Ako sa vám páči verzia 1.5?

Minecraft a vše kolem něj.
Odpovědět
Dominik Daniel
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 70
Registrován: úte 11. pro 2012 16:36:36

Ako sa vám páči verzia 1.5?

Příspěvek od Dominik Daniel »

Mne sa Páči, lebo je tam hlavne veľa veci ktoré pracujú z redstovnom ale ako sa to páči vám???
Mám rád zvieratá a pufflov ale hlavne bieleho pufla :D
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Ako sa vám páči verzia 1.5?

Příspěvek od Premysl »

Tahle verze je jednoznačně super. Ale pokud bych měl vypsat konkrétně všechno co se mi líbí tak pravděpodobně opíšu skoro celý changelog :DD.
Dominik Daniel
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 70
Registrován: úte 11. pro 2012 16:36:36

Re: Ako sa vám páči verzia 1.5?

Příspěvek od Dominik Daniel »

Premysl píše:Tahle verze je jednoznačně super. Ale pokud bych měl vypsat konkrétně všechno co se mi líbí tak pravděpodobně opíšu skoro celý changelog :DD.
:D mne sa jedine zdá že je hovadina to že tam dali redstovnoví block mne je tam osobne na nič
Mám rád zvieratá a pufflov ale hlavne bieleho pufla :D
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Ako sa vám páči verzia 1.5?

Příspěvek od Premysl »

Dominik Daniel píše:
Premysl píše:Tahle verze je jednoznačně super. Ale pokud bych měl vypsat konkrétně všechno co se mi líbí tak pravděpodobně opíšu skoro celý changelog :DD.
:D mne sa jedine zdá že je hovadina to že tam dali redstovnoví block mne je tam osobne na nič
Za prvé je hezký, lépe se skladuje 9 stacků RS a pak se dá použít jako jedný pohyblivý zdroj signálu. Někde na YT k tomu najdeš video, takový transportní systém (který sice zatím nemá využití, ale určitě se nějaké najde).
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Ako sa vám páči verzia 1.5?

Příspěvek od Ccdn »

Mě se 1.5 líbí i když některé funkce asi nebudu používat. Ale líbí se mi třeba nové bloky.
Odpovědět