Jak jste se dozvědeli o CP

Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Josh Blue111 »

Tady pište jak jste se dozvědeli o CP .Třeba Já jsem se dozvědel tak že jsem jednou brouzdal na http://www.miniclip.com a tak právě byl odkaz na CP doposud tam jestě je . Jak jsem tedy prouzdal na miniclipu a narazil na Cp ,ale to jsem se jestě neregistroval to bylo asi v roce 2005 škoda že sjem se neregistroval dřív mohl jsem být možná beta ,ale to jsem jestě nevědel o co vlastně jde . Registroval jsem se v roce 2008 nějak březnu jak byla právě podmořská party,ale jestě ani nevíte jak jsem se vlastně dostal k Cp v roce 2008 dostal jsem se k němu tak že jsem jendou ve škole vyděl kamaráda jak to hraje .

Teť chci vědet jak jste se vy dozvědeli o CP .

PS: Tak do toho pište !


Obrázek
kokt3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 211
Registrován: úte 13. dub 2010 20:33:07
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od kokt3 »

my jsme ve škole brali tučňáka a já psal referát do školy.
potřeboval jsem obrázek.tak jsem do google napsal "penguin".
dlouho jsem hledal přijatelný pro tisk.najednou místo tučňáka CLUB PENGUIN.
tak jsem klikl a mě to odkázalo na clubpenguin.com.
tak jsem se dozvěděl o Cp. :D .

PS:Je to celkem divné :DD
CP už nehraju.Tady se oběvím málokdy.Marek81101
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Josh Blue111 »

kokt3(náhrada) píše:my jsme ve škole brali tučňáka a já psal referát do školy.
potřeboval jsem obrázek.tak jsem do google napsal "penguin".
dlouho jsem hledal přijatelný pro tisk.najednou místo tučňáka CLUB PENGUIN.
tak jsem klikl a mě to odkázalo na clubpenguin.com.
tak jsem se dozvěděl o Cp. :D .

PS:Je to celkem divné :DD
:DD tak to je dobrý
baNneD(deaktivovaný)
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 295
Registrován: úte 13. dub 2010 22:28:15

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od baNneD(deaktivovaný) »

Už sou tomu 2 roky a cca 20 dni !
Jednou sem na informatice kouknul do kámoškin ho PC a uvidel sem tam CP.
Šel sem se taky regnout ale když sem tam přišel tak to celé bylo hrozné grafika fuj proste všechno uplne nedávalo smysl uplne mi z toho bilo špatne ! Ale nemnel sem co delat ve škole tam se proudal po CP místnostech a jen tak sem našel muj prvni pin Pastelku a dva itemy ani sem nevedel proč sou tam byla to červena letajici čepice a brile. VUbec mkne to nebavilo.Asi cca o tyden sem se tak doma nudil že sem šel na CP protože mne kamoška zavolala. Ale proste to bylo uplne jine všechno bylo takove pěkne a proste super.
Vtedy mne CP začalo bavit narazil sem na jednu českou stránku nejmenovanou která už neexistuje a stal sem se tam adminem. Potom přišla rockhopperova party byla super dostal sem prvni triko a o dva dny nato sem dostal i čepičku nato asi o mnesi přisla medieval party byla super a potom prisla legendarni moje nejlepsi party v mem zivote a to Water Party ! Ta hudba a vsechno kolem toho slunicko venku a proste super.
Tehdy sem se stal i member po prve a to uplnou nahodou darek od kamose.

CP Moej kamoska prestala hrat pred mesicem mne to stale drzi !
Cekam ze zase bude moje nejoblibenejsi party Water party a dokdy se ji nedockam neplanuji s CP skoncit !
Promne to byl velkej zazitej pres ty 2 roky sem se mnoho naučil přes grafiku , weby a cp samotnem.
Mam takovej pocit že CP mi dalo do života šťávu síce teď už ho moc nehraju jen chodim na party a hravat Jitsu Cards a Jitsu Fire ale stla men to bavia to je hlavni :)
Napište i vy detailne jak se vám to stalo.
PS: Do dnes sem vděčný jedné mé kámošce a nani nikdy nezapomenu je i mou best friend :D
Kdo by mnel zájem o membera nebo unlock tak pište na mou SZ !
(Jen pro slovenskou republiku možná i výjimky pro českou)[
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Šaman »

Myslím si, že většina lidí musela narazit na CP přes MINICLIP (jako já a fsf333)
Teplicak
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 203
Registrován: úte 13. dub 2010 20:28:07

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Teplicak »

Já se o CP dozvědel taky přes MINICLIP zrovna když byl silvestr 2006
A měl jsem 3 tučňáky toho 1 jsem stratil 2 jěšte mám a 3 to je ten Teplicak
Obrázek
2x 3.místo v Jitsu Borci!!!!
FK Zenit Petrohrad 4ever!!!!
Tailor
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 51
Registrován: pát 23. dub 2010 17:38:09

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Tailor »

[Redacted]
Naposledy upravil(a) Tailor dne pon 09. led 2012 22:56:30, celkem upraveno 2 x.
[Redacted]
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Ccdn »

Já jsem také našel CP přes MINICLIP. Řekl jsem si: "Je to první hra v TOP 10 tak jí zkusím." a tak jsem se registroval. Zrovna když jsem se registroval byl tam rockhopper a dával takovou tu vikingskou helmu s těmi "křídly" a v novinách byla anketa jakou chceme párty. Absolutně jsem nevěděl o co jde tak sem volil vestern party a ona pak opravdu byla :)
Vindou
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: stř 14. dub 2010 19:19:15
Bydliště: Praha 8

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Vindou »

Já se o tom dozvěděl od kámošky. Ona to hrála dlouho a já to sledoval tak jsem se u ní doma zaregistroval v roce 2007 a půl, a bylo to. Poprvé jsem se objevil a šel jsem hrát hry. Zanedlouho byly párty a získal (nebyl jsem member!) pár dobrých itemů. To je moje cesta na CP. :D

Pak se o tom ode mně dozvěděli 4 kámoši a moje 2 sestřenice.
Když se tak koukám na svoje starý příspěvky, tak si říkám jakej jsem to byl malej blbeček :D
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Mise888 »

už je to 1 240 dní co jsem se poprvé registroval na CP zde je můj příběh jak jsem na to přišel
Cituji: Jednoho sluného dne v roce 2006 bráchovi poradil spolužák aby si zahrál CP na Miniclipu.com tak si to zahrál registroval se zrovna poslední den prvního výročí CP proto má čapku z té párty pak byla Halloween párty kde dostal druhý item-kouzelnickou čepičku dva dny po začátku Halloweenu mi řekl že CP je docelá dobrá hra tak jsem jí taky zkusil můj první item kouzelnická čepička druhý item byli zelené brýle takhle jsem našel CP ale brácha už to nehraje a jeho tučnák ztrouchnivěl už za něj nikdo nehraje a mně to taky přestává bavit :( ale ještě něco vydržím až mi skončí member přestanu to hrát
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Odpovědět