K.Č.A.S.A. - Agentská Agentura

Wizardy
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. dub 2010 20:08:11

K.Č.A.S.A. - Agentská Agentura

Příspěvek od Wizardy »

Vítejte budoucí Agenti!
K.Č.A.S.A.(Klub Českých A Slovenských Agentů) je Agentská Agentura, která se zabývá bojem se zlem a ochranou Clubu Penguin.

Hra probíhá jednak na fóru a jednak ve flashových animacích vytvořených speciálně pro tuto hru.



Vchod do naší základny je střežen TAJNÝM KÓDEM. Jinak by se tam mohl dostat každý, přecijen ošálit Oční Scan není takový problém.
TAJNÝ KÓD, KTERÝ VÁS VPUSTÍ DO HQ A DOVOLÍ VÁM SE PŘIHLÁSIT DO AGENTURY VÁM MUSÍ SDĚLIT NĚKDO Z NAŠICH AGENTŮ!
Agenti, vybírejte s rozvahou koho vpustíte do našich řad. Mohl by to být Texplemský špeh!


K REGISTRACI DO HRY POTŘEBUJETE HESLO. TO VÁM SDĚLÍ NĚKTERÝ Z NAŠICH AGENTŮ(POZNÁTE JE PODLE ODZNAKU). MNĚ NEPIŠTE, JÁ VÁM HO NEPROZRADÍM!
Wizardy
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. dub 2010 20:08:11

Re: K.Č.A.S.A. - Agentská Agentura

Příspěvek od Wizardy »

Brzy očekávejte nově HQ, nové vstupy, nové věci a nové vysílačky. A hlavně, nové mise! K.Č.A.S.A. UPGRADUJE
Wizardy
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. dub 2010 20:08:11

Re: K.Č.A.S.A. - Agentská Agentura

Příspěvek od Wizardy »

PROSÍM VŠECHNY AGENTY ABY SI DALI NĚKAM DO PODPISU NEBO AVATARU KLIDNĚ I ÚPLNĚ MALÝ ODZNAK. POKUD NEMÁTE ODZNAK( = NEPOSLAL JSEM VÁM HO I KDYŽ JSTE SE REGISTROVALI V HQ), NAPIŠTE MI SOUKROMOU ZPRÁVU. DOUFÁM, ŽE TOTO TROCHU POMŮŽE S VYHLEDÁVÁNÍM AGENTŮ ZA ÚČELEM PŘIHLÁŠENÍ. ;)

Připravuji poslední úkol První Mise, po kterém bude následovat kompletní UPGRADE celé K.Č.A.S.A. Měl by být hotový do konce týdne.
Wizardy
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. dub 2010 20:08:11

Re: K.Č.A.S.A. - Agentská Agentura

Příspěvek od Wizardy »

Knedlik - Zajímavý nápad. Určitě vám, jakožto Agentům, povoluji zadávat nováčkům tyhle malé testy. Přecijen, nemůžou to mít tak jednoduché :DD

Všichni jste Agenti. Jako takoví byste se neměli hádat ale spolupracovat. Copak jste nečetli agenstké zásady? Bylo v nich někde napsáno, že si máte nadávat za to že někdo použil vykřičník navíc?

Všem svým Agentům naprosto důveřuji. Věřím, že možnosti, které získáte, nebudete zneužívat ve svůj prospěch ale naopak je použijete ve prospěch ostatních. Podporuji inovativnost a nové nápady. Pokud vás napadne něco nového a zábavného, určitě se to nebojte říct. Třeba zlepšíte hru i ostatním. :)
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: K.Č.A.S.A. - Agentská Agentura

Příspěvek od janka24 »

Ja mám nápad! Čo keby sme mali robiť misie vo dvojiciach? Budeme si písať cez SZ nové poznatky! Keď teda máme navzájom spolupracovať!

Obrázek
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: K.Č.A.S.A. - Agentská Agentura

Příspěvek od caterpie99 »

dobrej napad
Samko
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 628
Registrován: sob 24. dub 2010 13:01:30
Kontaktovat uživatele:

Re: K.Č.A.S.A. - Agentská Agentura

Příspěvek od Samko »

kam zmizol môj príspevok???
Som K.Č.A.S.A. agent
(nefunguje mi odznak)
Obrázek
Obrázek
Pls klik
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: K.Č.A.S.A. - Agentská Agentura

Příspěvek od janka24 »

Samko píše:kam zmizol môj príspevok???
Nie len tvoj, Wizardy zmazal všetky príspevky ktoré neboli jeho.

Obrázek
Samko
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 628
Registrován: sob 24. dub 2010 13:01:30
Kontaktovat uživatele:

Re: K.Č.A.S.A. - Agentská Agentura

Příspěvek od Samko »

aha
tak ho sem teda napíšem ešte raz:
mám nápad. keď budeme novým agentom posielať heslo, mohli by sme im najprv dať hádanku, aby sme zistili či no nie je texplem
Som K.Č.A.S.A. agent
(nefunguje mi odznak)
Obrázek
Obrázek
Pls klik
Wizardy
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. dub 2010 20:08:11

Re: K.Č.A.S.A. - Agentská Agentura

Příspěvek od Wizardy »

Wizardy vám maže příspěvky protože se hádáte a spamujete.
Zamčeno