Kongregate.com

Odpovědět
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Kongregate.com

Příspěvek od Mise888 »

Kongregate je stránka z mnoha hrama když si na Kongregate uděláte account(účet) tak můžete získávat pointy a ty jsou za badge badge jsou úkoly v hrách kterých můžete dosáhnout aby jste za ně dostali pointy jsou easy,medium,hard a impossible badge za easy je pět pointů za medium patnáct a za hard třicet a za impossible padesát pointů v multiplayer hrách jsou chaty kde jsou ostatní hráči té hry ale můžete si vyměnit chat na chaty které jsou na všechny hry je si půjdete na Kongregate.com budu se na vás těšit jako mise156 v Rumcajsově Jeskyni :) je si budete mít dotaz pište sem
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Kongregate.com

Příspěvek od Ccdn »

Já přes Kongregate.com hraju Platform racing 2.
DR.Ink
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 10
Registrován: pon 03. kvě 2010 20:15:20

Re: Kongregate.com

Příspěvek od DR.Ink »

hmm a mě ste za tohleto dali perma ban...
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Kongregate.com

Příspěvek od Mise888 »

tohle je dobrý napsal jsem to před rokem jsou tu dva příspěvky a za to že takhle reprezentuji Kongregate by mi mohli něco dát(ti co vyrobili Kongregate) musím je informovat
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Knedlousek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 339
Registrován: pát 28. led 2011 11:00:05
Bydliště: Stráž nad Nežárkou

Re: Kongregate.com

Příspěvek od Knedlousek »

Mise888 píše:tohle je dobrý napsal jsem to před rokem jsou tu dva příspěvky a za to že takhle reprezentuji Kongregate by mi mohli něco dát(ti co vyrobili Kongregate) musím je informovat
Já jsem tam už byl hrál jsem to s tou papírovou vlaštovkou

Obrázek
Obrázek


Promiň všem co soutěžili v mých dvou soutěží.1.Na to nemám čas.2.Došli mi na to nervy.3.Už mě to nebavilo.Ještě jednou PROMIŇTE
Sunrise
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 133
Registrován: úte 29. čer 2010 12:42:26
Skype: DarkSurise

Re: Kongregate.com

Příspěvek od Sunrise »

fajná stránka hraju tam stejne jako Ccdn pr2(platform racing 2) :D hraju tam ale i jn hry :D
Obrázek
Odpovědět