Nenávist speciály

Projev svou tvořivost
Huosma
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 36
Registrován: pát 09. srp 2013 10:28:58
Bydliště: Novojičínsko

Re: Nenávist speciály

Příspěvek od Huosma »

Nenávist speciál-Apríl

Apríl

Tučňáci letěli z dovolené domů. ,,Přestaly fungovat motory, sedněte si a připásejte se” oznámil pilot. Tučňáci se strašně báli, ale po chvilce pilot zařval do mikrofónu ,,APRÍL”. Někoho to pobavilo, jiní málem strachem omdleli. ,,Omlouvám se těm, kteří málem omdleli, byl to ode mně dost krutý vtip, sorry" řekl pilot. Letadlo naštěstí dorazilo na ostrov v pohodě. Tučňáci během dovolené zapoměli na Tuska, ale jak dorazili na ostrov zase si na něj vzpoměli. Ostrov nebyl poničený, neboť Tusk trénoval v Doju. ,,Za 10 minut se prosím dostavte do mého iglů, chci vás seznámit s novým plánem" řekl Huosma.
Po 10 minutách:
,,Jelikož je dnes Apríl, tak zkusíme nějak napálit Tuska, každý nápad bude dobrý” poznamenal Huosma.
,,Mám plán. Chtělo by to před dveře Doja dát velkou teleportovací bednu a na Dojo vyvěsíme plakát, na kterém bude napsáno: ,,Miluji tučňáky a nesnáším mrože, Tusk.” Teleportovací bedna ho přenese do místnosti, kde bude takových beden deset. Devět beden ho přenesou do jiných světů, kde budou pro něj připraveny trapé úkoly, ale bohužel jedna bedna ho přenese před Dojo. Mezitím jak bude Tusk v jiných světech, tak vyvěsíme na Dojo plakát s nápisem: APRÍL.” řekl Treska. ,,Výborně Tresko super nápad.” řekl Huosma
Po chvíli:
Tučňáci se sešli u Doja. Rychle vyvěsili plakát ,,Miluji tučňáky a nesnáším mrože,Tusk.” Před dveře Doja dali teleportovací bednu a řvali ,,Tusk má rád tučňáky a mrože ne.” Tusk vylezl z Doja a naštvaně řval ,,Já nemám rád tučňáky.” ,,Ale máš, napsal jsi to na Dojo” odpověděli tučňáci. Tusk se podíval na plakát, zakopl a než spadl do bedny zařval: ,,To není moje písmo!”...
O několik hodin později:
Tusk našel bednu, která ho přesunula před Dojo, na kterém bylo napsáno: APRÍL.
Tusk se rozčílil a šel trénovat Card-Jistu, aby tučňáky porazil. Obrázek
Huosma
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 36
Registrován: pát 09. srp 2013 10:28:58
Bydliště: Novojičínsko

Re: Nenávist speciály

Příspěvek od Huosma »

Doporučuji si přečíst:10, Tuskova 1. světová válka

Nenávist speciál-Oslava Renzotomova vítěztví
Rockhopper dostal zprávu o hrdinovi Renzotomovi, proto se rozhodl, že navštíví ostrov, setká se s Renzotomem, pogratuluje mu k vítězství a doveze tučňákům nějaký dárek. „Co bych tučňákům dovezl” říkal jsi pro sebe. Vyrazil do přírody, prošel polovinu ostrova. Najednou potkal PH. „Co tady děláš?” zeptal se Rockhopper. „Biologičtí vědci mi poslali zprávy, že uviděli v přírodě psí a kočičí puffly, a tak jsem se je vydala hledat.” odpověděla PH. „A co tady děláš ty?” zeptala se PH. „Musím najít pro tučňáky nějaký dárek.”odpověděl Rockhopper. „Mohli bychom ty puffly chytit a dovést je tučňákům jako dárek.” řekla PH. Rockhopper s PH nastražili sítě, ve kterých byly pufflí očka, a odešli. Po třech hodinách přišli, aby zkontrolovali sítě. V sítích byly oranžové koťátka a modrá šťěňátka. Jak je Rockhopper s PH uviděli byli tak překvapení, protože tohle ještě nikdy neviděli. Po týdnu přijel Rockhopper na ostrov. Všichni tučňáci přišli na pláž. „Zdravím vás tučňáci, je mezi vámi Renzotom, pokud ano, ať přijde na palubu.” řekl Rockhopper. Renzotom přišel na loď. „Gratuluji k poražení Tuska, tady máš klíč, kterým odemkneš tuto bednu, je v ní dárek pro všechny tučňáky .” řekl Rockhopper. „Děkuju.” odpověděl Renzotom a odemkl bednu. Otevřel bednu a z ní se rozběhli pufflí pejsci a pufflí koťátka.
Tučňáci se radovali, adoptovali si pufflíky a oslavovali výhru nad Tuskem.



Obrázek

Obrázek
Odpovědět