Nové místnosti 2012/13

Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Nové místnosti 2012/13

Příspěvek od Valada06 »

Chubbop píše:
John2048 píše:Mě se líbí všechno.A kdy asi budou.
No teď někdy se má měnit giftshop. Poslední místnost se změnila zhruba před měsícem. A před tím byly ještě větší prodlevy. Můj odhad je že v listopadu. Ale to celé zapadá do mojeho velkého plánu co se týče blízké budoucnosti. Ale je velmi nepravděpodobný, takže bych mi nevěřil :D .
A jéje, náš věštec a samozvaný prorok opět promluvil. :DD Já tu přeměnu odhaduji alespoň na rok dlouhou štreku.
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Nové místnosti 2012/13

Příspěvek od Chubbop »

valada06 píše:A jéje, náš věštec a samozvaný prorok opět promluvil. :DD Já tu přeměnu odhaduji alespoň na rok dlouhou štreku.
No data odhaduju docela přesně :) . A rok to nebude. Než přijde sněžný ninja, tak už to bude uploadnuté.
Obrázek
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Nové místnosti 2012/13

Příspěvek od Lisured »

Na německém blogu se objevily větší obrázky: http://www.clubpenguin.com/de/blog/2012 ... r%C3%A4ume
Lisured podle vzoru pán
mouse3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 29
Registrován: pát 05. lis 2010 19:42:34

Re: Nové místnosti 2012/13

Příspěvek od mouse3 »

Všechny místnosti jsou dobré.
Uživatelský avatar
fsf333
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 313
Registrován: úte 13. dub 2010 20:01:29
Skype: fsf333-matej
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové místnosti 2012/13

Příspěvek od fsf333 »

Nevím proč, ale mě se to nelíbí.. Ty místnosti předtím měli svoje kouzlo, ale teď mi to přijde takové moc přeplácané a kýčovité..
Nejhorší je ten Giftshop a Snow forts, ale Pizzerie a pláž se mi celkem líbí :).

Liga Jitsu Borec 1 - Vítěz
Liga Jitsu Borec 2 - Vítěz
Jitsu Outpost 3 - Vítěz
Liga find four 2 - Vítěz
Jitsu Ponec - 2 Místo
Liga Jitsu Borec 5 - 3 Místo
Liga find four - 3 Místo

Vyměňuji a prodávám Jitsu karty. Klikni zde.
Seznam všech karet (Kromě serie Water) tady.
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Nové místnosti 2012/13

Příspěvek od Ccdn »

Místnosti jsou moc moderní a není to to, co to bývalo. I když ale CP už hraji celkem dlouho, takovéhle změny mi nevadí. Pár místností se sice moc nepovedlo, ale ostatní jsou super.
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Nové místnosti 2012/13

Příspěvek od Premysl »

Po prvotním zděšení zjišťuji, že to není tak strašné. Líbí se mi hlavně více propracované pohledy do vedlejších míst (naprosto úžasný pohled na maják a vesnici z doků). Jen by měli stejným způsobem udělat i ostatní místnosti, jako les, zátoku, nebo doly. Myslím, že ačkoli staré místnosti byly taky hezké, tohle je krok správným směrem :)
Chubbob píše: Rozhodně líbí. I ten petshop. Hlavně se mi líbí, že u toho někdo přemýšlel. Že jsou dveře otočené tak jak být mají a všechno sedí.
Vyvedu tě z omylu. Koukni se od sněhových pevností směrem na stadion a podom di na něj. Aby to mělo logiku, musel by být vchod na opačné straně stadionu :D
Naposledy upravil(a) Premysl dne sob 08. pro 2012 20:46:40, celkem upraveno 2 x.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Nové místnosti 2012/13

Příspěvek od Valada06 »

Premysl píše:Po prvotním zděšení zjišťuji, že to není tak strašné. Líbí se mi hlavně více propracované pohledy do vedlejších míst (naprosto úžasný pohled na maják a vesnici z doků). Jen by měli stejným způsobem udělat i ostatní místnosti, jako les, zátoku, nebo doly. Myslím, že ačkoli staré místnosti byly taky hezké, tohle je krok správným směrem :)
Taky se mi ty místnosti líbí, ale Ski Village už mi přijde moderní až moc...
Obrázek
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Nové místnosti 2012/13

Příspěvek od Premysl »

valada06 píše:
Premysl píše:Po prvotním zděšení zjišťuji, že to není tak strašné. Líbí se mi hlavně více propracované pohledy do vedlejších míst (naprosto úžasný pohled na maják a vesnici z doků). Jen by měli stejným způsobem udělat i ostatní místnosti, jako les, zátoku, nebo doly. Myslím, že ačkoli staré místnosti byly taky hezké, tohle je krok správným směrem :)
Taky se mi ty místnosti líbí, ale Ski Village už mi přijde moderní až moc...
Hlavně by měli udělat ten vršek hory. teď to vypadá jako by ten pás s nafukovacími kruhy někde mizel. Spíš by ho ale měli dát pryč úplně, nějak to nevypadá hezky.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Nové místnosti 2012/13

Příspěvek od Chubbop »

Premysl píše:
Chubbob píše: Rozhodně líbí. I ten petshop. Hlavně se mi líbí, že u toho někdo přemýšlel. Že jsou dveře otočené tak jak být mají a všechno sedí.
Vyvedu tě z omylu. Koukni se od sněhových pevností směrem na stadion a podom di na něj. Aby to mělo logiku, musel by být vchod na opačné straně stadionu :D
Psal jsem to v době kdy jsem nevěděl, že to tak bude. Ale odůvodňuju si to tak, že ten stadion prostě obejdeš. Ruku na srdce. Kdyby to bylo jak má tak ze Snow Forts vidíme jenom dřevěné kostky zezadu.
Myslel jsem to spíš tak, že ostatní budovy sedí. Kavárna má sklo na správné straně atd.
Premysl píše: Hlavně by měli udělat ten vršek hory. teď to vypadá jako by ten pás s nafukovacími kruhy někde mizel. Spíš by ho ale měli dát pryč úplně, nějak to nevypadá hezky.
Podle mého soudu se v další vlně dočkáme právě vrcholku hody a podzemí. Případně vnitřku srubu. Nemyslím si, že pás by byla hloupost. Vlastně je to docela logické. Musíš si ten kruh nahoru vytáhnout abys na něm potom mohl sjet dolů :)
Obrázek
Odpovědět