Jak jste se dozvědeli o CP

janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od janka24 »

Kapusticek píše:já jsem na CP přišel přez 4story....jsem tam tak prostě šel,najednou ke mě přišel nějakej prcek* (Antipust) a zeptal se jestli nechci účet na jedný super hře tak jsem si řekl že když je super tak ji musim zkusit ;) tak mi dal tucnaka a pak zase odběhl....CP jsem zkusil a baví mě dodnes :)

*ve 4story jsem člověk a on byl víla a víla je člověkovi asik nějak po kolena xD
Tak toho "prcka" dosť dobre znám :(
4story ho úplne pohltila, ach...
Veď len sa pozri do jeho buddy listu ;)
__________________________________
A ja o CP viem tiež z miniclipu :DD

Obrázek
Vojtusek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 10
Registrován: stř 02. čer 2010 21:02:16

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Vojtusek »

Já jsem znal cp už dávno ale přestal jsem protože jsem nevědel co je to BAN!Tak jsem to přestal hrat!A jednou mi kamoš řekl na Vanoce 2009 že Club penguin je fajny a nejdnou jsem si vzpoměl na moji starou hru kterou jsem hrál už tak davno!Tak jsem to začal hrat zase
ajo33766

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od ajo33766 »

Pres miniclip,jako vacsina ;) ukazal mi to kamos a ten ucet mi dal,protoze jeho to nebavi,tak zaten ucet hravam jen ja a patri medzi nejstarsi CZ/SK penguiny ;) nemam uvedeny v obcanke presny vek,ten je nad 1050 :DD to sem si popletl a novou se mi delat nechce :)
iglus0
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 214
Registrován: čtv 27. kvě 2010 18:45:35
Skype: Matulik830
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od iglus0 »

Zjistil to muj kamos. Kdyz to jednou hral ve skole, sice na miniclipu ale hral to. chtel jsem si taky zahrat ale nevedel jsem jak si tucnaka udelat. Pak prisli na to ze je www.clubpenguin.com. Pak mi rekli jak se ten tucnak dela. ;) ;) ;)
Obrázek

http://obrazky.fan-club-penguin.cz/files/dsc06903.jpg
(Obrázek je moc velký, tak jsem to dal jako URL adresu.)

http://www.livestream.com/bestof2011
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Tojsemja »

[quote="Josh Blue111"]Tady pište jak jste se dozvědeli o CP .Třeba Já jsem se dozvědel tak že jsem jednou brouzdal na http://www.miniclip.com a tak právě byl odkaz na CP doposud tam jestě je . Jak jsem tedy prouzdal na miniclipu a narazil na Cp ,ale to jsem se jestě neregistroval to bylo asi v roce 2005 škoda že sjem se neregistroval dřív mohl jsem být možná beta ,ale to jsem jestě nevědel o co vlastně jde . Registroval jsem se v roce 2008 nějak březnu jak byla právě podmořská party,ale jestě ani nevíte jak jsem se vlastně dostal k Cp v roce 2008 dostal jsem se k němu tak že jsem jendou ve škole vyděl kamaráda jak to hraje . [quote]


Moment , JoshBlue111 , nebyl jsem tím kamarádem náhodou já ? Pamatuju si na to docela dobře , ale přesně nevím , jestli si to byl ty . Tojsemja , copak si nepamatuješ ? :D
Naposledy upravil(a) Tojsemja dne stř 02. bře 2011 15:45:37, celkem upraveno 1 x.
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
Rocky Chris
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20. čer 2010 21:15:38
Skype: kristianek19999
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Rocky Chris »

Já jsem byl u kamarádky a ona hrála cp a já sem se zeptal co to je a odpověděla club penguin a já zas jestli se můžu zaregistrovat jestli se za to platí nebo ne a kámoška mi teda udělala mého prvního penguina Krissbuse98 ale toho mi bratranec zabanoval na furt a tak jsem si vyrobil Dana Landu a už je to 550 dní přesně co hraju club penguin.
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Hellwet »

ja som sa dozvedel o cp cez mojho kamosa on to uz hral dlho a mne to navrhol pred dvoma rokmi tak som to zacal aj ja hrat :) a jeho to akurat prestalo bavit :D

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
Cacenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 100
Registrován: čtv 01. črc 2010 8:59:26

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Cacenka »

Ja cez kamarátku-češku.....raz na to išla a ja som sa tam tiež registrovala a odvtedy....asi pred rokom
Kedy skončím s CP?
-bude water a snow dojo
- bude farebný pufflík
-bude ďalšia miestnosť
-bude rochopperov ostrov
Platfus
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 529
Registrován: pát 23. dub 2010 19:25:43

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od Platfus »

jo me 4story taky pohltilo :/
je tu mekdo BETA?
Hledám Assassins Creed věci. Pište pokud máte
zoidberg3180
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 153
Registrován: sob 17. črc 2010 19:55:19
Bydliště: Na tvojej streche

Re: Jak jste se dozvědeli o CP

Příspěvek od zoidberg3180 »

Ja som hral jednu nemenovanu browser hru a chodil som na jej forum no a tam niekto pisal o penguin clubu ze je to lepsia hra. Tak som to vyskusal ale neviem preco mi to neslo... asi o rok som si na to spomenul ale zabudol som meno hry. Nakoniec som to nasiel a tentokrat mi to islo! Najpv som si myslel ze je to len dalsia nudna hra ale po par minutach hrania som ihned zmenil nazor. Bola to nejlepsia hra co som hral na internete a aj doteraz je :)
Odpovědět