Club Penguin - platba přes Moneybookers

Odpovědět
FrantaPepa
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 2
Registrován: pát 20. črc 2012 19:43:30

Club Penguin - platba přes Moneybookers

Příspěvek od FrantaPepa »

Dobrý den

Kdysi jsem platil membership v clubu penguin přes peněženku Moneybookers.
Teď jsem se po dlouhé době (asi rok) zase přihlásil a chtěl si zase zaplatit membership na měsíc nebo půl roku, ale nikde nemůžu najít pro zaplacení metodu přes Moneybookers.

Nevíte někdo jestli to ještě vůbec jde?? Nebo jsem jen špatně hledal.

Dík za pomoc.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Club Penguin - platba přes Moneybookers

Příspěvek od Valada06 »

FrantaPepa píše:Dobrý den

Kdysi jsem platil membership v clubu penguin přes peněženku Moneybookers.
Teď jsem se po dlouhé době (asi rok) zase přihlásil a chtěl si zase zaplatit membership na měsíc nebo půl roku, ale nikde nemůžu najít pro zaplacení metodu přes Moneybookers.

Nevíte někdo jestli to ještě vůbec jde?? Nebo jsem jen špatně hledal.

Dík za pomoc.
Sice jsem Membership ještě nekupoval, ale ještě jsem si to ověřoval a tento způsob platby již nejspíš není možný. ;)
Obrázek
FrantaPepa
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 2
Registrován: pát 20. črc 2012 19:43:30

Re: Club Penguin - platba přes Moneybookers

Příspěvek od FrantaPepa »

Tak přes Moneybookers už to není možné.
Je ale možné platit přes PayPal. Založil jsem si tam tedy účet, poslal jsem si tam peníze a třepal se až budu moct dětem zaplatit Membership. A když jsem to tedy zkoušel zaplatit PayPalem, chce to při úkonu platby po mě číslo kreditní karty, ale já nechci kvůli jedné platbě dávat svoji kartu na net a nemůžu se přes to dostat dál. Na PayPalu mám dostatek hotovosti. Nevíte někdo, zda to jde nějak zaplatit bez toho abych udával na PayPalu číslo platební karty??

Děkuji za pomoc
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Club Penguin - platba přes Moneybookers

Příspěvek od Chubbop »

FrantaPepa píše:Tak přes Moneybookers už to není možné.
Je ale možné platit přes PayPal. Založil jsem si tam tedy účet, poslal jsem si tam peníze a třepal se až budu moct dětem zaplatit Membership. A když jsem to tedy zkoušel zaplatit PayPalem, chce to při úkonu platby po mě číslo kreditní karty, ale já nechci kvůli jedné platbě dávat svoji kartu na net a nemůžu se přes to dostat dál. Na PayPalu mám dostatek hotovosti. Nevíte někdo, zda to jde nějak zaplatit bez toho abych udával na PayPalu číslo platební karty??

Děkuji za pomoc
Paypal funguje na principu, že strhne peníze z karty a zaplatí obchodu. Jde o to, že nepředává osobní údaje tomu obchodu (v tomto případě Club Penguin). Na paypal je při registraci potřeba zadat číslo karty. Taky je potřeba tu kartu potvrdit a potom už by to číslo karty nemělo chtít. Potom se stačí jenom při koupi zadat platbu přes paypal a pokračovat podle pokynů. Pěkně je to vysvětlené tady: http://www.zive.cz/clanky/navod-jak-nak ... fault.aspx
Odpovědět