Minecraft

Minecraft a vše kolem něj.
Odpovědět
ajo33766

Re: Minecraft

Příspěvek od ajo33766 »

batman12 píše:Tak toto by som nikdy nepovedal že sa to dá...
OBSIDIAN SA DA ZNICIT BEZ DIA KRUMPACA!!!!!!!!
ale musíte mať mód singleplayer commands dajte pod seba obsidian stlacte T a napíšte: explode 285!!! a potom vam tobude lagovat ale do chatu napiste: killar. To by som nepovedal a inak sa chcem opytat: ake mate na MC mody? ja mam TooManyItems a Singleplayer commands
Si objavil Ameriku...Obsidian sa da znicit aj rukou len di NEDROPNE a trva to dlho.Potom sa da este rukou (a dropne ti) tak ze das /instantmine v single player commands....
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Minecraft

Příspěvek od batman12 »

ajo33766 píše:
batman12 píše:Tak toto by som nikdy nepovedal že sa to dá...
OBSIDIAN SA DA ZNICIT BEZ DIA KRUMPACA!!!!!!!!
ale musíte mať mód singleplayer commands dajte pod seba obsidian stlacte T a napíšte: explode 285!!! a potom vam tobude lagovat ale do chatu napiste: killar. To by som nepovedal a inak sa chcem opytat: ake mate na MC mody? ja mam TooManyItems a Singleplayer commands
Si objavil Ameriku...Obsidian sa da znicit aj rukou len di NEDROPNE a trva to dlho.Potom sa da este rukou (a dropne ti) tak ze das /instantmine v single player commands....
to s instantmine je stareeeeeeee........
ajo33766

Re: Minecraft

Příspěvek od ajo33766 »

batman12 píše:
ajo33766 píše:
batman12 píše:Tak toto by som nikdy nepovedal že sa to dá...
OBSIDIAN SA DA ZNICIT BEZ DIA KRUMPACA!!!!!!!!
ale musíte mať mód singleplayer commands dajte pod seba obsidian stlacte T a napíšte: explode 285!!! a potom vam tobude lagovat ale do chatu napiste: killar. To by som nepovedal a inak sa chcem opytat: ake mate na MC mody? ja mam TooManyItems a Singleplayer commands
Si objavil Ameriku...Obsidian sa da znicit aj rukou len di NEDROPNE a trva to dlho.Potom sa da este rukou (a dropne ti) tak ze das /instantmine v single player commands....
to s instantmine je stareeeeeeee........
A tvoj sposob je aky?Cisto novy?Boze moj.....Precitaj si radsej vsetky prikazy do SPC
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Minecraft

Příspěvek od batman12 »

Nainštaloval som si JogBox ty malí vlci sú hrozne zlatí :) ale strašne mi to laguje neviete co s tym?
ajo33766

Re: Minecraft

Příspěvek od ajo33766 »

Odinstalovat,u toho nic nepomaha,mozno optimine alebo optifog...
To laguje kazdemu,je tam prilis vela modov....U vacsich modov to robi,bud lepsi PC,odinstalov alebo tie dve programy hore co som pisal,mne napriklad Millieneria mod lagoval - uninstall...
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Minecraft

Příspěvek od Mise888 »

batman12 píše:Nainštaloval som si JogBox ty malí vlci sú hrozne zlatí :) ale strašne mi to laguje neviete co s tym?
Je to YogBox...ne JogBox to už to můžeš nazvat Jogurtovou krabicí...a nemusel sis z to nainstalovávat všechny mody protože Millerine či jak to je ten mod s vesničkami prostě zabírá moc místa...
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Minecraft

Příspěvek od batman12 »

Mise888 píše:
batman12 píše:Nainštaloval som si JogBox ty malí vlci sú hrozne zlatí :) ale strašne mi to laguje neviete co s tym?
Je to YogBox...ne JogBox to už to můžeš nazvat Jogurtovou krabicí...a nemusel sis z to nainstalovávat všechny mody protože Millerine či jak to je ten mod s vesničkami prostě zabírá moc místa...
ja som neinstaloval vsetky... ale idem odinstalovat a nainstalujem znovu to millenaire nedam
ajo33766

Re: Minecraft

Příspěvek od ajo33766 »

Yogbox neinstaluj podla mna,najlepsie si tie mody vybrat,ak chces poradim na skype.
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Minecraft

Příspěvek od batman12 »

ajo33766 píše:Yogbox neinstaluj podla mna,najlepsie si tie mody vybrat,ak chces poradim na skype.
Mne po castiach ked stahujem tak mi idú len TooManyItems a Singleplayer Commands ostatné mi krachnu MC
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Minecraft

Příspěvek od Valada06 »

Kdo by chtěl může si zajít na můj včera založený server,samozřejmě se nikomu nenutím,ale kdo by chtěl začít budovat server úplně od začátku,tak ho rád uvítám. ;)

SERVER JE PŘES Hamachi:

Název: Muj minecraf server2
Heslo: server12369

Kdo bude chtít může přijít
Obrázek
Odpovědět