 2012

Příspěvek od between »

darknightlili píše:Je to super párty už jsem potkala Cadence a dokonce s Penguin band!!!!!Zkrátka úžasná párty a ta Daily challenge.......SUPER!!!!!!!!! :D ;) ;) ;) :D :D :D :D :DD :DD :DD :DD
ty asi potkal každej kdo šel na ten koncert :DD :DD :DD :DD
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Ultimate Jam 2012

Příspěvek od Lisured »

Skvělá párty. Jen trochu nepromysleli vchod do podzemního jezera z lesa. Nedá se dostat z lesa k podzemnímu jezeru, ale naopak to jde.
Lisured podle vzoru pán
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Ultimate Jam 2012

Příspěvek od Valada06 »

Lisured píše:Skvělá párty. Jen trochu nepromysleli vchod do podzemního jezera z lesa. Nedá se dostat z lesa k podzemnímu jezeru, ale naopak to jde.
Ano, tato párty je opravdu skvělá a dle mě opět aspiruje na nejlepší párty tohoto roku. Akorát mi přišlo trochu divné, že když tam přijdou ti roboti dostanete známku, to mi nepřijde správné, stejně nedostanete pozadí, minulý rok třeba byli členové Penguin Band taky jako roboti a taky se nic nedostávalo, ale to je jen takový detail.
Obrázek
Sifu 123
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 20
Registrován: úte 17. črc 2012 11:36:52
Skype: Sifu 123
Bydliště: Chotěšov

Re: Ultimate Jam 2012

Příspěvek od Sifu 123 »

Potřeboval bych vědět kdy přijde Rocky a CeCe. :/
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Ultimate Jam 2012

Příspěvek od Ccdn »

Škoda, že je poslední Daily challenge jen pro membery. :( :/
Jenda
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 16:46:12

Re: Ultimate Jam 2012

Příspěvek od Jenda »

Ultimate Jam mi příde fajn akce. Ukazuje se, jak se snaží CP "zmodernizovat", už to rozhodně nejsou žádné roztomilé kreslené postavičky, ale sueprmoderní Cadence se svou bandou CeCe a Rocky :D nicméně přidali k tomu teda vypalovačku moderního rázu, kterou dali i na iTunes :D asi aby to vypadlo "hustějc" a všechno se mi zdá, že je dělaný tak jako víc "ultimátně" a tak, rozhodně už to není žádná malinká odpočinková fiesta :D ale pořádná "pařba"
holt Club Penguin prochází změnama, zatím naštěstí celkem samý k lepšímu, podle mě :)
viewtopic.php?f=14&t=1850
NEVIDITELNÝ FANTOM MEZI NÁMI V CP! PŘIPOJTE SE!
Odpovědět