Holky

Odpovědět
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Holky

Příspěvek od Tojsemja »

batman12 píše:To si skôr tá baba odloží mňa :D
Takhle to nefunguje, jak už jsem uvedl příklady. Holka = ručník, a ručník si tebe odložit nemůže, Holka = hra, a hru můžeš hrát jenom ty, sama se nezahraje. Kluk je vždycky základna. ;)
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Holky

Příspěvek od MartinNiemiec »

Tojsemja píše:
batman12 píše:To si skôr tá baba odloží mňa :D
Takhle to nefunguje, jak už jsem uvedl příklady. Holka = ručník, a ručník si tebe odložit nemůže, Holka = hra, a hru můžeš hrát jenom ty, sama se nezahraje. Kluk je vždycky základna. ;)
Holka + Kluk = Líbání :D
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Holky

Příspěvek od batman12 »

Takze odskusal som si taktyku ignorovania a na jednu babu to funguje. ma uz normalne stve ako sa okola mna mota :)
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Holky

Příspěvek od Tojsemja »

MartinNiemiec píše:Holka + Kluk = Líbání :D
Tak to je velmi zajímavý přístup. :DD
batman12 píše:Takze odskusal som si taktyku ignorovania a na jednu babu to funguje.
Každá holka je jiná, na jednu funguje to a na druhou zas tohle. Každopádně ti můžu říct, že na ignorování 99% holek nesbalíš - a to nemluvím z mojí zkušenosti, ale zkušenosti mých přátel. ;)
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Holky

Příspěvek od batman12 »

MartinNiemiec píše:
Tojsemja píše:
batman12 píše:To si skôr tá baba odloží mňa :D
Takhle to nefunguje, jak už jsem uvedl příklady. Holka = ručník, a ručník si tebe odložit nemůže, Holka = hra, a hru můžeš hrát jenom ty, sama se nezahraje. Kluk je vždycky základna. ;)
Holka + Kluk = Líbání :D
dievča + chlapec = aj nieco neslusnejsie :)
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Holky

Příspěvek od Myslik »

Do kolikátý chodíte že to funguje? Když tohle udělám tak je to těm holkám většinou jedno že jim něco vezmu, stejně jim to musím vrátit tak proč by měli něco dělat...
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Holky

Příspěvek od batman12 »

Myslik píše:Do kolikátý chodíte že to funguje? Když tohle udělám tak je to těm holkám většinou jedno že jim něco vezmu, stejně jim to musím vrátit tak proč by měli něco dělat...
no ja som v piatej :)
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Holky

Příspěvek od Tojsemja »

Já v Tercii, a, věřte mi, i zapůsobení na holku je vážně těžký. V dětství (1-2 třída) stačilo rychle běhat a holky na tebe šli jako lepidlo, teďka už je to hodně velkej oříšek. ;)

Dávám zatím přednost božstvu, co se jmenuje Gaming, ale jakmile se mi naskytne možnost, přestoupím na stranu holek. ;)
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Holky

Příspěvek od MartinNiemiec »

Tojsemja píše:Já v Tercii, a, věřte mi, i zapůsobení na holku je vážně těžký. V dětství (1-2 třída) stačilo rychle běhat a holky na tebe šli jako lepidlo, teďka už je to hodně velkej oříšek. ;)

Dávám zatím přednost božstvu, co se jmenuje Gaming, ale jakmile se mi naskytne možnost, přestoupím na stranu holek. ;)
Jsi v Základní školy 3 třídě?
Já jo a v Havířově
Obrázek
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Holky

Příspěvek od wasdreq2 »

Myslik píše:Do kolikátý chodíte že to funguje? Když tohle udělám tak je to těm holkám většinou jedno že jim něco vezmu, stejně jim to musím vrátit tak proč by měli něco dělat...
u nas ked nejakemu dievcatu nieco vezmeme tak nam daju taku cez papulu ze to radsej vratime
nie že by sme sa nechali byt dievcatami ale tie v nasej triede su dost brutalne a ked na vas idu asi 5......
Odpovědět