Bezmemberský hráč

Uživatelský avatar
Klofoun
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 64
Registrován: pon 14. dub 2014 20:34:54

Re: Bezmemberský hráč

Příspěvek od Klofoun »

Já sice member jsem ale chci vám něco napsat.Doufám že mě pochopíte.Znám pár lidí kteří membry nikdy nebyli.Jedna z nich která hraje od pravěké párty,se dívala na puffly a nejvíc se jí líbí žlutý.Chvíli to vypadalo ,že bude member,ale nakonec to přišlo jejím rodičům drahé.Ve škole se bavíme o tom co děláme ve hře.A prý naprogramovala hru kde chodíte s žlutým pufflem. :DD Něco jako pengu.(asi)Nebo třeba kikus6111,ale to znáte.Já vám do toho nechci kecat,ale měsíc je měsíc.Kdybych já sháněla membra tak bych ho nesháněla pro sebe.Dala bych ho někomu ,koho by potěšil víc.Kdybych neměla toho membra co mám,tak bych ho chtěla ,protože můžete si koupit puffly potom hrát hry koupit oblečení...měsíc uplyne a zbyde pár pufflů.Stojí to za to. :) Ať to stojí 119,-kč nebo 999,- je to fajn.Přeju vám hodně štěstí.I když nevyhrajete nic si z toho nedělejte.V soutěži to chci zkusit a někomu membra věnovat.
-Klofoun
Podepsán Klofoun
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Bezmemberský hráč

Příspěvek od Chubbop »

Díky všem zúčastněným. Tato soutěž byla ukončena a po velmi dlouhém váhání a opakovaném pročítání všech příspěvků jsem se rozhodl udělit membership uživateli Lensar. Blahopřeju. Kontaktuj mě prosím přes SZ.
Obrázek
Zamčeno