Univerzita pro příšerky

Co se koná na Clubu Penguin
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Chubbop »

Ccdn píše:Tak mě párty docela zklamala. Sice je párty katalog kde se dá sehnat spousta itemů (i pro nemembery), ale to je asi tak všechno. Výzdoba je jen v některých místnostech, minihra po chvilce začne nudit (alespoň mě přestává bavit tak po 5. kole) a jinak na párty není jiná možnost zábavy.

Nové párty už podle mě nejsou to co bývaly a Disney jde hlavně o reklamu a peníze. Uvidíme jak dopadne SW party.
Musím na to reagovat slovy, že na dřívějších párty nešlo dělat vůbec nic. Teď jsou ty párty alespoň nějakým způsobem interaktivní (přijdeš na parket a začne hrát hudba). Kromě toho začaly být populární minihry na párty (mě osobně tahle baví, mám rád hopsačky a dokud se nedostanu přes ten vrtulník tak toho nenechám).
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Ccdn »

Ano, v tom všem máš určitou pravdu. Možná je to mojím věkem, možná pouze nostalgie.
John2048
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 68
Registrován: úte 15. kvě 2012 20:07:33

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od John2048 »

Já jsem si vybral OK a ROR nemůžu se rozhodnout tak to střídám.
No ta párty se mi líbí ale mohlo by být víc vyzdobených místností sice jsou tam nějaké na víc ale těším se na SW party ale kdyby byla indiana jones párty a vyndávali by vám srdce a říkali kalima tak to by bylo docela hnusný.MU je hrozně dobrá párty možná i nejlepší ale všechny jsou dobrý ale vadí mi na Mu že je to zase taková reklama na film. :( ale prost at´žije Ok a ROR.
PS prominte že jsem psal o SW a indiana Jonsevi.
Dominik Daniel
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 70
Registrován: úte 11. pro 2012 16:36:36

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Dominik Daniel »

Kromě toho začaly být populární minihry na párty (mě osobně tahle baví, mám rád hopsačky a dokud se nedostanu přes ten vrtulník tak toho nenechám).[/quote]

Aj mna bavia hry s tipom hopsačiek.
Mám rád zvieratá a pufflov ale hlavne bieleho pufla :D
Odpovědět