Agentské příběhy (Herbert aneb příběh tučňáka Mv100)

Projev svou tvořivost
Odpovědět
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od Šaman »

mv100 píše:"O tom, že čtenářů ubývá, nic nevím
Já to myslel tak, že už sem na celé fórum dohromady nechodí tolik lidí, jako před třemi lety... :/
mv100 píše:ale příběh je už z roku 2008
no jo, vlastně to tu bylo ještě na starém fóru
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od mv100 »

Šaman píše:
mv100 píše:"O tom, že čtenářů ubývá, nic nevím
Já to myslel tak, že už sem na celé fórum dohromady nechodí tolik lidí, jako před třemi lety... :/
No, to je pravda.
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od Ccdn »

Hej, to je super. Dá se přes ten archiv zjistit něco více? Koukal jsem se, že tam je 2x můj příběh Živly a já už si ho moc nepamatuji. Když se na to ale chci podívat tak mě to hodí na stránku Disney.

P.S. Dlouho jsem příběh nečetl, ale poslední dobou mám zase trochu čas takže si ho přečtu ;)
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od mv100 »

Ccdn píše:
Hej, to je super. Dá se přes ten archiv zjistit něco více? Koukal jsem se, že tam je 2x můj příběh Živly a já už si ho moc nepamatuji. Když se na to ale chci podívat tak mě to hodí na stránku Disney.

P.S. Dlouho jsem příběh nečetl, ale poslední dobou mám zase trochu čas takže si ho přečtu ;)
No, bohužel se dá dostat jenom na stránky s výpisem témat a když si najedeš na něco konkrétního, hodí tě to na současnou stránku - Disney.
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od Šaman »

mv100 píše: hodí tě to na současnou stránku - Disney.
to je proto, že na starém fóru vedly všechny odkazy na doménu club-penguin.cz
Nyní je adresa všeho fan-club-penguin.cz/cokoliv.xx
Doménu club-penguin.cz jsem musel přenechat společnosti Disney, protože na na doménu měla právní nárok.
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

7. kapitola

Příspěvek od mv100 »

Kapitola sedmá: Změna

„Bum!“ ozvalo se starým skladištěm a probořil se strop. Kolem dokola byli všude agenti EPF. Rarach zaječel a upustil injekci. Vzápětí jej popadli dva agenti. Ostatní oranžoví tučňáci se také prali. Mv100 ucítil, že tlak provazů povoluje. Za chvíli už měl ruce zcela volné.
„Měl jsem takový strach,“ ozval se za ním hlas Garyho.
„Takže čip zafungoval?“ zeptal se Mv100.
„Čip? Jaký- Aha, čip! Na ten jsem si ani nevzpomněl. Zrovna mi jeden Šaman věštil budoucnost – byli jsme u toho, jestli mi příští týden laboratoř vybouchne nebo nevybouchne, když tu ztuhl a řekl: „Váš červený přítel je v nebezpečí.“ A já jsem věděl, koho myslí.“
„Takže hurá jasnovidectví,“ usmál se agent M.
Oba tučňáci se dokolébali ke spoutanému Jirkovi Rarachovi.
„Vy zatracení protimedvědové!“ prskal, „Tohle vám zaplatím!“
„To by mě zajímalo jak,“ přistoupil k vězni Director.
„Pane,“ vydechl Mv100, „co vy tu děláte?“
Director mu kovovým hlasem odpověděl: „Nemůžeme riskovat ztrátu svého nejlepšího řadového agenta. Takovou akci jsem si nemohl nechat ujít.“
Rarach se nadále zmítal.
„A když vám to nezaplatím já, zaplatí vám to sultán Herbert! Jeho Tučňákoměnovátor 2500 je prostě všemoc-“ Náhle mu došlo, co vlastně vyzradil.
„Všemocný? A co ten Tučňáko-cosi-cosi vlastně dělá?“ zeptal se Gary.
„Nic vám neřeknu,“ řekl tichým hlasem oranžový tučňák.
„To je ale škoda.“

„Zahajuji spojenou konferenci agentů EPF a P. S. A.,“ vyřkl formuli Director. Všichni se posadili do opravených židlí centrály.
„Takže,“ převzal slovo Gary, „víme, že Herbert vynalezl něco, co podezřelý 3 označil jako Tučňákoměnovátor. Jak znám Herberta, bude to souviset s ovládnutím našeho ostrova. Druhý, závažný bod našeho jednání je fakt, že má své zvědy i mezi tučňáky.“
„Ještě před pár lety by Herbertovi nikdo nevěřil,“ podotkl smutně Mv100, „a teď tu má fanatické zastánce, kteří jej nazývají sultánem.“
„Protentokrát jej musíme zničit nadobro,“ prohlásil Director. „Zatím jsme se vždy spokojili pouze s tím, že jsme jej z ostrova dočasně vyhnali. Myslím, že tomu už by měl nastat konec.“
„Souhlasím,“ ozval se kdosi z druhého konce stolu.
„Budeme vyčkávat, než Herbert zaútočí na nás, nebo vyvineme vlastní útok?“ otázal se Jet Pack Guy.
„Uvidíme. Teď je hlav…“ Directora přerušilo zakvičení sirény. Na velké obrazovce se zobrazil Herbertův obličej.
„No to snad…“ procedil mezi zuby Mv100.
„Zdravím vás, Elitní popletení fňukalové. Ano, jsem to samozřejmě já. Dost mě rozzlobilo, že jste rozprášili Jednotku Sultána Herberta. Chtěl jsem s útokem počkat, ale teď jste mě dost rozčílili. Připravte se na změnu v pufflí óčka!“ zakončil svůj proslov Herbert a záznam skončil.
„Takže ten Tučňákoměnovátor nás změní v pufflí óčka?“ vykřikl Rookie.
„Ďábelské, jako vždy,“ pokrčil rameny Gary.

Na Třech tajemných ostrovech, které se nacházejí kousek od Clubu Penguin, by pizzerii očekával málokdo. Někteří tučňáci tím ale překvapeni nebyli. Věděli, že ve skutečnosti je to nová základna Penguin Secret Agency. Mv100 a několik dalších agentů právě před základnou stáli. Director přistoupil k okénku s nápisem „Výdej“.
Zevnitř se ozval robotický hlas: „Jakou pizzu si přejete?“
Director odpověděl: „Medvědí s krabem.“ Zámek zašramotil a dveře se odemkly.
Obrázek
„Aguenti vás vítá,“ řekl tučňák-robot, který v základně bydlel, „Už jste tu nebyli skoro rok.“
„Teď je to ale třeba, Alberte,“ usmál se Gary na svůj vynález.
„Ehm, Gary?“ zvedl ploutev Mv100.
„Ano?“
„Jak víme, že chce Herbert proměnit v pufflí óčka jen nás, agenty a ne všechny tučňáky?“
„To nevíme,“ usmál se Gary, „ale můžeme ho přesvědčit, že jsou všichni tučňáci tady na Aguentim. Proto sem zaútočí a my jej zajmeme.“
„Kdy sem dorazí ostatní?“
„Do několika hodin.“
„Obávám se, že nedorazí,“ řekl kdosi u dveří.
Všichni se otočili a spatřili Jednotku Sultána Herberta v plné síle. Bylo tam asi čtyřicet oranžových tučňáků.

Jan Ploutvotleskač se bojí tak, že až nemůže psát. Budeme muset počkat na příští díl Agentských příběhů!
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

Ecce Eudyptes

Příspěvek od mv100 »

http://www.agentskepribehy.8u.cz/eudyptes/ukazka
Capitulum primum: Ortus
Jmenuji se Emanuel K. Grand a toto jsou zápisky o mém životě. Vzhledem k mému stáří patřím na ostrově Klubu Tučňáků mezi váženě spoluobčany. Všichni mě uctívají jako velmi inteligentního a v pizzerii mám padesátiprocentní slevy. Dobře, přesně takhle to není. Jediné, co je pravda, je fakt, že jsem velmi starý a vážený. Dobrá, jsem jenom starý. Fajn, nejsem ani starý. Jsou mi čtyři roky, což je pro tučňáky asi tolik, jako třicet let pro jistý druh opic, zvaný Člověk. A právě vzhledem k mému mládí nejsem vůbec ničím výjimečný. I když si nalepím umělé vousy, tak se mi ostatní posmívají, že jsem mladík, co nic nedokázal. A pak je tu mé jméno. Když jsem byl malý, spolužáci se mi kvůli němu dost smáli. Vymysleli si takovou říkačku: „Emanuel se rozbulel!“.
Taková pitomost - vždyť to má jen jeden verš a ani se to pořádně nerýmuje, mohli byste si říct. Pro můj vývoj to ale mělo zásadní vliv. Začal jsem nenávidět své jméno a, jak říkal můj školní psycholog: „Máš touhu být něco víc než tví spolužáci, snažíš se být slavný, Emanuele Směšný!“. Jak vidíte, moc mi nepomohl, v tomhle měl ale pravdu. Dnes si nechávám říkat EKG a mým životním cílem je získat tu čepici z testovací oslavy. Bohužel jsem tehdy ještě nebyl na světě a nemohl jsem si ji vzít. Ale až ji dostanu…! Všichni se za mnou budou ohlížet a říkat: „Podívejte se, to je rarita, nosit něco takového! To bych taky chtěl.“. Možná mě uvidí i nějaký můj bývalý spolužák a zbledne závistí.
JIŽ BRZY
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Ecce Eudyptes

Příspěvek od Valada06 »

To vypadá na úplně nový příběh. Už se těším. :)
Obrázek
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Ecce Eudyptes

Příspěvek od mv100 »

Valada06 píše:To vypadá na úplně nový příběh.
Přesně tak ;) !
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od mv100 »

Kdy má vyjít první díl seriálu Ecce Eudyptes?
1. Dnes nebo zítra!

2. Poté co skončí 4. řada Agentských příběhů

3. Někdy v dubnu nebo květnu

Hlasujte zde: http://www.agentskepribehy.8u.cz/eudyptes-anketa
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
Odpovědět