Vtipy- o vsetkom

MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy- o vsetkom

Příspěvek od MartinNiemiec »

Jeden tučňák šel do coffee shopu a pak si tam popijel kávu. Pak přišel jeden tučňák s motorkou a říká: tak co Pavle jak se mi libí motorka? Pavel: Líbí se mi Josefe ale Kdes Ji Sehnal? Josef: Na Vrakoviští! Pak příjede Pán s Laborghini Murcieago a příjde úplně zářivej chlap. Pak řekne Pavle Josefe líbí se vám kára? Pavel:Týýýýýýýýýýýýjo! Dobrý! Josef:Týýýýýýýýýýýýjo! Dobrý!
Pak Pavel A Josef Říkají:kdes ji sehnal Tomáši? Tomáš: Přece na skládce! Josef A Pavel: Cože? takhle umité ? a takhle skvělé auto? Tomáš: No Jasně! přece jsem šel do myčky! Josef A pavel: No vypadá jako mitsubishi! Tomáš: ale Noták Spíš na skládce v americe!
Obrázek
between
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 296
Registrován: úte 29. čer 2010 18:09:26
Bydliště: Praha 5

Re: Vtipy- o vsetkom

Příspěvek od between »

MartinNiemiec píše:Jeden tučňák šel do coffee shopu a pak si tam popijel kávu. Pak přišel jeden tučňák s motorkou a říká: tak co Pavle jak se mi libí motorka? Pavel: Líbí se mi Josefe ale Kdes Ji Sehnal? Josef: Na Vrakoviští! Pak příjede Pán s Laborghini Murcieago a příjde úplně zářivej chlap. Pak řekne Pavle Josefe líbí se vám kára? Pavel:Týýýýýýýýýýýýjo! Dobrý! Josef:Týýýýýýýýýýýýjo! Dobrý!
Pak Pavel A Josef Říkají:kdes ji sehnal Tomáši? Tomáš: Přece na skládce! Josef A Pavel: Cože? takhle umité ? a takhle skvělé auto? Tomáš: No Jasně! přece jsem šel do myčky! Josef A pavel: No vypadá jako mitsubishi! Tomáš: ale Noták Spíš na skládce v americe!
7/10
Jeden bod srážím za chyby
Dva body srážím za to že jsem to moc nepochopil
:D ale jinak je to dobrý
Na třeťáka fakt ;) ;) ;)
První účastník a hned mám dobrý pocit
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy- o vsetkom

Příspěvek od MartinNiemiec »

between píše:
MartinNiemiec píše:Jeden tučňák šel do coffee shopu a pak si tam popijel kávu. Pak přišel jeden tučňák s motorkou a říká: tak co Pavle jak se mi libí motorka? Pavel: Líbí se mi Josefe ale Kdes Ji Sehnal? Josef: Na Vrakoviští! Pak příjede Pán s Laborghini Murcieago a příjde úplně zářivej chlap. Pak řekne Pavle Josefe líbí se vám kára? Pavel:Týýýýýýýýýýýýjo! Dobrý! Josef:Týýýýýýýýýýýýjo! Dobrý!
Pak Pavel A Josef Říkají:kdes ji sehnal Tomáši? Tomáš: Přece na skládce! Josef A Pavel: Cože? takhle umité ? a takhle skvělé auto? Tomáš: No Jasně! přece jsem šel do myčky! Josef A pavel: No vypadá jako mitsubishi! Tomáš: ale Noták Spíš na skládce v americe!
7/10
Jeden bod srážím za chyby
Dva body srážím za to že jsem to moc nepochopil
:D ale jinak je to dobrý
Na třeťáka fakt ;) ;) ;)
První účastník a hned mám dobrý pocit
Lol a jsem třeťák v základní škole
Obrázek
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy- o vsetkom

Příspěvek od sarinka »

MartinNiemiec píše:Jeden tučňák šel do coffee shopu a pak si tam popijel kávu. Pak přišel jeden tučňák s motorkou a říká: tak co Pavle jak se mi libí motorka? Pavel: Líbí se mi Josefe ale Kdes Ji Sehnal? Josef: Na Vrakoviští! Pak příjede Pán s Laborghini Murcieago a příjde úplně zářivej chlap. Pak řekne Pavle Josefe líbí se vám kára? Pavel:Týýýýýýýýýýýýjo! Dobrý! Josef:Týýýýýýýýýýýýjo! Dobrý!
Pak Pavel A Josef Říkají:kdes ji sehnal Tomáši? Tomáš: Přece na skládce! Josef A Pavel: Cože? takhle umité ? a takhle skvělé auto? Tomáš: No Jasně! přece jsem šel do myčky! Josef A pavel: No vypadá jako mitsubishi! Tomáš: ale Noták Spíš na skládce v americe!
no:

9 bodů

1 bod taky za chyby
jinak vtip sem pochopila
Obrázek
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Vtipy- o vsetkom

Příspěvek od Honza009 »

Tučnák jde vykradnout igglo a najednou slyší ježíš tě vidí ježíš tě vidí a řekne co to sakra je?pak příde k oknu a tam je bílej puffle a tučnák řekne takže ti si ten ježíš a bílí říka:ne ježíš je ten černej puffle za tebou :DD
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy- o vsetkom

Příspěvek od sarinka »

Honza009 píše:Tučnák jde vykradnout igglo a najednou slyší ježíš tě vidí ježíš tě vidí a řekne co to sakra je?pak příde k oknu a tam je bílej puffle a tučnák řekne takže ti si ten ježíš a bílí říka:ne ježíš je ten černej puffle za tebou :DD
8.bodů

1.Nechápu
Obrázek
between
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 296
Registrován: úte 29. čer 2010 18:09:26
Bydliště: Praha 5

Re: Vtipy- o vsetkom

Příspěvek od between »

9/10
Naprosto chápu ;)
1. Bod strhávám za to, že to někdo nepochopí, že neukazuješ přímou řeč a neďeláš za větou tečky
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Vtipy- o vsetkom

Příspěvek od batman12 »

batman12 píše:Zakladam sutaz kde mozete pisat vtipy. Potrebujem este aspom 3 rozhodcov keby niektochcel moze byt stvrty alebo piaty.cim viac tym lepsie. Sem napisete vtip a porotcovia ho ohodnotia. hodnotenie je od 0-10 ani viac ani menej ;) !!!POZOR NEHLASITE SA! vtip moze napisat hocikto. A JA NIESOM POROTCA!!!
Porotcovia:
between
kokt3
wasdreq2
sarinka

Pravidla:
Nepisat blbosti
nepisat neslusne alebo nevhodne vtipy! SU TU AJ MENSIE DETI!
nenadavat
nespamovat

a aj ked daju porotcovia 0 bodov tak sutaziaci dostane 1 bod za snahu! KAZDY MOZE NAPISAT IBA 1 VTIP!!!
Sutaziaci:
MartinNiemiec: (zatial) 16 bodov
Honza009: (zatial) 17 bodov
between
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 296
Registrován: úte 29. čer 2010 18:09:26
Bydliště: Praha 5

Re: Vtipy- o vsetkom

Příspěvek od between »

Honza009 píše:Tučnák jde vykradnout igglo a najednou slyší ježíš tě vidí ježíš tě vidí a řekne co to sakra je?pak příde k oknu a tam je bílej puffle a tučnák řekne takže ti si ten ježíš a bílí říka:ne ježíš je ten černej puffle za tebou :DD
Já bych to napsal takhle:

Tučňák jde vykradnout někoho igloo a najednou slyší: ,,Ježíš tě vidí!"
Zloděj na to:,,Co to sakra je?"
Potom zloděj příjde k oknu a tam sedí white puffle.
A zloděj:,,Ty jsi ten ježíš?
A white puffle:,,Ne, Ježíš je ten černý puffle za tebou.
Jestli to takhle nepochopíš tak nevim
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy- o vsetkom

Příspěvek od sarinka »

between píše:
Honza009 píše:Tučnák jde vykradnout igglo a najednou slyší ježíš tě vidí ježíš tě vidí a řekne co to sakra je?pak příde k oknu a tam je bílej puffle a tučnák řekne takže ti si ten ježíš a bílí říka:ne ježíš je ten černej puffle za tebou :DD
Já bych to napsal takhle:

Tučňák jde vykradnout někoho igloo a najednou slyší: ,,Ježíš tě vidí!"
Zloděj na to:,,Co to sakra je?"
Potom zloděj příjde k oknu a tam sedí white puffle.
A zloděj:,,Ty jsi ten ježíš?
A white puffle:,,Ne, Ježíš je ten černý puffle za tebou.
Jestli to takhle nepochopíš tak nevim
teď chápu ale 9 9 a pořád 9
Obrázek
Odpovědět