Anketa: Headery

Který header se vám líbí víc?

Levá půlka se mi líbí víc
16
84%
Pravá půlka se mi líbí víc
3
16%
 
Celkem hlasů: 19

Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od Tojsemja »

Valado, ale pokud mi zrak ještě pořád dobře slouží, on nikdo neříká, že to tvoje není hezký. Tvoje reakce ve mně zanechala dost rozporuplný pocity, takže sorry, ale tohle si zaslouží obsáhlou rekaci.
valada06 píše:Ano, od počátku jsem věděl, že Chubbopova práce bude lepší než moje.
Takovej přístup se mi moc nelíbí. To byla snad soutěž o to, kdo líp dokáže držet tužku (potažmo myš) v ruce? Ne, licenci na Photoshop nebo GIMP (nebo Zoner, ať je to co je to) máte oba a oba s ním pracovat umíte. Trocha zdravé konkurence ještě něčí smrt nepřivodila - chceš snad říct, že když tě spolužák trumfne ve známce z dějepisu, spálíš doma nad sporákem sešit a začneš ignorovat učitele? Ne, příště to zkusíš znova. Proč padáme? Abychom se mohli znova zvednout.
valada06 píše:Ano, od počátku jsem věděl, že se bude dělat anketa.
Tak v čem je problém? :D
Každej tesař potřebuje sparingpartnera. A soutěživost ještě víc utvrzuje komunitu (jestli nesouhlasíš, zapomeň na NFS: Most Wantedy :P), no ne? Proč teda děláte soutěže? To má kdokoliv mimo první místo Vás přestat monitorovat? To by vaše tabulky náštěvnosti moc rychle nestoupaly. ;)
valada06 píše:A ano, tušil jsem, že se neshledám s moc velkým úspěchem.
Viz. první odstavec. Buďme realisti, né pesimisti.
valada06 píše:Grafickou tvorbu zas na hodně dlouhou dobu přenechám Chubbopovi a...
Obrázek

Valado, vyškrtni si sebelítost ze slovníku, takhle to člověk fakt moc daleko nedotáhne (řekla snad někdy Americká vláda: "Ale né, vybombardovali nám dva mrakodrapy, jsme ztraceni, pošlete všechny naše nukleární bomby a kódy Íránu, zůstaneme u distribuce fast-foodů!"?). Máš tři striky: vědomě lituješ sám sebe, přenecháváš žezlo stejně schopným (nic proti, Chuby ;)) a ještě poukazuješ na svoje neexistující chyby - to je out, mazej z tohodle hřiště. A až se budeš vracet, přitáhni sebou dvakrát takovej header, jaký si stvořil naposled. :)

EDIT: Jen tak mimochodem, přeložit článek z angličtiny ti dokáže od základky výš libovolný student. Ale pracovat s grafikou? Jó, to už je jiná. Né každý má pro tohle pochopení, předpoklady, čas a hlavně smysl. Ty ho evidentně z toho horního obrázku napravo máš, takže neházej flintu do žita - jinak jí v něm třeba už nikdy nenajdeš (a když už ano, bude nefunkční, zrezavělá a všelijak jinak připomínat kvér Jacka Sparrowa ;)).
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od Valada06 »

Tojsemja píše:Valado, ale pokud mi zrak ještě pořád dobře slouží, on nikdo neříká, že to tvoje není hezký. Tvoje reakce ve mně zanechala dost rozporuplný pocity, takže sorry, ale tohle si zaslouží obsáhlou rekaci.
valada06 píše:Ano, od počátku jsem věděl, že Chubbopova práce bude lepší než moje.
Takovej přístup se mi moc nelíbí. To byla snad soutěž o to, kdo líp dokáže držet tužku (potažmo myš) v ruce? Ne, licenci na Photoshop nebo GIMP (nebo Zoner, ať je to co je to) máte oba a oba s ním pracovat umíte. Trocha zdravé konkurence ještě něčí smrt nepřivodila - chceš snad říct, že když tě spolužák trumfne ve známce z dějepisu, spálíš doma nad sporákem sešit a začneš ignorovat učitele? Ne, příště to zkusíš znova. Proč padáme? Abychom se mohli znova zvednout.
valada06 píše:Ano, od počátku jsem věděl, že se bude dělat anketa.
Tak v čem je problém? :D
Každej tesař potřebuje sparingpartnera. A soutěživost ještě víc utvrzuje komunitu (jestli nesouhlasíš, zapomeň na NFS: Most Wantedy :P), no ne? Proč teda děláte soutěže? To má kdokoliv mimo první místo Vás přestat monitorovat? To by vaše tabulky náštěvnosti moc rychle nestoupaly. ;)
valada06 píše:A ano, tušil jsem, že se neshledám s moc velkým úspěchem.
Viz. první odstavec. Buďme realisti, né pesimisti.
valada06 píše:Grafickou tvorbu zas na hodně dlouhou dobu přenechám Chubbopovi a...
Obrázek

Valado, vyškrtni si sebelítost ze slovníku, takhle to člověk fakt moc daleko nedotáhne (řekla snad někdy Americká vláda: "Ale né, vybombardovali nám dva mrakodrapy, jsme ztraceni, pošlete všechny naše nukleární bomby a kódy Íránu, zůstaneme u distribuce fast-foodů!"?). Máš tři striky: vědomě lituješ sám sebe, přenecháváš žezlo stejně schopným (nic proti, Chuby ;)) a ještě poukazuješ na svoje neexistující chyby - to je out, mazej z tohodle hřiště. A až se budeš vracet, přitáhni sebou dvakrát takovej header, jaký si stvořil naposled. :)

EDIT: Jen tak mimochodem, přeložit článek z angličtiny ti dokáže od základky výš libovolný student. Ale pracovat s grafikou? Jó, to už je jiná. Né každý má pro tohle pochopení, předpoklady, čas a hlavně smysl. Ty ho evidentně z toho horního obrázku napravo máš, takže neházej flintu do žita - jinak jí v něm třeba už nikdy nenajdeš (a když už ano, bude nefunkční, zrezavělá a všelijak jinak připomínat kvér Jacka Sparrowa ;)).
No, rozhodně máš pravdu v tom, že nejsem člověk který by si zrovna dvakrát věřil a že dopředu věci vzdávám (za to mě taky všichni v mém blízkém okolí, ale i mí přátelé často odsuzují) :) , ale v jedné věci s Tebou nesouhlasím. Nemyslím, že mám zrovna nadání pro grafiku. U tvorby grafiky je důležité mít skvělý nápad co vytvořit (asi jako u většiny věcí) a ty má Chubbop výborné, já takovým nadáním prostě neoplývám a proto mé headery ani nemůžou být nikdy lepší a to dokud nebudu schopen vymyslet něco originálního něco „totalmente diferente“ (omlouvá se, rád to spojení používám :D ).

Ono poskládat pár vrstev dohromady a přes text hodit přechod není totiž zas tak složité, jak by náš učitel matematiky řekl: „To by zvládlo i tříleté dítě.“ Důležité je mít právě ten skvělý, neokoukaný nápad. Na druhou stranu, já tak trochu rýpu do všeho (tvorba grafiky, programovací jazyky, titulky), a tak jak už jsem dříve zmínil, někdy zase něco vytvořím a jak sám říkáš budu se snaži, aby to bylo minimálně dvakrát lepší, to jestli se mi to podaří se uvidí.

P.S. Děkuji Ti za Tvoji opět poněkud obsáhlejší reakci, má totiž hlavu a patu a Tvé příspěvky se velice dobře čtou. :) ;)
Obrázek
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od Honza009 »

Valado06

Víš když sem poprvé příšel na fan-club-penguin (ještě na ten starý) říkal jsem si že ''Jo na tomhle webu budu chtít být admin jo udělám velký věci''.Ale co se stalo?Nic!Postupem časo jsem se na to vykašlal a stal se normalnim návštěvníkem.

Ale to se změnilo!Když sem pak vyděl jak přicházejí další nový a nový hráči řekl jsem si že někomu z nich pomužu.Ale pak jsem vyděl tebe (víš sem tu trochu dýl než ty) a řekl jsem si ''Ten valada06 ten toho udělá hodně ten se stane adminem''.

Valado06 věděl jsem to už od začátku že zrovna !TY! to zvládneš.
Snažil ses hodně aby ses dostal až sem takže povstan z popela jako bájný Fénix a ukaž nám kdo je tady pánem. :DD

Jak řekl jeden moudrý muž:Včerejšek je tentam Zítřek nám není znám ale Dnešek to je dar tak si ho uží.
napolitom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 3
Registrován: ned 29. dub 2012 16:28:29
Skype: tom,martinec88

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od napolitom »

lepší je valada06
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Anketa: Headery

Příspěvek od Chubbop »

Zvrhává se to tu v něco co jsem původně vůbec nechtěl (a očividně to spustil můj příspěvek do této diskuze). I když je fajn, že se k tomu všichni vyjadřujete a podporujete valadu, ale tyhle věci ale patří spíš do soukromých zpráv :) (taky by se to možná dalo nazvat offtopickem). Proto toto téma zamykám. Díky všem za vaše příspěvky (jakože fakt díky) a kolébejte se!
Obrázek
Zamčeno