Nenávist!

Projev svou tvořivost
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

Toto je nový příběh!
Budou bývat i speciály, odkaz zde viewtopic.php?f=14&t=1752

Všichni žili spokojeně v klidu a míru, ale jednoho dne…

1,Poznání
Gary: „Ahoj jak se jmenuješ?”
Zol: „Zol.”
Gary: „A co potřebuješ Zole?”
Zol: „Dům.”
Gary se podíval na Zola a řekl: „Tady máš klíče od 999 domu, ale pozor! Je to strašidelný dům, ale jiný zrovna není volný.”
Zol: „Nevadí. Dáš mi ty klíče?”
Gary zoufale odpověděl: „Ano”
Zol: „ Díky.” Zol se podíval na obrázek visící na zdi a odpověděl: „Já jsem bývalý spolužák Senseie.”
Gary se zatvářil podezíravě, ale nic neřekl.
Zol odešel.
Gary se vydal k Senseiovi zeptat se ho na Zola.
Otevřel dveře a zavolal: „Sensei!”
Nic se neozvalo. Gary prozkoumal všechny elementy, ale nikde nikdo. Jen nepříjemný vzkaz...
Naposledy upravil(a) Renzotom dne sob 14. pro 2013 19:02:36, celkem upraveno 2 x.
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

2,Kdo jsi?
Na vzkazu bylo napsáno:Jdu tam, jsi zrádce!
Gary se zamyslel a přemýšlel kam Sensei mohl jít. Nic ho nenapadlo a tak šel k Rookie.
„Rookie!” Zakřičel Gary.
Rookie si vařil čaj, ale otočil se a zeptal se: „Co potřebuješ Gary?”
Gary smutně řekl:„Nevíš, kde je Sensei?”
Rookie odpověděl:„Řekl, že jde na Sněžnou horu.

Sensei zavolal:„Si tady Gary?”
Z jeskyně se ozvalo:„Ano! Sedni si!
Sensei se zamyslel jestli to je Gary, ale poslechl. Najednou uslyšel hluk. Chtěl si stoupnout, ale nešlo to. Sensei zavolal:„Proč si mě tu přilepil?” Pod Senseiem byla pryskyřice.
Sensei spatřil lavinu a zavolal:„Pomoc Gary!”
Z jeskyně se ozvalo:„Já nejsem Gary!”
Sensei zavolal:„Pomoc mi!”
Najednou z jeskyně vyšel Zol a řekl: „Ne!”
Lavina se zřítila. Zol se ďábelsky zasmál
a řekl:„Pomsta bude sladká!”

Pokračování ještě dnes.
Naposledy upravil(a) Renzotom dne pát 20. pro 2013 14:38:39, celkem upraveno 1 x.
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

3, Řekl ti zrádce!
Druhý den ráno chodil Gary po městě a přemýšlel.
V tu chvíli potkal Zola.
Zol mu řekl:„Nedáš si zákusky a čaj?”
Gary mu odpovědel:„Tak jo”
Zol ho zavedl k sobě.
Otevřel dveře od domu, uvařil čaj, vytáhl zákusky a posadil se na křeslo.
Zol se zeptal:„Co tě trápí?”
Gary mu řekl:„Sensei mi napsal, že jsem zrádce.”
Zol mu řekl:„Náhodou si dobrý.”
Gary mu odpověděl:„Dík”
„Vykašli se na něj.”Řekl Zol.
Gary odpověděl:„Byl to můj kamarád.”
Zol řekl:”Řekl ti zrádce!”
Gary se smutně zatvářil.
Zol pokračoval:„A to si přece kamarádi neříkají, nebo jo?”
Gary řekl:„Máš pravdu”
Gary odešel domů.
Druhý den ráno se Gary bavil s Rookie.
„Měli bychom ho jít hledat!”Řekl Rookie.
Gary řekl:„Asi máš pravdu.”
V tu chvíli do rozhovoru vstoupil Zol, který se zrovna procházel po ostrově.
„Proč byste ho zachraňovali? Umí přece bojové umění!”Řekl Zol.
Rookie řekl:„To je jedno.”
Zol se naštval a zvýšeným hlasem řekl:
„Umí se snad o sebe postarat sám, ne?!”
Rookie řekl Garymu:„Tak půjdeme?”
Zol pocítil velkou hrozbu.
„Mám nového nepřítele.”Řekl si v duchu.
„Gary musí na Senseie zapomenout!”
Řekl si ještě jednou v duchu.
Rookie si šel pro výbavu na lezení po skále.
„Mám nový plán!”Řekl si Zol sám pro sebe.

Pokračování příště…
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

4,Brain box
Gary byl ve svém domě, když v tom uslyšel alarm. Zol se vloupal Garymu do jeho vědecké místnosti a hledal brain box, aby zhypnotizoval Rookieho.
Gary přiběhl do základny a viděl rozbité okno.
Rookie doběhl za Garym a rozhlídl se po vědecké místnosti.
Gary řekl:„Musím tu zůstat.”
Rookie mu odpověděl:„Já se vypravím Senseie hledat.” Rookie si šel vzít lano, ale najednou spatřil Zola. „Tady máš speciální helmu s baterkou.” Rookie odpověděl:„Já už mám helmu s baterkou.” Zol zvýšeným hlasem řekl:„Tahle je speciální!”Rookie ji vzal Zolovi z ruky a nasadil si ji na hlavu. Zol na nic nečekal a vytáhl z kapsy ovladač a stiskl tlačítko. Zol mu řekl:„Dej všem na hlavu tyto helmy!” Zhypnotizovaný Rookie řekl:„Ano, můj pane!”Rookie šel na náměstí do zverimexu. Zol šel za Garym a řekl mu:„Znám jednu věc, která tě rozveselí. ” Gary se zeptal:„Jakou?” „Kovbojský klobouk.” Řekl Zol.
Gary si nasadil kovbojský klobouk a Zol stiskl tlačítko. Zol řekl zhypnotizovanému Garymu:„Vyrob mi sídlo! Nedobytné!”
Gary přikývl. Rookie přivedl PH. Zol nakázal PH:„Ať pufflové kopají zlato!”
Pokračování příště…
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

5, Já ti dám bábu!
Zol si užíval svého rozkazování. „Rookie! Přines mi nějaký nápoj!”
Rookie přinesl horkou čokoládu. „Takový hnus nechci!” A hodil ji po Rookiem.
Rookie se hodně popálil. Najednou začal pípat alarm. „Co se děje?” Zeptal se Zol Garyho. „Vylil si do elektřiny horkou čokoládu!” Zařval Gary. „Co si to dovoluješ na mě řvát?!” Zařval ještě víc Zol.
„Bábo Arcticová přines utěrku a utři to!” „Jsem teta Arcticová.” Řekla naštvaně a šla pro utěrku. „Dones ještě smeták a zameť tu, utři prach, vysaj a vytři!” Řekl Zol.
Teta Arcticová se zamračila, ale poslechla.
„A vynes koše!” Zařval ještě Zol.
Vyšel ven z jeho sídla. „Tak pracuj Rory! Na co čekáš?” Řekl Zol. Zol uviděl, že teta Arcticová vysypala venku koš. „Co to děláš, bábo?” Teta Arcticová přišla k němu a řekla:„Jsem teta Arcticová!” Zol se zasmál a řekl:„Bába” Rozesmál se Zol. Teta Arcticová to nevydržela a dala mu facku. Zol zakopl o kámen za ním a spadl do cementu. „Co si to dovoluješ?” „To co ty ” Odpověděla mu teta Arcticová. Všichni se rozesmáli. Zol si připadal strašně. „Odveďte ji do vodního drapáku.” Nakázal jim Zol, ale všichni se dál smáli. Zol řekl:„Tak bude to?!” Rory chytil tetu Arcticovou a odvedl ji tam. Jak přišel, řekl mu Zol: „Možná z tebe udělám zástupce, ale teď se jdu umýt.
Pokračování příště…
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

6,Sensei
Po tom, co se zřítila lavina se Sensein rozhodl ubytovat v jeskyni. K jídlu si každý den lovil ryby. Sensei byl odhodlán zničit Zola. Dlouho přemýšlel, kdo to byl, ale nic ho nenapadlo.
Každou noc se zakryl slámou. Sensei si každý den chodil i pro vodu. Vyrobil si ze dřeva kyblík, protože našel v lese liány. Svázal dřevo a liány a vznikl kýbl. Sensei každý den trénoval, posiloval a běhal. Sensei věděl, že Zol bude chtít získat celé club penguin, ale věděl, že on je jediný kdo ho může zachránit.
Každý večer hledal v myšlenkách toho záhadného může, ale nenašel ho. Sensei si řekl, že půjde ráno na pláž.
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Nenávist!

Příspěvek od mv100 »

Ahoj,
v tvém příběhu jsem našel trochu chyb... No, budu upřímný. HODNĚ chyb. Takže jsem se rozhodl, že ti je ukážu a vysvětlím, jak je neopakovat. Neber to nějak osobně, jen chci, aby se tvé dokumenty daly číst.
1. kapitola
Gary: „Ahoj jak se jmenuješ?”
Zol: „Zol.”
Raději nepoužívej jména před uvozovkami. Dvakrát, třikrát možná, ale v celé kapitola to vypadá divně. Tahle konkrétní scéna by možná lépe vypadala takhle:
„Ahoj jak se jmenuješ?” zeptal se Gary.
„Zol,” odpověděl cizí tučňák.
Tady máš klíče od 999 domu, ale pozor! Je to strašidelný dům,
Spíš takto:
Tady máš klíče od domu 999, ale pozor! (...)
To, že je iglú 999 strašidelné, nemá v příběhu žádný další význam (alespoň si to myslím), takže není potřeba to tam psát.
Gary zoufale odpověděl: „Ano”
Zol: „Díky.” Zol se podíval na obrázek visící na zdi a odpověděl: „Já jsem bývalý spolužák Senseie.”
Proč Gary odpověděl zoufale? Nedává to smysl. A Zol odpověděl... na odpověď? A jakou má souvislost strašidelný dům a to, že je Zol bývalý spolužák Senseie? To, jak Gary prozkoumal elementy, už je jen třešničkou na dortu.

2. kapitola
Jdu tam, jsi zrádce!
Kdo je zrádce? Vím, že se to vysvětlí v další kapitole, ale tohle není případ, kde se může vysvětlovat až potom.
Gary se zamyslel a přemýšlel kam Sensei mohl jít. Nic ho nenapadlo a tak šel k Rookie.
Zamyslel a přemýšlel. To jsou vlastně dvě velmi podobná slova, jako třeba hnojit hnojem, pít pití nebo jíst jídlo. Jméno Rookie by se mělo v češtině skloňovat, i když to není povinnost. (Navíc to vypadá, že k Rookiemu šel proto, že nevěděl, kam šel Sensei. Ale proč zrovna k němu?) Celý řádek by tedy měl vypadat:
Gary přemýšlel o tom, kam mohl Sensei jít. Nic ho nenapadlo, a tak šel k Rookiemu.
Rookie si vařil čaj, ale otočila se a zeptal se (...) Si tady Gary?
Otočil. Jsi.
Zol se ďábelsky zasmál
a řekl:„Pomsta bude sladká!”
Zbytečně na dva řádky. Proč se mstí Senseiovi? Když jsi to nevysvětlil doteď, tak je na to místo v další kapitole, ale to jsi neudělal.

3. kapitola
„Měli bychom ho jít hledat!”Řekl Rookie.
Jasně, že mají hledat Senseie, ale z bezprostředního okolí této věty to nepoznáš. +Mezera za přímou řečí a malé ř.

Zol je stále velká záhada. Hodil by se alespoň náznak toho, kdo to vlastně je. A proč manipuluje lidmi (tučňáky)? Proč tak nenávidí Senseie? A nestav celou kapitolu na přímé řeči.

4. kapitola
Tady nebudu psát ukázku, text se vztahuje k celé kapitole. Rookie veděl, že někdo ukradl něco z laboratoře, a přesto jde právě teď hledat Senseie? A ani on není tak hloupý, aby si jen tak vzal od tučňáka-neagenta "speciální helmu s baterkou", která vypadá jako Herbertův vynález.

5. kapitola
V kapitole se skoro nic neděje, jinak se tam až na gramatické chyby nedá nic moc vytknout.

6. kapitola
Dlouho přemýšlel, kdo to byl, ale nic ho nenapadlo.
Takže... Zol nenávidí Senseie a Sensei chce zničit Zol? A i přes tento "vztah" Senseie neví, kdo vlastně Zol je?

To je asi všechno. Je taky třeba, abys trochu zapracoval na gramatice - malá, velká písmena, čárky, uvozovky... Jako třeba tady:
(...)bude chtít získat celé club penguin
Celý Club Penguin, ne celé club penguin!

Tak se na to podívej. Já taky nejsem neomylný, jen ti chci pomoct :)
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

Podrobnosti
mv100 píše:Ahoj,
v tvém příběhu jsem našel trochu chyb... No, budu upřímný. HODNĚ chyb. Takže jsem se rozhodl, že ti je ukážu a vysvětlím, jak je neopakovat. Neber to nějak osobně, jen chci, aby se tvé dokumenty daly číst.
1. kapitola
Gary: „Ahoj jak se jmenuješ?”
Zol: „Zol.”
Raději nepoužívej jména před uvozovkami. Dvakrát, třikrát možná, ale v celé kapitola to vypadá divně. Tahle konkrétní scéna by možná lépe vypadala takhle:
„Ahoj jak se jmenuješ?” zeptal se Gary.
„Zol,” odpověděl cizí tučňák.
Tady máš klíče od 999 domu, ale pozor! Je to strašidelný dům,
Spíš takto:
Tady máš klíče od domu 999, ale pozor! (...)
To, že je iglú 999 strašidelné, nemá v příběhu žádný další význam (alespoň si to myslím), takže není potřeba to tam psát.
Gary zoufale odpověděl: „Ano”
Zol: „Díky.” Zol se podíval na obrázek visící na zdi a odpověděl: „Já jsem bývalý spolužák Senseie.”
Proč Gary odpověděl zoufale? Nedává to smysl. A Zol odpověděl... na odpověď? A jakou má souvislost strašidelný dům a to, že je Zol bývalý spolužák Senseie? To, jak Gary prozkoumal elementy, už je jen třešničkou na dortu.

2. kapitola
Jdu tam, jsi zrádce!
Kdo je zrádce? Vím, že se to vysvětlí v další kapitole, ale tohle není případ, kde se může vysvětlovat až potom.
Gary se zamyslel a přemýšlel kam Sensei mohl jít. Nic ho nenapadlo a tak šel k Rookie.
Zamyslel a přemýšlel. To jsou vlastně dvě velmi podobná slova, jako třeba hnojit hnojem, pít pití nebo jíst jídlo. Jméno Rookie by se mělo v češtině skloňovat, i když to není povinnost. (Navíc to vypadá, že k Rookiemu šel proto, že nevěděl, kam šel Sensei. Ale proč zrovna k němu?) Celý řádek by tedy měl vypadat:
Gary přemýšlel o tom, kam mohl Sensei jít. Nic ho nenapadlo, a tak šel k Rookiemu.
Rookie si vařil čaj, ale otočila se a zeptal se (...) Si tady Gary?
Otočil. Jsi.
Zol se ďábelsky zasmál
a řekl:„Pomsta bude sladká!”
Zbytečně na dva řádky. Proč se mstí Senseiovi? Když jsi to nevysvětlil doteď, tak je na to místo v další kapitole, ale to jsi neudělal.

3. kapitola
„Měli bychom ho jít hledat!”Řekl Rookie.
Jasně, že mají hledat Senseie, ale z bezprostředního okolí této věty to nepoznáš. +Mezera za přímou řečí a malé ř.

Zol je stále velká záhada. Hodil by se alespoň náznak toho, kdo to vlastně je. A proč manipuluje lidmi (tučňáky)? Proč tak nenávidí Senseie? A nestav celou kapitolu na přímé řeči.

4. kapitola
Tady nebudu psát ukázku, text se vztahuje k celé kapitole. Rookie veděl, že někdo ukradl něco z laboratoře, a přesto jde právě teď hledat Senseie? A ani on není tak hloupý, aby si jen tak vzal od tučňáka-neagenta "speciální helmu s baterkou", která vypadá jako Herbertův vynález.

5. kapitola
V kapitole se skoro nic neděje, jinak se tam až na gramatické chyby nedá nic moc vytknout.

6. kapitola
Dlouho přemýšlel, kdo to byl, ale nic ho nenapadlo.
Takže... Zol nenávidí Senseie a Sensei chce zničit Zol? A i přes tento "vztah" Senseie neví, kdo vlastně Zol je?

To je asi všechno. Je taky třeba, abys trochu zapracoval na gramatice - malá, velká písmena, čárky, uvozovky... Jako třeba tady:
(...)bude chtít získat celé club penguin
Celý Club Penguin, ne celé club penguin!

Tak se na to podívej. Já taky nejsem neomylný, jen ti chci pomoct :)
Ok příště si dám pozor. K té druhé kapitole Jdu tam, jsi zrádce! To mu nechal vzkaz Sensei.
Na vzkazu bylo napsáno:Jdu tam, jsi zrádce!

To s tím Rookiem, budu ho skloňovat a nevím proč k němu, prostě mě napadl Rookie zrovna.
A když si přečtěš tak to dává smysl, protože kdyby šel k Tetě Arcticové, tak ta by neměla horolezecké předměty.


K tamtomu dneska se dozvíte celou pravdu kdo Zol je, a rozpoutá se velký boj. Sensei s Rockhopperem budou chtít zachránit ostrov.

Za tu mezeru sorry.

On chtěl Senseie zabít, proto ho Sensei chce zničit.

A dík za radu, jsem celkem rád že jsi mi poradil a příště to bude lepší.
Je to můj první příběh.
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

Exkluziv toho co se dnes stane!
Sensei najde Rockhoppera. Pojedou na moři! Dojedou na CP a dozvíte se kdo je Zol.
A ke speciálu, musel jsem ho změnit, protože musí navazovat na konec této série a na začátek nové. Uvidíte kdo bude hlavní postavou příští dlouhé série!!!
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

7, Rockhopper
Sensei se vydal na pláž, když najednou spatřil velkou loď. Sensei se tam tajně vplížil.
Najednou se ozvala rána. Sensei se lekl, ale nic ho neodradilo tu loď prozkoumat.
Sensei vešel na loď. Sensei věděl, že tu loď zná. Otevřel podpalubí a schoval se za skříň, která byla u vchodu. Záhadný muž za stolem naříkal.
Sensei se rozběhl a za stolem uviděl Rockhoppera. „Ztroskotal jsem tady.” řekl Rockhopper. Najednou se loď začala potápět. Sensei popadl Rockhoppera. Rockhopper zařval „ÁÁ!” Sensei se na něj podíval. „Bolí mě noha!” řval dál Rockhopper. Sensei ho opatrně vynesl ven. „Zachraň loď!”řekl mu Rockhopper. Sensei ho ošetřil. „Musíme opravit loď.” dodal Rockhopper. Sensei ji opravil.
Pokračování příště…
Odpovědět