liga sleed racing

Zde si můžete prohlédnout soutěže, které již proběhly, nebo nebyly dokončeny.
Zamčeno
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Ceny

Příspěvek od Šaman »

Anorijet píše:
Šaman píše:
Anorijet píše:Knedlik bude hrát s Tepličákem a když vyhraje Knedlik tak platí i ta výhra nad Lilly. Když vyhraje Tepličák tak to Knedlikovo vítězství nad Lilly neplatí.
to byla poslední kapka - cenu nedám. Organizace je chaotická a pořadatelé nepřípustně zasahují do soutěže.
a jak? No nic!!!! Lidi máte smůlu. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
všechny moje námitky jsou zde v tématu. Zapoměl jsi už, jak třeba měl najednou zase hrát už vypadnutý Vindou, který 2x prohrál? A dnes zase něco. Ale bylo toho víc.
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: liga sleed racing

Příspěvek od Anorijet »

Řikam že maj smůlu.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: liga sleed racing

Příspěvek od janka24 »

Anorijet píše:Řikam že maj smůlu.
Nie oni, ty máš smolu. Teraz sa ti do nejakej tvojej súťaže už nikto neprihlási.
Mimochodom do Sled Racingu by som sa už nikdy v živote neprihlásila, ako písal banned, CP určí kto vyhrá, ak nikto nespadne...

Obrázek
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: liga sleed racing

Příspěvek od Anorijet »

janka24 píše:
Anorijet píše:Řikam že maj smůlu.
Nie oni, ty máš smolu. Teraz sa ti do nejakej tvojej súťaže už nikto neprihlási.
Mimochodom do Sled Racingu by som sa už nikdy v živote neprihlásila, ako písal banned, CP určí kto vyhrá, ak nikto nespadne...
Oni tady bojují o cenu a když už jsou v semi-finále zjistěj, že neni cena. A navíc když jezdí ze strany na stranu tak jsou rychlejí. Já jsem vybral tu těžší trať a jednoduché to opravdu není.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Ceny

Příspěvek od Šaman »

Anorijet píše:
janka24 píše:
Anorijet píše:Řikam že maj smůlu.
Nie oni, ty máš smolu. Teraz sa ti do nejakej tvojej súťaže už nikto neprihlási.
Mimochodom do Sled Racingu by som sa už nikdy v živote neprihlásila, ako písal banned, CP určí kto vyhrá, ak nikto nespadne...
Oni tady bojují o cenu a když už jsou v semi-finále zjistěj, že neni cena. A navíc když jezdí ze strany na stranu tak jsou rychlejí. Já jsem vybral tu těžší trať a jednoduché to opravdu není.
nechápu proč fňukáš, cenu jsi měl jen ty ve svých rukách a já tě třikrát varoval. Připadá mi, jako bys to sváděl na mě, že není cena, ale já ji přece nedám do soutěže, která je neprůhledná a ovlivňovaná pořadatelem. A ještě před soutěži jsem ti jasně napsal, že cenu dám jen když vše proběhne hladce.
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: liga sleed racing

Příspěvek od Anorijet »

1. Nefňukám
2. Cenu jsem ve svích rukách měl, ale soutěžící si za to taky mohli, kdyby byli aktivní na žádný chyby ani není čas.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Knedlik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: úte 13. dub 2010 19:58:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: liga sleed racing

Příspěvek od Knedlik »

Anorijet píše: 2. Cenu jsem ve svích rukách měl, ale soutěžící si za to taky mohli, kdyby byli aktivní na žádný chyby ani není čas.
Ale s pardonem někdo furt nesedí jen u pc :/
Obrázek
Zamčeno